Zakład Pogrzebowy CREDO

Zakład Pogrzebowy CREDO - Gdańsk
Gold

Ulica: Mickiewicza 20A

Miasto: Gdańsk, 80-419

Województwo: Pomorskie

Zakład Pogrzebowy CREDO - Gdańsk Mickiewicza 20A, Gdańsk credo.gdansk.pl Ocena:brak 58 341 08 36   606 201 260

zakład pogrzebowy CREDO Gdańsk

 

Zakład Pogrzebowy CREDO działa w branży pogrzebowej nieprzerwanie od 2009 roku. Świadczy usługi profesjonalnej, kompleksowej i bezgotówkowej organizacji ceremonii pogrzebowych w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS i KRUS, a także zasiłków z innych instytucji (MSWiA, WBE). Tradycje firmy, mają swoje źródło w wieloletnim doświadczeniu - to sprawia, że CREDO jest chętnie wybierane przez rodziny z Gdańska, Trójmiasta i całego województwa pomorskiego.

 

 

zakład pogrzebowy w gdańsku

 

Siedziba zakładu pogrzebowego mieści się w Gdańsku w dzielnicy Wrzeszcz, blisko granicy z dzielnicą Zaspa. To sprawia, że zakład pogrzebowy CREDO jest łatwo dostępny dla osób, które szukają pomocy i wsparcia po śmierci Bliskiej Osoby. Misją firmy pogrzebowej uczyniliśmy starania, by oferować Państwu najwyższą jakość usług pogrzebowych przy zachowaniu bardzo korzystnych w regionie cen. W ceremoniach pogrzebowych organizowanych przez CREDO widać drobiazgową dbałość o oprawę zarówno muzyczną jak i techniczną. Znajdą nas Państwo przy ul. Mickiewicza 20A (naprzeciw kościoła pw. św. Krzyża). Istnieje też możliwość skorzystania z mobilnego biura w miejscu wskazanym przez naszych Klientów.

 

zakład pogrzebowy gdańsk

 

Zakład Pogrzebowy CREDO w Gdańsku specjalizuje się w organizacji uroczystości pogrzebowych religijnych oraz bezwyznaniowych. Jeśli Rodzina Zmarłego wyraża takie życzenie - świadczymy bezpłatną pomoc związaną ze sprawami natury biurokratycznej: dopełniamy formalności urzędowe w ZUS, KRUS, USC, w parafiach i na cmentarzach. Możemy zorganizować pogrzeb tradycyjny lub też kremacyjny, gdyż mamy doświadczenie w organizacji każdego rodzaju pogrzebów. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów przygotowujemy także pochówki dzieci nienarodzonych.

Ogromną wagę przykładamy do właściwego doboru pracowników, są oni naszą wizytówką. Ich profesjonalizm sprawia, że każda uroczystość pogrzebowa, którą obsługuje Zakład Pogrzebowy CREDO, jest przygotowana w sposób perfekcyjny. Zasadami, którymi się kierujemy każdego dnia naszej pracy, są najwyższy szacunek wobec Zmarłych oraz współczucie i troska o ich Bliskich. Za każdym razem profesjonalnie i godnie przygotowujemy Zmarłego do pochówku.

 

usługi pogrzebowe gdańsk

 

Zakład Pogrzebowy CREDO Gdańsk to także duży wybór akcesoriów pogrzebowych. Posiadamy w naszym asortymencie różnorodne trumny, urny, relikwiarze, krzyże oraz tabliczki. Zapewniamy doradztwo i oprawę florystyczną. Przygotowujemy wieńce i wiązanki kwiatów oraz wszystkie inne formy kwiaciarskie - w zależności od tego, co sobie życzy Klient. Wraz z Państwem ułożymy tekst oraz formę klepsydr oraz nekrologów. Od 2021 roku dajemy możliwość - jako jedyna firma w Gdańsku - opublikowania darmowego wirtualnego nekrologu na stronie internetowej firmy.

Dbamy o oprawę uroczystości żałobnej. Zapewniamy oprawę muzyczną, a także inne elementy, które dodają splendoru ceremoniom pogrzebowym. Współpracujemy z Mistrzem Ceremonii Żałobnej, który nie tylko może przewodniczyć uroczystości, ale także wygłosić mowę pogrzebową. W pogrzebie może też wziąć udział doświadczony laudator, którego zadaniem będzie ubogacić uroczystość np. fragmentem poezji czy prozy, odpowiednio wybranym, według oczekiwań i wskazówek rodziny Zmarłego.

Uczestnikom pogrzebu zapewniamy pamiątkowe obrazki, dzięki którym można po uroczystościach wrócić myślą zarówno do Osoby Zmarłego, jak i do dnia jego ostatniego pożegnania. 

Firma pogrzebowa CREDO z Wrzeszcza oferuje też usługę transmisji ceremonii żałobnej - dzięki której osoby, które nie mogą być obecne na uroczystości, mogą w niej niejako uczestniczyć, łącząc się z nią za pośrednictwem łączy internetowych.

 

pogrzeby gdańsk

 

Zakład usług pogrzebowych służy także Państwu w sprawach związanych z transportem Zmarłych na terenie całej Polski, jak również z międzynarodowym przewozem Osób Zmarłych. W celu otrzymania bardziej szczegółowej oferty na tę usługę zachęcamy do kontaktu z naszą firmą pod numerami telefonów: 58 341 08 36 lub 606 201 260

Wykonujemy także usługi kamieniarskie - są one kompleksowe i obejmują one wszystkie etapy: od stworzenia projektu pomnika nagrobnego, przez jego wykonanie - aż do montażu. Troszczymy się także o demontaż nagrobków, jak również o prace związane z liternictwem czy też ułożeniem wokół grobu kostki brukowej.

 

firma pogrzebowa gdańsk

 

 

usługi pogrzebowe w Gdańsku

 

 

Zakład Pogrzebowy CREDO z Gdańska oferuje m.in. następujące usługi pogrzebowe i wsparcie:

 • organizacja pogrzebów wszystkich rodzajów
 • pogrzeby dzieci nienarodzonych
 • obsługa Mszy Świętej
 • pochówki świeckie z Mistrzem Ceremonii
 • kremacje
 • formalności urzędowe
 • mobilne biuro
 • całodobowe eksportacje
 • oprawa muzyczna
 • transport Zmarłych w Polsce
 • transport Zmarłych za granicą
 • trumny, urny oraz inne akcesoria pogrzebowe
 • oprawa florystyczna
 • klepsydry i nekrologi - w tym także nekrolog wirtualny
 • pamiątkowe obrazki dla uczestników pogrzebu
 • transmisja na żywo z uroczystości żałobnych
 • kamieniarstwo

 

 

pogrzeby w Gdańsku

 

 

Zakład Pogrzebowy CREDO


ul. Mickiewicza 20A

(naprzeciw kościoła pw. św. Krzyża)

80-419 Gdańsk - Wrzeszcz

tel./ fax. 58 341 08 36

tel. kom. 606 201 260 ( całodobowo )

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy CREDO - Gdańsk