Zieleń Zakład Pogrzebowy

Zieleń Zakład Pogrzebowy - Gdańsk
Gold

Ulica: Partyzantów 76

Miasto: Gdańsk, 80-254

Województwo: Pomorskie

Zieleń Zakład Pogrzebowy - Gdańsk Partyzantów 76 , Gdańsk zielen.pl Ocena:brak 58 341 20 71   58 341 20 73

zakład pogrzebowy gdańsk

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ZIELEŃ Sp. z o.o. z Gdańska działa nieprzerwanie od 1 kwietnia 1992 roku. Firma ta powstała w wyniku przekształcenia „Miejskiego Przedsiębiorstwa Zieleni” w Gdańsku, działającego w Gdańsku od lat 40-tych XX wieku. Swoją działalność opiera ona głównie na kompleksowych usługach cmentarnych i pogrzebowych. Przygotowując ceremonie ostatniego pożegnania – firma podchodzi do każdego zlecenia w sposób indywidualny i oferuje dostosowanie usług do potrzeb, oczekiwań i możliwości swoich Klientów.

 

zakład pogrzebowy gdańsk

 

zakład pogrzebowy

 

Biuro firmy mieści się w Gdańsku przy ulicy Partyzantów 76, ale firma posiada także drugą lokalizację - filię w Pruszczu Gdańskim. W każdej z siedzib firmy oczekują na Państwa wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w przygotowaniu niezapomnianej uroczystości. Każda osoba zatrudniona w PPU Zieleń Sp. z o.o. posiada stosowne doświadczenie i wiedzę z zakresu przepisów związanych z pochówkiem Zmarłego, ale również odznacza się empatią, życzliwością i wysoką kulturą osobistą. W firmie często pracują osoby z rodziny lub nawet kolejne pokolenia, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że najlepsze tradycje są nie tylko przekazywane, ale wręcz dziedziczone przez kolejne generacje oddanych pracowników i dzięki temu ceremonie zostają przygotowane w sposób zgodny z oczekiwaniami.

Zakład Pogrzebowy ZIELEŃ Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi z zakresu przygotowania i przeprowadzenia uroczystości pogrzebowych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, oferując pomoc we wszystkich kwestiach, które składają się na organizację tej wyjątkowej ceremonii. Naszym Klientom oferujemy duży wybór wszelkiego rodzaju akcesoriów pogrzebowych, które mogą Państwo nabyć w siedzibach firmy.

Oprócz kompleksowych usług z zakresu organizacji pogrzebu, Zakład Pogrzebowy ZIELEŃ Sp. z o.o. może pochwalić się własnym krematorium, z piecami kremacyjnymi i innymi urządzeniami, spełniającymi surowe wymogi standardów światowych. W budynku krematorium znajdują się także sale ceremonialne, pozwalające na celebrowanie pogrzebów różnych wyznań. Po zakończeniu procesu kremacyjnego w czasie ceremonii pochówku urnę z prochami Osoby Zmarłej można złożyć w grobie ziemnym lub murowanym, grobowcu rodzinnym lub w kolumbarium. Kolumbarium jest rodzajem grobowca z niszami na urny z prochami zmarłych. Firma nasza stworzyła zespół eleganckich kolumbarium przy cmentarzu Centralnym–Srebrzysko przy ul. Srebrniki 14 w Gdańsku–Wrzeszczu.

 

usługi pogrzebowe gdańsk

 

Dodatkowo firma ZIELEŃ Sp. z o.o. jako jedyna w Gdańsku dysponuje nowoczesnym pomieszczeniem chłodniczym, mogącym pomieścić około 70 ciał Zmarłych. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że zmarli oczekują na pogrzeb w godnych warunkach. Pracownicy wykonują toaletę pośmiertną i przygotowują ciało Osoby Zmarłej do pochówku.

Wszyscy pracownicy, odpowiedzialni za te zadania, uczestniczyli w profesjonalnych szkoleniach prowadzonych przez znaną w Europie firmę HYGECO POLSKA Sp. z o.o. pod patronatem Francuskiego Instytutu Tanatopraksji. Dzięki temu PPU Zieleń Sp. z o.o. jest w stanie zapewnić profesjonalny przebieg tego typu usługi.

Poza wyżej wymienionymi usługami firma oferuje także transport zwłok. Dysponuje ona bowiem nowoczesnym taborem pojazdów, z których każdy został odpowiednio przygotowany i wyposażony w niezbędny sprzęt. Wszystkie osoby biorące udział w czynnościach transportowych swoje obowiązki zawsze wykonują godnie i z pełnym szacunkiem względem Zmarłego. ZIELEŃ Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi przewozu Zmarłych na terenie kraju. Jeśli zachodzi potrzeba organizacji transportu Zmarłych poza granicami Polski, również podejmujemy się tego zadania, dzięki współpracy z firmą Bongo.

 

dom pogrzebowy gdańsk

 

usługi pogrzebowe


ZIELEŃ Sp. z o.o. z Gdańska to następujące usługi pogrzebowe:

 • organizacja uroczystości pogrzebowych każdego rodzaju
 • całodobowe eksportacje zwłok
 • własne pomieszczenia chłodnicze
 • nowoczesne karawany
 • transport krajowy i międzynarodowy
 • wynajem autokarów
 • darmowe e-nekrologi
 • usługi kremacyjne
 • własne krematorium
 • pomoc w kwestiach formalnych
 • kolumbaria
 • odzież i akcesoria pogrzebowe
 • kosmetyka pośmiertna
 • własne eleganckie sale pożegnań
 • ekshumacje
 • psychologiczne wsparcie po stracie

 

pogrzeby gdańsk

 

całodobowy kontakt zielen gdańsk


PPU Zieleń Sp. z o. o.

Dom pogrzebowy i biuro obsługi

ul. Partyzantów 76

80-254 Gdańsk - Wrzeszcz

tel. 58 341 20 71

tel. 58 341 20 73

&

ul. Grunwaldzka 24

83-000 Pruszcz Gdański

tel. 58 341 20 71

tel. 58 341 20 73

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zieleń Zakład Pogrzebowy - Gdańsk