Zakład Pogrzebowy Tanatos Pruszcz Gdański, Koszwały

Zakład Pogrzebowy Tanatos Pruszcz Gdański, Koszwały - Koszwały
Silver

Ulica: Piaskowa 22

Miasto: Koszwały, 83-011

Województwo: Pomorskie

Pruszcz gdański zakład pogrzebowy

 

 

Miejski Zakład Pogrzebowy TANATOS z Pruszcza to rodzinna firma funeralna znana głównie mieszkańcom województwa pomorskiego. Biuro zakładu pogrzebowego znajduje się w miejscowości Koszwały przy ul. Piaskowej 22. W celu ułatwienia dotarcia do naszych siedzib dajemy Państwu możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu, który zapewniamy. Możemy też spotkać się w celu omówienia wszystkich szczegółów pogrzebowych w miejscu, które wskażą nasi Klienci - w ramach tzw. mobilnego biura w Gdańsku, Pruszczu Gdańskim i okolicach.

pruszcz gdański

 

Zakład pogrzebowy specjalizuje się w świadczeniu całodobowych, kompleksowych i odpowiadajacych obecnym wysokim standardom usług . Dokładamy wszelkich starań, aby były zawsze one najwyższej jakości, pełne godności i powagi. Nasze doświadczenie nauczyło nas że, aby odnieść sukces, trzeba się poświecić w całości rodzinom i dbać o nie w chwilach przepełnionych troską i smutkiem. Jeśli zaufacie Państwu naszemu doświadczeniu gwarantujemy, że firma pogrzebowa TANATOS zadba o piękno uroczystości ostatniego pożegnania. Z upoważnienia Klienta zajmujemy się wszystkimi formalnościami, związanymi z pogrzebem. Czynimy to rozumiejąc, jak trudne są to chwile dla każdej Rodziny i właśnie służymy Państwu niezbędną pomocą oraz wsparciem.

 

zakłady pogrzebowe pruszcz gdański

 

Firma pogrzebowa TANATOS przygotowuje pogrzeby tradycyjne – zarówno te, które przebiegają według obrzędowości wyznaniowej (z udziałem osoby duchownej) jak i według ceremoniału świeckiego (prowadzone przez Mistrza Ceremonii). Organizujemy także uroczystości pogrzebowe z kremacją. Jesteśmy po to, aby móc spełniać Państwa sugestie i życzenia - bo to Państwo decydują, jak ma wyglądać ceremonia żałobna Bliskiego Zmarłego.

Zapewniamy, że wszyscy pracownicy naszego Miejskiego Zakładu Pogrzebowego, zarówno w biurze w Pruszczu Gdańskim, jak i w Koszwałach, odznaczają się empatią, wysoką kulturą osobistą oraz profesjonalizmem. Zawsze są gotowi, aby doradzić Państwu w każdej kwestii związanej z doborem poszczególnych elementów ceremonii żałobnej oraz akcesoriów pogrzebowych (trumny, urny, ubiór dla Zmarłego, obrazki pamiątkowe, krzyże, tabliczki nagrobne). Mogą też u nas Państwo zamówić piękne wieńce i wiązanki kwiatów na pogrzeb.

 

usługi pogrzebowe Pruszcz Gdański

 

Chcemy zapewnić Państwa, że każda uroczystość pogrzebowa to dla nas wyzwanie, by stworzyć jej niepowtarzalną piękną oprawę muzyczną, a także zapewnić profesjonalne nagłośnienie.

Zakład Pogrzebowy TANATOS dysponuje specjalistycznymi samochodami. Świadczymy nimi całodobowe usługi eksportacji oraz przewozy Zmarłych na terenie całej Polski i Europy. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w tego typu wyjazdach i dbają również o sporządzenie dokumentacji oraz uzyskanie koniecznych pozwoleń urzędowych. Państwo zaś mogą skupić się na wewnętrznym przeżyciu ostatniego pożegnania.

Mogą także zamówić Państwo w naszej firmie usługi kamieniarskie lub też całoroczną opiekę nad grobami. Jeśli zajdzie taka potrzeba - realizujemy też kompleksowo usługę ekshumacji, zawsze ze spełnieniem wszelkich wymogów urzędowych, administracyjnych i sanitarnych.

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy TANATOS - Pruszcz Gdański, Koszwały - i okolice to m.in.:

 • przygotowanie i realizacja uroczystości pogrzebowych
 • całodobowe eksportacje Zmarłych
 • transport Zmarłych na terenie Polski
 • międzynarodowe przewozy Zmarłych
 • kremacja
 • akcesoria żałobne (duży wybór)
 • trumny i urny
 • florystyka pogrzebowa
 • oprawa muzyczna
 • profesjonalne nagłośnienie
 • usługi kamieniarskie
 • opieka nad grobami - całorocznie lub jednorazowo
 • ekshumacje

 

 

zakład pogrzebowy

 

pogrzeby

 

firma pogrzebowa

 

TANATOS Zakład Pogrzebowy w Koszwałach

ul. Piaskowa 22

83-011 Koszwały

Całodobowy kontakt telefoniczny:

535 505 252

508 197 349

 

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo dobry i uczciwy zakład w Pruszczu, polecam
  starstarstarstarstar
  Jacek
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Tanatos Pruszcz Gdański, Koszwały - Koszwały