Chwolka Transport zwłok Niemcy, Europa

Chwolka Transport zwłok Niemcy, Europa - Ośno Lubuskie
Gold

Ulica: Dojazdowa 6

Miasto: Ośno Lubuskie, 69-220

Województwo: Lubuskie

Chwolka Transport zwłok Niemcy, Europa - Ośno Lubuskie Dojazdowa 6, Ośno Lubuskie chwolka.pl Ocena:brak 608 135 247

transport zwłok

 

 

Transport Zwłok CHWOLKA & CHWOLKA to polska firma, która może poszczycić się 30 letnim doświadczeniem w branży funeralnej. Początek swojej działalności datuje na rok 1991. Przez cały ten czas – czyli trzy dekady – firma ta pozostaje do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.

 

przewóz zmarłych

 

Firma CHWOLKA kompleksowo zajmuje się organizacją i transportem zwłok, a także prochów zmarłych w wymiarze krajowym oraz międzynarodowym. Choć obsługujemy wszystkie destynacje w Europie, jednak nasze główne działania transportowe odbywają się na linii Polska-Niemcy.

 

sprowadzanie zwłok do polski

 

przewozy zmarłych

 

Firma CHWOLKA służy także pomocą w międzynarodowym transporcie Zmarłych, obejmującym m.in. takie Państwa, jak:

  • Anglia
  • Belgia
  • Francja
  • Hiszpania
  • Holandia
  • Norwegia
  • Szwecja
  • Ukraina
  • Włochy

 

transport zwłok chwolka

 

Sprowadzanie zmarłych CHWOLKA dzięki tak ogromnemu doświadczeniu gwarantuje Państwu najwyższej jakości usługi, jak również kompleksową pomoc i wsparcie we wszystkich kwestiach z nimi związanych. Co ważne: firma może pochwalić się doskonałą znajomością przepisów związanych z przewozem zwłok i prochów, obowiązujących w Polsce, Niemczech czy innych krajach Unii Europejskiej. Firma CHWOLKA posiada własne biuro tłumaczeń, dzięki czemu jest w stanie zaoferować darmowe tłumaczenie dokumentów niezbędnych do przewozu zwłok do Polski. Nie bez znaczenia sa wypracowane przez lata znajomości procedur urzedowych we wszystkich krajach europejskich.

Transport zwłok z Niemiec do Polski, w którym CHWOLKA posiada bogate doświadczenie ze względu na wieloletnią realizację tego typu zleceń, zawsze odbywa się niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia. Firma posiada wiele oddziałów na terenie Niemiec, co umożliwia dotarcie pracowników zakładu pod wskazany adres nawet w ciągu 2 godzin od przyjęcia zlecenia. Zebranie całości dokumentacji i przygotowanie do transportu trwa – w przypadku Zakładu Pogrzebowego CHWOLKA - zazwyczaj jeden dzień roboczy. Zawsze nasi wykwalifikowani pracownicy starają się wyręczyć Bliskich Zmarłego w załatwieniu wszelkich formalności - jest w stanie w Państwa imieniu skompletować niezbędną dokumentację.

Chcemy zapewnić Państwa, że firma CHWOLKA odznacza się rzetelnością i transparentnością: raz uzgodniona cena za transport zmarłych nie ulega zmianie.

 

sprowadzenia zmarłych do polski

 

CHWOLKA & CHWOLKA to firma, która może pochwalić się najwyższej klasy pojazdami przystosowanymi do transportu zwłok. Flotę pojazdów stanowią najnowocześniejsze karawany spełniające wszystkie niezbędne normy i posiadające niezbędne pozwolenia na wykonywanie swoich działań operacyjnych. Dodatkowo za przewóz zwłok odpowiedzialni są wykwalifikowani pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie. Decydując się na skorzystanie z usług firmy CHWOLKA otrzymują Państwo gwarancję jakości świadczonych usług przewozu zmarłych oraz szybkości, terminowości i przede wszystkim godnego transportu bliskiego Zmarłego do kraju.

Firma CHWOLKA zdaje sobie sprawę z rosnącego zainteresowania kremacją, służy pełnym wsparciem w zakresie organizacji kremacji na terenie Niemiec. Na wszystkie pytania uzyskają Państwo odpowiedź pod całodobowym numerem działającym w Niemczech: 0171-6503466.

 

transport zwłok Europa

 

Firma specjalizująca się w przewozie zmarłych, chcąc pomóc i usprawnić działalność różnorodnych firm z branży funeralnej, które nie świadczą na co dzień usług transportowych, głównie obejmujących trasy poza Polską, proponuje współpracę zakładom i domom pogrzebowym w całej Polsce. Firma CHWOLKA chętnie podejmie się zleceń na transport trumien lub urn z krajów UE wraz z załatwieniem wszelkich kwestii formalnych. W celu omówienia szczegółów współpracy można dzwonić z Polski pod numer- 608135247 lub z Niemiec pod numer 0171-6503466.

 

transport zwłok Niemcy i cała Europa

 

transport zwłok i prochów


TRANSPORT ZWŁOK CHWOLKA & CHWOLKA
ul. Dojazdowa 6,
69-220 Ośno Lubuskie,
woj. lubuskie

Numery telefonów:
Polska +48 608 135 247
Niemcy +49 - (0)171-650 34 66
FAX 0048-95-7576332

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Chwolka Transport zwłok Niemcy, Europa - Ośno Lubuskie