LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

TOPMETAL FUNERALS - ZNICZE I KATAFALKI

TOPMETAL FUNERALS - ZNICZE I KATAFALKI - Kraków
Gold

Ulica: Niewodniczańskiego 19a

Miasto: Kraków , 30-698

Województwo: Małopolskie

TOPMETAL FUNERALS - ZNICZE I KATAFALKI - Kraków Niewodniczańskiego 19a, Kraków topmetalfunerals.pl Ocena:brak 509 241 588   793 178 871

znicze gazowe

TOPMETAL Funerals - Polski Producent Zniczy - Pochodni Gazowych oraz Katafalków i Wyposażenia Kaplic

producent katafalków

Topmetal Funerals jest firmą rodzinną, która może się pochwalić 30-letnim doświadczeniem w branży ślusarstwa i kowalstwa artystycznego. Istniejemy i działamy w mieście Kraków.

Wszystkie projekty, które wychodzą z naszej pracowni, są wykonane według naszych autorskich wzorów. Dzięki temu mamy pewność, że są unikalne, a dzięki tej unikalności pozytywnie zaskakują Odbiorców. Wyroby firmy TOPMETAL zdobyły duże uznanie, a także zyskały popularność - szczególnie w branży funeralnej. Nie tylko jednak korzystamy z naszych autorskich pomysłów, ale także jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie Klientów.

wyposażenie kaplic pogrzebowych

Projekty przez nas realizowane są świadectwem prawdziwej pasji ich twórców. Dokładamy jednak wszelkich starań, by oprocz funkcji estetycznej spełniały również oczekiwania czysto użytkowe. Każde zlecenie – nawet najbardziej skomplikowanestaje się dla nas wyzwaniem, które z chęcią podejmujemy i staramy się mu sprostać.

Do jednych z najbardziej efektownych produktów w naszym bogatym asortymencie należą ręcznie wykonywane znicze wysokości 115 cm. Posiadają one palnik gazowy – z możliwością regulacji. Do ich wyrobu naszych zniczy używamy stali nierdzewnej i kwasoodpornej najlepszej jakości. W procesie produkcji znicze poddawane są procesom polerowania lub szlifowania. Ozdabiamy je różnymi motywami dekoracyjnymi. Niektóre pochodzą z wzornictwa sakralnego – np. krzyże, inne czerpią z wzorów roślinnych – np. liście.

wyposażenie kaplic pogrzebowych
Firma TOPMETAL Funerals oferuje także katafalki pod trumny i urny. Do ich najważniejszych cech należą; ergonomiczność, łatwość transportu ora trwałość materiałów – takich jak stal nierdzewna polerowana i szlifowana, z której są wykonane. Mogą Państwo wybrać wersję prostą oraz taką, która jest zintegrowana ze stojakami na znicze. W tej właśnie wersji tworzą one piękną całość i wpisują się idealnie w stylistykę pogrzebową.

TOPMETAL Funerals w swojej ofercie ma także metalowe słupki ograniczające. Ich rolą jest estetyczne oraz bezpieczne uporządkowanie wizualne przestrzeni w kaplicach czy na cmentarzach.

Ręcznie zdobione lampiony, skrzynki oraz wszelkie metalowe elementy dekoracyjne także są ciekawą propozycją dzięki której możemy powiedzieć, że nasza oferta jest naprawdę bogata. Dlatego mamy pewość, że Klienci naszej firmy - jakimi są liczne zakłady pogrzebowe, administratorzy cmentarzy oraz kaplic - znajdą w naszym asortymencie poszukiwany produkt.

znicze gazowe producent

znicze producent

katafalki producent

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
TOPMETAL FUNERALS - ZNICZE I KATAFALKI - Kraków