LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Dom Pogrzebowy Tanatos Poznań - Kwiaciarnia

Dom Pogrzebowy Tanatos Poznań - Kwiaciarnia - Poznań
Silver

Ulica: Garbary 63

Miasto: Poznań, 61-758

Województwo: Wielkopolskie

kwiaciarnia poznań

wiązanki pogrzebowe poznań

Zakład Pogrzebowy TANATOS Poznań jest firmą cenioną i znaną w branży pogrzebowej. Zaufanie Klientów, jakim nas obdarzają, jest owocem naszej solidnej codziennej pracy oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki. Staramy się wykonywać je możliwie najbardziej perfekcyjnie tak, aby usługi pogrzebowe które oferujemy były jak najlepszej jakości.

Dla wielu osob możliwość podarowania Zmarłemu kwiatów jest bardzo ważną kwestią. Pożegnalny wieniec lub wiązanka są nie tylko wyrazem pamięci, ale stają się formą podziękowania za życie Osoby, w której pogrzebie się uczestniczy.

wieńce pogrzebowe poznań

Wychodząc naprzeciw takim pragnieniom i potrzebom przy naszym Zakładzie Pogrzebowym TANATOS Poznań znajduje się kwiaciarnia. Zatrudniony w niej personel - profesjonalni floryści, którzy ukończyli stosowne kursy - to gwarancja właściwego wyboru oraz kompozycji kwiatowej, która może być dla Państwa stworzona. Zapewniamy dużą różnorodność kwiatów, ozdób, z których przygotować możemy wszystkie formy. Niezależnie, czy są to wieńce, wiązanki kwiatów czy stroiki - zawsze czynimy wszystko, by mogli być Państwo usatysfakcjonowani. Do wykonywania naszych kompozycji florystycznych używamy głównie świeżych kwiatów - chyba, że Państwo sobie zażyczą użycia innych materiałów. Państwa życzenia staramy się zawsze drobiazgowo spełniać i dzięki temu mamy rzesze nie tylko zadowolonych, ale i stałych Klientów.

Zapraszamy także Państwa do odwiedzenia naszej kwiaciarni!

usługi pogrzebowe w poznaniu

pogrzeby i kwiaciarnia poznań

Kwiaciarnia

przy

Domu Pogrzebowym TANATOS

ul. Garbary 63

61-777 POZNAŃ

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Dom Pogrzebowy Tanatos Poznań - Kwiaciarnia - Poznań