LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Znicz-Jar Producent Zniczy Jarosław

Znicz-Jar Producent Zniczy Jarosław - Jarosław
Silver

Ulica: Dolnoleżajska 114

Miasto: Jarosław, 37-500

Województwo: Podkarpackie

Znicz-Jar Producent Zniczy Jarosław - Jarosław Dolnoleżajska 114, Jarosław www.znicze-hurt.pl Ocena:brak 733300240

producent zniczy

ZNICZ-JAR to producent niepowtarzalnych zniczy oraz wkładów do zniczy, świec dekoracyjnych i świec zapachowych. Firma powstała w roku 2016 w celu zapewnienia swoim Klientom zniczy i świec nie tylko charakteryzujących się najwyższą jakością, ale też niebanalną formą oraz dużą trwałością. Nasze działania wyróżnia kreatywność oraz zmysł artystyczny. Sami projektujemy nasze produkty oraz dbamy o ich dystrybucję. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy naszym Klientom - zarówno instytucjonalnym, jak i indywidualnym - produkty, które odpowiadają ich oczekiwaniom. Siedziba naszej firmy znajduje się w mieście Jarosław przy ul. Dolnoleżajskiej 114.

znicze hurt

znicze dystrybutor

Na szczególną uwagę w bogatym asortymencie firmy ZNICZ-JAR zasługują znicze. W celu ułatwienia naszym Klientom wyboru zaklasyfikowaliśmy je do 7 kategorii. Są to znicze ceramiczne, znicze - kapliczki, znicze szklane z dekoracją, barva glass lub tęcza oraz znicze wykonane ze szkła mrożonego. Mogą Państwo wybierać wśród różnych wariantów kolorystycznych.

Szkło, z którego produkujemy nasze znicze, jak też i ozdoby, które nadają indywidualny charakter naszym produktom, pochodzą jedynie od sprawdzonych dostawców. To one sprawiają, że znicze, które tworzymy, są unikalne nie tylko w skali kraju. Aby jeszcze bardziej spersonalizować nasze produkty - możemy wykonać grawer lub umieścić na nich logo konkretnej firmy, składającej u nas zamówienie.

produkcja wkładów do zniczy

Ze względu na to, że znicze produkowane przez ZNICZ-JAR odznaczają się dużą trwałością - w celu przedłużenia okresu ich eksploatacji - proponujemy też wkłady parafinowe dopasowane do zniczy. Czas ich palenia obejmuje od 42 do 94 godzin. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu parafiny oraz knotów najwyższej jakości. Wkłady parafinowe łatwo się zapalają i świecą jasnym, wyraźnym płomieniem. W odróżnieniu od wkładów wykonanych z innych materiałów - nasze wkłady ulegają wypaleniu do końca.

ZNICZ-JAR nieustannie dąży do poszerzania swojego asortymentu - przede wszystkim na podstawie kontaktów z Klientami, którzy przekazują nam swoje uwagi oraz sugestie. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz gotowi do realizowania nowych projektów. Zapraszamy do kontaktu zakłady pogrzebowe, sklepy - w tym te działające przy cmentarzach, zarządców cmentarzy oraz Klientów indywidualnych, którzy chcą złożyć większe zamówienia.

produkcja świec

hurtownia zniczy

ZNICZ-JAR producent zniczy w Jarosławiu oferuje:

  • znicze ceramiczne
  • znicze kapliczki
  • znicze szklane
  • znicze szklane z dekoracją
  • znicze szklane typu barva glass
  • znicze szklane typu tęcza
  • znicze ze szkła mrożonego
  • wkłady parafinowe
  • świece zapachowe
  • świece dekoracyjne

 

znicze jarosław podkarpackie

hurtownia zniczy

ZNICZ-JAR

Producent i dystrybutor zniczy, wkładów oraz świec

ul. Dolnoleżajska 114

37-500 Jarosław

woj. podkarpackie

kom. 576-954-646

e-mail: info@znicze-hurt.pl

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Znicz-Jar Producent Zniczy Jarosław - Jarosław