Funeralia transport zwłok na Ukrainę

Funeralia transport zwłok na Ukrainę - Warszawa
Gold

Ulica: Chmielna 132/134

Miasto: Warszawa, 00-805

Województwo: Mazowieckie

Funeralia transport zwłok na Ukrainę - Warszawa Chmielna 132/134 , Warszawa funeralia.net.pl Ocena:brak 513123678   +38 (097)149 87 85

zakład pogrzebowy Ukraina

 

 

 

Międzynarodowy Zakład Pogrzebowy FUNERALIA działa na rynku branży funeralnej nieprzerwanie od 2009 roku. Założycielem i właścicielem firmy jest Pan Oleg Miliński. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, głównie w zakresie transportu osób zmarłych z całej Europy na Ukrainę. Dzięki współpracy z najlepszymi i zaufanymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce, Ukrainie, Europie i na świecie oferuje pomoc we wszystkich kwestiach związanych z przewozem zwłok.

 

transport zmarłych na ukrainę

 

 

transport zmarłych

 

FUNERALIA dysponuje nowoczesną flotą karawanów marki Mercedes-Benz, głównie z roczników 2019-2021, co daje gwarancję jakości i bezpieczeństwa świadczonych usług. Wszystkie pojazdy zostały odpowiednio przystosowane do przewozu zmarłych i posiadają niezbędne pozwolenia oraz atesty, wymagane zarówno przepisami krajowymi, jak i europejskimi. Decydując się na skorzystanie z usług firmy zyskują Państwo gwarancję, że powierzone zadanie zostanie wykonane przy najwyższym poszanowaniu godności zmarłego i w wyznaczonym terminie.

Nasza firma od wielu lat współpracuje z konsulatami Ukrainy w Polsce oraz w innych krajach, którzy w trakcie wieloletniej współpracy przekonali się co do rzetelności usług, świadczonych przez FUNERALIA.

Nasze Międzynarodowe Biuro Pogrzebowe jest w stanie pomóc także w organizacji kremacji w dowolnym miejscu w Polsce, jak również zajmuje się transportem urny z prochami za granicę do dowolnej miejscowości na Ukrainie. Pracownicy chętnie pomogą we wszystkich kwestiach formalnych, związanych z jej organizacją i służą radą oraz pomocą na każdym etapie działań.

 

przewóz zmarłych ukraina

 

Firma pozyska także wszystkie niezbędne dokumenty oraz zajmie się tłumaczeniem aktu zgonu na język ukraiński. Zdajemy sobie sprawę, że często osoby, które nie mówią po polsku lub nie znają tego języka wystarczająco dobrze, potrzebują w takich trudnych chwilach pomocy i wsparcia profesjonalistów. Dlatego wszyscy pracownicy zakładu pogrzebowego FUNERALIA zrobią wszystko, aby pomóc i wyjaśnić każdą kwestię związaną z organizacją transportu. Firma posiada doświadczenie w załatwianiu formalności prawnych i związanych z dokumentacją, zarówno ze strony polskiej, jak i ukraińskiej.

Międzynarodowy Zakład Pogrzebowy FUNERALIA Oleg Miliński kieruje swoją ofertę także do wszystkich firm i zakładów pogrzebowych, poszukujących partnerów w świadczeniu usług transportu Zmarłych na trasie Europa - Ukraina.

 

transport zmarłych z Polski na Ukrainę

 

oferta

 

Firma pogrzebowa FUNERALIA Oleg Miliński specjalizuje się w następujących usługach:


  • przewozie zmarłych z Polski na Ukrainę

  • przewozie zmarłych z Ukrainy do Polski

  • transporcie zwłok z krajów zachodniej Europy na Ukrainę

  • kremacjach w Polsce

  • transporcie urn z prochami przez granice na Ukrainę

  • współpracy z firmami ubezpieczeniowymi

  • współpracy z Konsulatami Ukrainy w Polsce

  • zakład pogrzebowy i kompleksowa organizacja pogrzebów każdego rodzaju na Ukrainie


przewóz zmarłych z Ukrainy

 


kontakt


Transport Zmarłych na Ukrainę

FUNERALIA Oleg Miliński


Zakład Pogrzebowy Ukrainaul. Chmielna 132/134

00-805 Warszawa

tel. +48 (513)123 678


tel. +38 (097)149 87 85


Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Funeralia transport zwłok na Ukrainę - Warszawa