LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Kwiaciarnia Andrzej I Anna Zdunek

Kwiaciarnia Andrzej I Anna Zdunek  - Jadów
Silver

Ulica: 11 Listopada 2A

Miasto: Jadów, 05-280

Województwo: Mazowieckie

kwiaciarnia jadów

jadówDom Pogrzebowy, prowadzony przez Andrzeja oraz Annę Zdunek, istnieje i działa od prawie 30 lat w miejscowości Jadów w województwie mazowieckim. Właściciele sami dbają o to, aby poziom świadczenia usług pogrzebowych był zawsze jak najwyższy i by spełniał oczekiwania osób, które pragną dla Bliskiego Zmarłego jak najpiękniejszego ostatniego pożegnania.

Organizacja uroczystości pogrzebowych to zawsze bardzo kompleksowe wyzwanie, ponieważ łączy wiele kwestii. Jedną z nich jest odpowiednia oprawa florystyczna. Uczestnicy pogrzebu przykładają coraz większą wagę do tego, aby także przez dobór kwiatów oddać szacunek i podkreślić, że Zmarły był dla nas ważny.

jadów wieńce pogrzebowe

W tym właśnie celu w Domu Pogrzebowym Andrzeja i Anny Zdunek w Jadowie znajduje się Kwiaciarnia. Pracuje w niej wykwalifikowany personel. Nasi pracownicy ukończyli liczne kursy florystyczne, a także odznaczają się oni zmysłem niezwykłej estetyki. Dlatego kompozycje wieńców, wiązanek oraz innych form kwiatowych, które powstają w kwiaciarni Państwa Zdunek, odznaczają się wyjątkowym pięknem. Dzieje się tak również dzięki temu, że powstają one ze świeżych kwiatów od sprawdzonych dostawców. Komponujemy nasze wiązanki, starając się spełnić indywidualne prośby i sugestie Klientów. Jeśli nie mogą się Państwo zdecydować na konkretną kompozycję - w wyborze pomoże katalog, który udostępniamy.

wiązanki pogrzebowe jadów

Zapewniamy przystępne ceny oraz bardzo miłą, sprawną obsługę.

Zapraszamy do kontaktu!

kwiaciarnia jadów

kwiaciarnia

Kwiaciarnia i Dom Pogrzebowy

Andrzej i Anna Zdunek

ul. 11 Listopada 2A

05-280 JADÓW

Telefon Całodobowy:

606 34 92 93

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Kwiaciarnia Andrzej I Anna Zdunek - Jadów
firma,kwiaciarnia-andrzej-i-anna-zdunek-,10849.html