Kwiaciarnia H. Skrzydlewska Łódź

Kwiaciarnia H. Skrzydlewska Łódź - Łódź
Gold

Ulica: Zakładowa 4

Miasto: Łódź, 90-001

Województwo: Łódzkie

Kwiaciarnia H. Skrzydlewska Łódź - Łódź Zakładowa 4, Łódź www.skrzydlewska.pl Ocena:brak 42 670 64 84

 

kwiaciarnia łódź

kwiaciarnia w łodzi

 

 

kwiaciarnie łódź

 

H. Skrzydlewska to znana i ceniona wielopokoleniowa firma rodzinna z branży funeralnej świadcząca swoje usługi pogrzebowe, głównie dla mieszkańców województwa łódzkiego. Zapewnienie tych usług jest naszą misją oraz wyzwaniem, które codziennie podejmujemy z nową energią oraz zaangażowaniem. Dzięki temu udało się nam pozyskać zaufanie Klientów. Jesteśmy z niego dumni i staramy się go nie zawieść. Nasze usługi pogrzebowe odznaczają się wysoką jakością i konkurencyjną ceną - a ich efekt końcowy, czyli uroczystość żałobna, jest zawsze pełna piękna i godności.

Z doświadczenia wiemy, że wiele osób nie wyobraża sobie udziału w ceremoniach pogrzebowych bez wieńca lub wiązanki kwiatów. W celu ułatwienia dostępności takich właśnie usług posiadamy sieć 34 profesjonalnych kwiaciarni. Jest to nieprzerwana od 80 lat kontynuacja głównej specjalizacji firmy H. Skrzydlewska, jaką była uprawa i sprzedaż kwiatów. Wśród 34 kwiaciarni – 32 znajdują się w Łodzi, natomiast pozostałe dwie w Brzezinach i Zgierzu. Należą one do międzynarodowej sieci Interflora. Sieć ta skupia najlepsze firmy kwiaciarskie z całego świata.

Jedna z kwiaciarni zlokalizowana jest przy ul. Zakładowej 4 – nieopodal Cmentarza Nowy Zarzew. Tam znajdziecie Państwo zawsze duży wybór świeżych kwiatów. O ich właściwe ułożenie, według Państwa życzeń, dba zatrudniona tam kadra florystów. To absolwenci różnego rodzaju kursów i szkoleń florystycznych. Ich wiedza sprawia, że możemy zawsze zaoferować Państwu przygotowanie właściwej kompozycji kwiatowej - dostosowanej do każdej okazji oraz do możliwości finansowych każdego Klienta.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej internetowej kwiaciarni - zamówienia on - line


kwiaciarnia

 

wiązanki i wieńce pogrzebowe

 

Firma H. Skrzydlewska to nie tylko kwiaciarnie stacjonarne. Z myślą o wielu mieszkańcach Łodzi, ale i okolic, którzy chcieliby sprawić swoimi Bliskim lub współpracownikom miłą niespodziankę bez wychodzenia z domu - stworzyliśmy również kwiaciarnię on-line. W niej można zakupić kwiaty różnego rodzaju i zlecić dostarczenie ich kurierem pod wskazany adres. Kwiaciarnia internetowa firmy H. Skrzydlewska cieszy się dużą popularnością - ze względu na szeroki asortyment, przystępne ceny oraz krótkie terminy realizacji zamówień.


Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Kwiaciarnia H. Skrzydlewska Łódź - Łódź
Kategorie:Kwiaciarnia Łódź