LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Miejski Zakład Pogrzebowy Tanatos Pruszcz Gdański

Miejski Zakład Pogrzebowy Tanatos Pruszcz Gdański - Pruszcz Gdański
Silver

Ulica: Wita Stwosza 12s/6

Miasto: Pruszcz Gdański, 83-000

Województwo: Pomorskie

Miejski Zakład Pogrzebowy Tanatos Pruszcz Gdański - Pruszcz Gdański Wita Stwosza 12s/6, Pruszcz Gdański pruszczgdanski.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:brak 535 505 252   505 698 205

Pruszcz gdański zakład pogrzebowy

 

 

Miejski Zakład Pogrzebowy TANATOS z Pruszcza to rodzinna firma funeralna znana głównie mieszkańcom województwa pomorskiego. Biura zakładów pogrzebowych znajdują się w Pruszczu Gdańskim przy ul. Wita Stwosza 12 S/6 oraz w miejscowości Koszwały przy ul. Piaskowej 22. W celu ułatwienia dotarcia do naszych siedzib dajemy Państwu możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu, który zapewniamy. Możemy też spotkać się w celu omówienia wszystkich szczegółów pogrzebowych w miejscu, które wskażą nasi Klienci - w ramach tzw. mobilnego biura.

pruszcz gdański


Zakład pogrzebowy specjalizuje się w świadczeniu całodobowych, kompleksowych i odpowiadajacych obecnym wysokim standardom usług . Dokładamy wszelkich starań, aby były zawsze one najwyższej jakości, pełne godności i powagi. Nasze doświadczenie nauczyło nas że, aby odnieść sukces, trzeba się poświecić w całości rodzinom i dbać o nie w chwilach przepełnionych troską i smutkiem. Jeśli zaufacie Państwu naszemu doświadczeniu gwarantujemy, że firma pogrzebowa TANATOS zadba o piękno uroczystości ostatniego pożegnania. Z upoważnienia Klienta zajmujemy się wszystkimi formalnościami, związanymi z pogrzebem. Czynimy to rozumiejąc, jak trudne są to chwile dla każdej Rodziny i właśnie służymy Państwu niezbędną pomocą oraz wsparciem.


zakłady pogrzebowe pruszcz gdański


TANATOS przygotowuje pogrzeby tradycyjne – zarówno te, które przebiegają według obrzędowości wyznaniowej (z udziałem osoby duchownej) jak i według ceremoniału świeckiego (prowadzone przez Mistrza Ceremonii). Organizujemy także uroczystości pogrzebowe z kremacją. Jesteśmy po to, aby móc spełniać Państwa sugestie i życzenia - bo to Państwo decydują, jak ma wyglądać ceremonia żałobna Bliskiego Zmarłego.

Zapewniamy, że wszyscy pracownicy naszego Miejskiego Zakładu Pogrzebowego, zarówno w biurze w Pruszczu Gdańskim, jak i w Koszwałach, odznaczają się empatią, wysoką kulturą osobistą oraz profesjonalizmem. Zawsze są gotowi, aby doradzić Państwu w każdej kwestii związanej z doborem poszczególnych elementów ceremonii żałobnej oraz akcesoriów pogrzebowych (trumny, urny, ubiór dla Zmarłego, obrazki pamiątkowe, krzyże, tabliczki nagrobne). Mogą też u nas Państwo zamówić piękne wieńce i wiązanki kwiatów na pogrzeb.


usługi pogrzebowe Pruszcz Gdański


Chcemy zapewnić Państwa, że każda uroczystość pogrzebowa to dla nas wyzwanie, by stworzyć jej niepowtarzalną piękną oprawę muzyczną, a także zapewnić profesjonalne nagłośnienie.

Zakład Pogrzebowy TANATOS dysponuje specjalistycznymi samochodami. Świadczymy nimi całodobowe usługi eksportacji oraz przewozy Zmarłych na terenie całej Polski i Europy. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w tego typu wyjazdach i dbają również o sporządzenie dokumentacji oraz uzyskanie koniecznych pozwoleń urzędowych. Państwo zaś mogą skupić się na wewnętrznym przeżyciu ostatniego pożegnania.

Mogą także zamówić Państwo w naszej firmie usługi kamieniarskie lub też całoroczną opiekę nad grobami. Jeśli zajdzie taka potrzeba - realizujemy też kompleksowo usługę ekshumacji, zawsze ze spełnieniem wszelkich wymogów urzędowych, administracyjnych i sanitarnych.


usługi pogrzebowe

 

 

Miejski Zakład Pogrzebowy TANATOS Pruszcz Gdański, Koszwały i okolice to m.in.:

 • przygotowanie i realizacja uroczystości pogrzebowych
 • całodobowe eksportacje Zmarłych
 • transport Zmarłych na terenie Polski
 • międzynarodowe przewozy Zmarłych
 • kremacja
 • akcesoria żałobne (duży wybór)
 • trumny i urny
 • florystyka pogrzebowa
 • oprawa muzyczna
 • profesjonalne nagłośnienie
 • usługi kamieniarskie
 • opieka nad grobami - całorocznie lub jednorazowo
 • ekshumacje

 

 

zakład pogrzebowy

 

pogrzeby

 

firma pogrzebowa

 


Miejski Zakład Pogrzebowy TANATOS w Pruszczu Gdańskim

ul. Wita Stwosza 12 s-6

83-000 Pruszcz Gdański

Całodobowy kontakt telefoniczny:

535 505 252

505 698 205

oraz

TANATOS Zakład Pogrzebowy w Koszwałach

ul. Piaskowa 22

83-011 Koszwały

tel. 502 868 716


Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Miejski Zakład Pogrzebowy Tanatos Pruszcz Gdański - Pruszcz Gdański