Anielski Orszak Międzynarodowy Transport Zmarłych

Anielski Orszak Międzynarodowy Transport Zmarłych - Białystok
Gold

Ulica: Antoniukowska 1A/5

Miasto: Białystok, 15-740

Województwo: Podlaskie

Anielski Orszak Międzynarodowy Transport Zmarłych - Białystok Antoniukowska 1A/5, Białystok anielski-orszak.pl Ocena:brak 500 369 737transport zwłok

 

ANIELSKI ORSZAK to firma, której główną ścisłą specjalizacją jest transport Zmarłych spoza granic Polski do kraju. Firmę wyróżnia pełna empatii postawa względem Klienta, będąca w dużej mierze owocem osobistych trudnych doświadczeń z firmami funeralnymi, które świadczyły usługi transportu zmarłych. Choć sami w podobnej sytuacji nie uzyskali oczekiwanej pomocy co sprawiło, że zajeli się przewozem zmarłych - właściciele firmy ANIELSKI ORSZAK poprzez swoją pracę pragną wychodzić naprzeciw osobom, które od firmy pogrzebowej oczekują profesjonalizmu, zaangażowania, ale także przejrzystości w komunikacji z Klientem.

 

transport zwłok z niemiec

 

przewóz zwłok

 

Posiadamy biuro w Polsce w Białymstoku, a także w Anglii. Wszystko to, aby móc być możliwie jak najbardziej dostępnymi dla osób, które poszukują sprawdzonej firmy, zajmującej się transportem zwłok. Specyfiką naszej pracy jest jednak mobilność, dlatego przed przybyciem do naszych biur najlepiej i najpewniej jest skontaktować się telefonicznie z naszym personelem. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem 500 369 737.

Obie siedziby firmy ANIELSKI ORSZAK - zarówno ta w Polsce, jak i w Anglii - posiadają niezbędną infrastrukturę, w skład której wchodzi m.in. chłodnia z zapleczem oraz nowoczesny tabor samochodowy. Nasze karawany są nie tylko eleganckie, ale także funkcjonalne - zawsze gotowe do świadczenia usług transportu zmarłych nawet z najbardziej odległego miejsca. 

 

międzynarodowy transport zwłok

 

Najczęściej ANIELSKI ORSZAK świadczy usługi transportu zmarłych Polaków, których zgon nastąpił w Anglii, Szkocji, Irlandii, Danii, Niemczech, Holandii oraz Belgii, ale także możemy pomóc w przypadku konieczności sprowadzenia zmarłego z USA czy Kanady. W każdym z tych przypadków koszty pogrzebu za granicą są bardzo wysokie, dlatego w zdecydowanej większości rodziny zmarłych w tych krajach decydują się na repatriację ciała. Co ważne - zmarli są chowani w trumnach przez nas dostarczanych, dlatego - na podstawie faktury VAT przez nas wystawianej - osoby organizujące pogrzeb mogą zwracać się do polskich instytucji o zwrot kosztów związanych z zasiłkiem pogrzebowym. Dysponujemy bardzo dużym wyborem trumien i urn.

Zakład Pogrzebowy ANIELSKI ORSZAK wyróżnia także pełna przejrzystość w realizacji poszczególnych etapów pogrzebu. Przed przystąpieniem do transportu informujemy w transparentny sposób o przewidywanych kosztach usług transportowo - pogrzebowych, które to ceny w firmie ANIELSKI ORSZAK należą do najbardziej konkurencyjnych cen w Europie. Wiemy jednak, że i tak stanowić mogą one duże obciążenie, dlatego gotowi jesteśmy, aby rozłożyć koszt usługi na dogodne dla Państwa raty.

 

przewóz zwłok z holandii

 

Rodziny zmarłych mogą mieć pewność, że będą otrzymywać na bieżąco informacje o postępach całej operacji transportowej. Gwarantuje to osoba specjalnie oddelegowanego pracownika, który jest w bezpośrednim kontakcie z konkretną rodziną zmarłego i dba o sprawną realizację wszystkich procedur, jednocześnie informując o kolejnych etapach działań. Nasi pracownicy posiadają doskonałą, nieustannie aktualizowaną, wiedzę na temat warunków i procedur, które muszą zostać dopełnione w przypadku organizacji usługi transportu zmarłych w poszczególnych państwach. W każdym przypadku dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani naszymi usługami.

 

transport zwłok z belgii

 

 

przewóz zmarłych

 

transport zmarłych

 

W celu otrzymania szczegółowych informacji

i wyceny zapraszamy do kontaktu:

Transport Zmarłych - ANIELSKI ORSZAK

ul. Antoniukowska 1a/5

15 - 740 Białystok

tel. +48 500 369 737

 

 

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Anielski Orszak Międzynarodowy Transport Zmarłych - Białystok