KIR&ARKA Transport Zmarłych - Przewóz zwłok

KIR&ARKA Transport Zmarłych - Przewóz zwłok - Świebodzice
Silver

Ulica: Kopernika 7

Miasto: Świebodzice, 58-160

Województwo: Dolnośląskie

transport zmarłych

transport zmarłych

Zakład Pogrzebowy KIR to firma działająca prężnie w branży funeralnej. Wśród swoich licznych usług pogrzebowych mamy także usługi transportu Zmarłych, które wykonujemy zarówno na terenie Polski jak i świata.

Uważna obserwacja sytuacji społeczno-politycznej pozwala dostrzec, że nasileniu uległo zjawisko migracji ludności - zarówno w wymiarze lokalnym (międzymiastowym), jak i w wymiarze globalnym (międzynarodowym). Tego typu zjawiska wiążą się z koniecznością zapewnienia migrującej ludności dostępu do różnego rodzaju usług. Wśród takich usług muszą się także znaleźć profesjonalne usługi pogrzebowe oraz usługi transportu funeralnego.

Każdy zakład pogrzebowy może zaświadczyć, że jednym z najczęstszych zapytań i zleceń są zlecenia na usługi transportu ciał Osób Zmarłych w innych miejscowościach, niż np. miejscowość stałego zamieszkania. Choć motywy mogą być różne, jednak w wielu przypadkach Rodzina Zmarłego czyni wszystko, aby zwłoki Bliskiej Osoby mogły zostać pochowane tam, gdzie grób będzie miał lepszą opiekę ze strony krewnych i znajomych.

 

przewóz zwłok

 

Biorąc pod uwagę oczekiwania naszych Klientów oraz opierając się na doświadczeniu otrzymywanych zleceń, dwa zakłady pogrzebowe z Dolnego Śląska - KIR ze Świebodzic oraz ARKA ze Świdnicy - we współpracy ze sobą oferują Państwu usługi przewozu ciał i prochów Zmarłych. Wykonujemy je specjalistycznymi samochodami - karawanami. Spełniają one wszystkie normy i są w stanie dokonać zarówno przewozu Zmarłych na bliższe, jak i na dalsze odległości. Za kierownicą naszych karawanów zasiadają doświadczeni kierowcy, dyspozycyjni całodobowo i w każdych warunkach do wykonania tego typu zlecenia.

Usługa międzynarodowego transportu Zmarłych zajmuje także bardzo ważne miejsce wśród naszych usług. Wykonanie takiej usługi obejmuje nie tylko przewóz, ale także uzyskanie potrzebnej dokumentacji, godne przygotowanie ciała Zmarłego (lub zatroszczenie się o przeprowadzenie wcześniej procedury kremacji - jeśli taka jest wola Rodziny) a także o godny przewóz ciała lub prochów Zmarłego.

Wśród krajów do których najczęściej się udajemy wykonując usługę międzynarodowego transportu zwłok są takie państwa, jak Anglia, Niemcy, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Dania, Holandia, Hiszpania oraz wiele innych krajów.

W celu zapewnienia kompleksowości usługi transportu Zmarłych proponujemy Państwu także duży wybór akcesoriów pogrzebowych, które są niezbędne do wykonania tego typu usługi (np. specjalistyczne trumny, metalowe wkłady do trumien, filtry powietrza, urny).

Zakład Pogrzebowy KIR chce ze swojej strony zapewnić, że usługi transportowe - niezależnie od odległości - wykonujemy w sposób sprawny, zachowując konieczne procedury. Ceny przez nas proponowane, kalkulowane są indywidualnie - po uwzględnieniu wielu czynników (np. czasu, odległości, usług dodatkowych itp.) Gwarantujemy, że - jak wszystkie usługi pogrzebowe - tak i transport Zmarłych realizujemy w sposób godny, z wielkim szacunkiem względem ciała Zmarłego i współczuciem dla jego Rodziny.

 

transport zmarłych

transport zwłok niemcy

 

transport zmarłych anglia

 

KIR & ARKA

Transport Zmarłych do Polski

ul. Kopernika 7

58-150 ŚWIEBODZICE

(74) 854 64 64

kom. 601 76 93 69

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
KIR&ARKA Transport Zmarłych - Przewóz zwłok - Świebodzice