Miejski Zakład Zieleni Usługi Pogrzebowe

Miejski Zakład Zieleni Usługi Pogrzebowe - Gdańsk
Silver

Ulica: Partyzantów 27 A

Miasto: Gdańsk, 80-254

Województwo: Pomorskie

Miejski Zakład Zieleni Usługi Pogrzebowe - Gdańsk Partyzantów 27 A, Gdańsk miejskazielen.pl Ocena:starstarstarstarstar 58 341 30 02   501 095 150

zakład pogrzebowy Miejski Zakład Zieleni

 

 

Miejski Zakład Zieleni Sp.J. to firma pogrzebowa, która powstała już w 1992 roku, aby w chwilach żałoby nieść pomoc mieszkańcom Gdańska, Trójmiasta oraz całego Pomorza. Oba biura firmy zlokalizowane są w Gdańsku: jedno w dzielnicy Wrzeszcz przy ul. Partyzantów 27, a drugie w Śródmieściu Gdańskaprzy ul. Na Stoku 46. Dzięki takiej dogodnej lokalizacji mieszkańcy Gdańska, poszukujący zaufanego zakładu pogrzebowego, mogą bez problemu do nas dotrzeć.

 

zakład pogrzebowy Gdańsk Śródmieście

 

miejska zieleń gdańsk

 

Miejski Zakład Zieleni specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych:  wyznaniowych - w tym katolickich - oraz świeckich. Organizujemy pogrzeby tradycyjne - czyli z udziałem trumny - oraz kremacyjne. Niezależnie od charakteru uroczystości - nasze prawie 30 lat doświadczenie jest gwarancją, że usługi pogrzebowe, które świadczymy, zawsze stoją na najwyższym poziomie krajowym i europejskim.

Przez całą dobę realizujemy usługę odbioru ciał Zmarłych z domów, szpitali i innych miejsc. Przechowujemy je we własnej chłodni i przygotowujemy profesjonalnie do pochówku. Bazując na doświadczeniu dopełniamy sami formalności w urzędach i na cmentarzach. Oferujemy możliwość bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu w ramach zasiłku ZUS,KRUS MSWiA oraz WBE.

 

usługi pogrzebowe Gdańsk wrzeszcz

 

Biura zakładu pogrzebowego to miejsce, w którym znajdą Państwo ekspozycję trumien, urn, kwiatów, odzieży dla Zmarłych oraz najróżniejszych akcesoriów pogrzebowych - a wszystko to w dużym wyborze. Dokładamy wszelkich starań, aby każda z uroczystości pogrzebowych była przygotowana dokładnie według Państwa oczekiwań.j 

Pracownicy gdańskiego Miejskiego Zakładu Zieleni wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, co przekłada się na równie wysoką kulturę obsługi Klientów. Czerpiemy z naszej dużej wiedzy oraz doświadczenia, dlatego mogą być Państwo pewni, że zaproponowane przez nas rozwiązania są optymalne. Jednak najważniejsze jest dla nas zdanie osób, które proszą nas o pomoc i ich oczekiwania, na podstawie których dobieramy konkretne usługi pogrzebowe. Dzięki zaufaniu licznych Klientów w ciągu roku organizujemy bardzo wiele uroczystości pogrzebowych. To sprawia, że możemy zaproponować najniższe w Trójmieście ceny, jednocześnie oferując najwyższą jakość usług funeralnych.

Staramy się zadbać o każdy detal. Rozłożenie sztucznej trawy, ustawienie baldachimu, windę pogrzebową i nagłośnienie oferujemy bezpłatnie. Naczelną zasadą, którą się kierujemy, jest pełna przejrzystość finansowa: posiadamy stały cennik pogrzebowy, co daje Państwu poczucie bezpieczeństwa i nie naraża na stres dodatkowych - bo nadprogramowych - wydatków. Już od samego początku organizacji uroczystości pogrzebowych informujemy Państwa o całościowych kosztach, dzięki temu unikają Państwo zaskoczenia dopłatami przed albo i po pogrzebie.

 

usługi pogrzebowe

 

Miejski Zakład Zieleni w Gdańsku świadczy także usługi transportu Zmarłych. Nasze nowoczesne karawany dojadą w każde miejsce w Trójmieście, Polsce, a nawet Europie. Przewóz ciał i prochów wykonujemy sprawnie, z zachowaniem wszelkich przepisów. Zajmujemy się również formalnościami w Urzędach Stanu Cywilnego, ambasadach oraz innych instytucjach. Każde zlecenie na transport Zmarłych traktowane i rozpatrywane jest przez nas indywidualnie - także pod względem kosztów.

Zapewniamy także takie usługi jak: organizacja styp, prace kamieniarskie oraz ekshumacje. Uczciwie doradzimy i zrealizujemy każda prośbę rodzin, które nam zaufały.

 

oferta usług pogrzebowych

 

Miejski Zakład Zieleni Gdańsk oferuje m.in. następujące usługi:

 • odbiór ciał Zmarłych z domów szpitali, hospicjów itp.
 • przechowanie Zmarłych w chłodni
 • załatwienie formalności w urzędach (USC, ZUS, SANEPID)
 • przygotowanie Zmarłych do pogrzebu
 • kopanie grobów - demontaż i montaż nagrobków, liternictwo
 • obsługa ceremonii pogrzebowych
 • rozliczenie kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego ( kredytowanie ) ZUS, KRUS, MSWiA, WBE

Usługi kamieniarskie:

 • demontaż i montaż nagrobków
 • kucie liter
 • montaż lub wykonanie nowej kostki przy nagrobku
 • pomoc przy wyborze nowego nagrobka

Przewóz Zmarłych:

 • przewóz Zmarłych na terenie kraju
 • przewóz Zmarłych na terenie Europy

Ekshumacje:

 • ekshumacje w miejscu w celu uzyskania miejsca do bieżącego pochówku
 • ekshumacje z przewozem między cmentarzami w Gdańsku i na terenie kraju

Odzież:

 • sprzedajemy odzież dla Zmarłych w różnych rozmiarach i fasonach oraz różańce i książeczki do nabożeństwa

Stypy:

 • pomagamy wybrać i zarezerwować miejsca w lokalach gastronomicznych Trójmiasta na stypy pogrzebowe

Kremacje:

 • na życzenie rodziny Zmarłego wykonujemy kremacje i w razie potrzeby organizujemy pogrzeb z urną
 • dochowanie urny do istniejącego grobu lub umieszczenie prochów w kolumbarium

 

dom pogrzebowy

 

zakłady pogrzebowe w Gdańsku

 

Miejski Zakład Zieleni w Gdańsku

 

Zakład Pogrzebowy Gdańsk Wrzeszcz

ul. Partyzantów 27A

80-254 Gdańsk

 

Telefony całodobowe:

58 341 30 02

501 095 150

58 345 12 99
 
&

 

Zakład Pogrzebowy Gdańsk Śródmieście

ul. Na Stoku 46

80-874 Gdańsk

Telefony całodobowe:

58 341 90 36

501 095 150

58 341 30 02
 
 
 
 

Rekomendacje

 • cudzyslow Firma pomimo tego że różne osoby z rodziny różnie nam doradzały inne firmy to okazała się dobra, może karawany nie są najnowszymi mercedesami ale wszystko co ustaliliśmy odbyło się w dobrym stylu i w ustalonej kwocie. Polecam
  starstarstarstarstar
  Sławek z rodziną
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Miejski Zakład Zieleni Usługi Pogrzebowe - Gdańsk