Ritual Transport, transport zwłok z Białorusi, transport zmarłych na Białoruś

Ritual Transport, transport zwłok z Białorusi, transport zmarłych na Białoruś - Warszawa
Silver

Ulica: Młodnicka 39 

Miasto: Warszawa, 04-239

Województwo: Mazowieckie

Ritual Transport, transport zwłok z Białorusi, transport zmarłych na Białoruś - Warszawa Młodnicka 39  , Warszawa ritual-transport.by Ocena:starstarstarstarstar +375291049828

transport zwłok

 

transport Zmarłych Mińsk Białoruś

 

RITUAL TRANSPORT to firma świadcząca międzynarodowe przewozy zmarłych. Jej główna siedziba znajduje się w Mińsku na Białorusi przy ul. Jasienina 18. Tam zawsze oczekują na Państwa kompetentni i uczynni pracownicy, gotowi do pospieszenia z wszelką niezbędną pomocą. Firma posiada także oddziały w innych krajach Europy Wschodniej. W Warszawie biuro RITUAL TRANSPORT znajduje się przy ul. Młodnickiej 39. Firma Działa nieprzerwanie na rynku międzynarodowych usług pogrzebowych od ponad 10 lat. Pełnimy także całodobowy dyżur telefoniczny pod numerem +375 29 104 98 28 .

Pełen profesjonalizm, solidność i staranność w podejściu do bolesnych spraw, które przychodzi załatwiać nam na co dzień, pozwoliło nam pozyskać zaufanie wielu Klientów z różnych krajów świata - głównie z Europy Wschodniej oraz z Rosji.Firma RITUAL TRANSPORT z Białorusi należy do Światowej Federacji Służb Pogrzebowych FIAT - IFTA, dzięki czemu dysponuje rozległą siecią międzynarodowych kontaktów

 

FIAT - IFTA transport międzynarodowy

 

Każde zlecenie rozpatrywane jest indywidualnie i dopasowywane do potrzeb zleceniodawcy. Nasi Klienci pochodzą m.in. z Białorusi, Rosji, Ukrainy, Polski, Litwy, Łotwy oraz Estonii czy też nawet Mołdawii, a także innych krajów w Europie i na świecie. Są to zarówno instytucje i osoby prywatne. Załatwiamy wszelkie formalności pogrzebowe na Białorusi i za granicą. Oferujemy międzynarodowy transport zwłok i prochów karawanami, drogą lotniczą, a także kolejową. Nasi pracownicy to w pełni wykwalifikowane osoby posługujące się różnymi językami obcymi

 

transport zwłok na Białoruś

 

RITUAL TRANSPORT ze względu na lokalizację, obsługuje przewozy zmarłych na teren Mińska i Białorusi. Z tego samego względu odbiera trumny i urny przede wszystkim na lotnisku w Mińsku, ale jesteśmy w stanie operować również na innych lotniskach. Do przewozu Zmarłych używamy trumien cynkowych. Sam przewóz poprzedzony jest przygotowaniem ciała Zmarłego - w tym tanatokosmetyką oraz, w wielu przypadkach, balsamacją.

Staramy się, aby nasza flota pojazdów była możliwie nowa oraz zadbana - tak, aby ich stan techniczny pozwalał na bezproblemowe poruszanie się na trasach dalekobieżnych. Cały personel - w tym kierowcy - stale doskonali swoje umiejętności w zakresie transportu Zmarłych dzięki szkoleniom. Posiadamy samochody pozwalające na przewóz Zmarłych tak na krótkich, jak i na długich trasach.

 

sprowadzenie Zmarłych z Białorusi

 

RITUAL TRANSPORT INTERNATIONAL to też zakład pogrzebowy, który zajmuje się także kompleksową organizacją pogrzebów w Mińsku oraz w pobliskich miejscowościach, a także w całym regionie. Za przebieg ustaleń oraz za ich realizację odpowiada tzw. Asystent. To on ustala z Rodziną Zmarłego, a później nadzoruje przebieg ceremonii żałobnej. RITUAL zapewnia także elegancko ubranych żałobników niosących trumnę oraz obsługujących pogrzeb. Posiadamy również duży wybór akcesoriów żałobnych (w tym krzyże czy trumny).

Gwarantujemy uzyskanie pełnej dokumentacji i spełnienie wymogów sanitarnych oraz prawnych - co do rodzaju i sposobu przewozu trumny. Dobieramy też właściwe trumny zgodnie z przepisami obowiązującymi w poszczególnych krajach. Dostosowujemy zarówno warunki transportu, jak i przebieg ceremonii do zwyczajów religijnych różnych wyznań.

 

przewóz zmarłych na Białoruś

 

przewóz zwłok

 

RITUAL Transport INTERNATIONAL Mińsk, Białoruś to:

 • transport Zmarłych na terenie Białorusi
 • transport Zmarłych na terenie Ukrainy oraz Rosji
 • transport Zmarłych na terenie innych krajów Europejskich
 • trumny cynkowe
 • trumny drewniane
 • krzyże
 • formalności urzędowe
 • zabiegi kosmetyczne oraz balsamacja
 • organizacja pogrzebów w Mińsku i na Białorusi

 

transport Zmarłych Białoruś


RITUAL TRANSPORT

Oddział w Polsce:
ul. Młodnicka 39
04-239 WARSZAWA

Transport Międzynarodowy
ul. Jasienina 18
tel.: +375 (29) 104-98-28

.............................

Ritual Transport

+375(29) 104-98-28
г. Минск, ул. Есенина 18

Rekomendacje

 • cudzyslow Dobrze że jest taka firma, Białorusini nigdy nie zawodzą, polecam
  starstarstarstarstar
  Paweł
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Ritual Transport, transport zwłok z Białorusi, transport zmarłych na Białoruś - Warszawa