LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Kwiaciarnia WIESŁAW PĄZIK Bełchatów

Kwiaciarnia WIESŁAW PĄZIK Bełchatów - Bełchatów
Silver

Ulica: Częstochowska 4

Miasto: Bełchatów, 97-400

Województwo: Łódzkie

Kwiaciarnia WIESŁAW PĄZIK Bełchatów - Bełchatów Częstochowska 4, Bełchatów belchatow.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:brak 44 633 45 10   600 693 530

kwiaciarnia bełchatów

bełchatów

Zakład pogrzebowy i kwiaciarnia, którego założycielem i właścicielem jest Pan Wiesław Pązik, oferuje swoim Klientom przede wszystkim kompleksowe usługi. Są one adresowane do mieszkańców całego województwa łódzkiego, ale może z nich skorzystać każdy, kto potrzebuje takiej pomocy. Przekraczając próg biura tej firmy w Bełchatowie-Grocholicach przy ul. Częstochowskiej 4 można się szybko przekonać o jakości oraz o życzliwości całego personelu.

KWIACIARNIA W BEŁCHATOWIE

Firma "Wiesław Pązik" to nie tylko organizacja pogrzebów, ale także bogata oferta usług florystycznych. Jest to możliwe dzięki posiadaniu własnej kwiaciarni - znajdującej się pod tym samym adresem, co zakład pogrzebowy. Kwiaciarnia zatrudnia doświadczonych florystów, którzy są w stanie ułożyć wszystkie rodzaje kompozycji kwiatowych. Choć największe doświadczenie mamy w układaniu kwiatów na pogrzeb, ale jesteśmy w stanie przygotować wiązanki czy bukiety także na inne okazje.

W naszej ofercie znajduje się także wiele akcesoriów florystycznych oraz zniczy i wkładów. Nasi floryści regularnie biorą udział w szkoleniach oraz są na bieżąco z nowościami.

Zapraszamy do odwiedzin oraz do zapoznania się z naszą ofertą!

wieńce pogrzebowe

pogrzeby Bełchatów

Kwiaciarnia

&

Zakład Pogrzebowy

Wiesław Pązik

ul. Częstochowska 4

97-400 Bełchatów - Grocholice

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Kwiaciarnia WIESŁAW PĄZIK Bełchatów - Bełchatów