ROCH&ABEL Zakład Pogrzebowy

ROCH&ABEL Zakład Pogrzebowy - Wrocław
Silver

Ulica: Św. Wincentego 10A

Miasto: Wrocław, 50-253

Województwo: Dolnośląskie

ROCH&ABEL Zakład Pogrzebowy - Wrocław Św. Wincentego 10A, Wrocław roch-abel.pl Ocena:starstarstarstarstar 502 922 708   71 322 60 16

zakład pogrzebowy wrocław

 

 

Zakład Pogrzebowy ROCH&ABEL należy do firm, które nazywa się rodzinnymi - prowadzone są bowiem przez kolejne pokolenia. ROCH&ABEL jest zakładem pogrzebowym pielęgnującym od 20 lat najlepsze tradycje w świadczeniu usług pogrzebowych pogrążonym w żałobie mieszkańcom Wrocławia oraz województwa dolnośląskiego. Dobrze znany na Dolnym Śląsku i ceniony Zakład Pogrzebowy ABEL połączył się z firmą ROCH - co pozwala oferować naszym Klientom jedyne w swoim rodzaju połączenie najlepszych tradycji funeralnych ze sprawdzonymi nowoczesnymi rozwiązaniami, które realizujemy wypełniając naszą codzienną misję zawodową. Nasze biuro znajduje się we Wrocławiu przy ul. Św. Wincentego 10A na terenie dzielnicy Nadodrze - Ołbin.


pogrzeb wrocław

Wśród pogrzebów, jakie przygotowujemy, są zarówno uroczystości w obecności trumny z ciałem Zmarłego, jak i urny z Jego prochami. Rodzaj uroczystości zależy od Klienta - czyli od woli Zmarłego i życzenia jego Rodziny. Zakład Pogrzebowy ROCH&ABEL każdy pogrzeb traktuje indywidualnie i dokłada wszelkich starań, aby ceremonie za każdym razem były przygotowywane i realizowane w sposób godny i piękny. Samodzielnie zajmujemy się dopełnianiem spraw urzędowych oraz logistycznych. Wyróżnia nas pełna empatii postawa względem każdego Klienta. Proponujemy rozliczenia bezgotówkowe, które w znacznym stopniu usprawniają realizację wszelkich procedur.

 

usługi pogrzebowe Wrocław

 

Przez całą dobę przyjmujemy zlecenia na eksportację Zmarłego. Wykonujemy przewóz ciała do własnej chłodni. Zapewniamy także zabiegi tanatokosmetyki, a jeśli sobie tego życzy Rodzina Zmarłego jesteśmy także w stanie przeprowadzić balsamację (która jest wymagana głównie w przypadku transportu ciała na dłuższe odległości oraz ekspozycji ciała Zmarłego w niesprzyjających warunkach). Wszystkie te procedury są przeprowadzane przez wykwalifikowanego specjalistę posiadającego ponad 40 letnie doświadczenie. Pan Witold Klimas znany jest nie tylko we Wrocławiu z tego, że każdą procedurę przy ciele osoby Zmarłej wykonuje z ogromnym szacunkiem.

Zakład Pogrzebowy ROCH&ABEL to także duży wybór różnego rodzaju akcesoriów pogrzebowych oraz innych przedmiotów związanych z przebiegiem uroczystości - w tym trumny, urny, modlitewniki i ubrania, krzyże i tabliczki. Chcemy podkreślić, że także w przypadku wyboru przez naszych Klientów kremacji - Zmarły zostaje spopielony w trumnie drewnianej, gdyż uważamy, że trumna kartonowa nie wyraża we właściwy sposób szacunku, jakim powinien być otoczony Zmarły również w ostatniej swojej ziemskiej drodze. Oferujemy nie tylko przedmioty, ale także wszystkie konieczne usługi pogrzebowe. Realizujemy zamówienia na wieńce i wiązanki kwiatów. Zapewniamy oprawę muzyczną, transport gości żałobnych oraz organizację stypy. W razie potrzeby wykonujemy także ekshumacje.

Zdajemy sobie sprawę, że w ostatnich czasach coraz większym zainteresowaniem Klienci darzą usługi transportu Zmarłych. Zakład Pogrzebowy ROCH&ABEL dysponuje taborem specjalistycznych samochodów, prowadzonych przez doświadczonych kierowców. Nasze karawany są gotowe przez całą dobę do wyruszenia w drogę. Jesteśmy w stanie dotrzeć w każdy zakątek Polski.

 

zakłady pogrzebowe Wrocław

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy ROCH&ABEL we Wrocławiu to m.in. następujące usługi:

 

 • pogrzeby tradycyjne i kremacyjne
 • eksportacja Zmarłych - cała doba
 • transport Zmarłych - cały kraj
 • własna chłodnia
 • kosmetyka pośmiertna i balsamacja
 • trumny, urny, krzyże, pale świeckie - różne wzory
 • akcesoria pogrzebowe (ubrania, modlitewniki, różańce itp.)
 • florystyka żałobna
 • transport dla uczestników pogrzebu
 • organizacja styp
 • oprawa muzyczna, fotograficzna i filmowa
 • ekshumacje

 

zakład pogrzebowy

 

zakłady pogrzebowe Roch&Abel

 

Zakład Usług Pogrzebowych ROCH&ABEL

ul. Św. Wincentego 10A

50 – 253 Wrocław ( dzielnica Nadodrze )

Telefony całodobowe:

502 922 708

71 322 60 16

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Sądzę że Firma Roch ma atrakcyjną cenę usług na tle Wrocławskiej konkurencji. Ceremonia zorganizowana zgodnie z oczekiwaniami. To bardzo rozsądna propozycja podczas gdy u konkurencji proponuje się same najdroższe akcesoria.
  starstarstarstarstar
  Alicja
  cudzyslow Witam, firma ROCH z Wrocławia to nie jest korporacja czułam się swobodnie w rozmowie z Pania w biurze i cieszę się ze w końcu zamiast suchej kwoty ktoś mi po ludzku doradził. Polecam z całego serducha ten zakład
  starstarstarstarstar
  Jadwiga
 • cudzyslow Dziękuję za pomoc i życzliwość podczas przygotowania pogrzebu. Serdeczne Bóg zapłać !
  starstarstarstarstar
  Barbara
  cudzyslow To prawda co pisali w gazetach, to dobra firma, i myślę że są niedrodzy bo mnie i siostrę policzono tak że sporo zostało z zasiłku. Pogrzeb był według uzgodnień i nic złego się nie wydarzyło a żałobnicy byli eleganccy. Polecam bo to ... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Minika S.
 • cudzyslow Zakład można spokojnie polecić ze względu na niskie ceny i życzliwość. Wiadomo tych firm jest dożo , ja oczekiwałam żeby nie dopłacać do pogrzebu i nie było z tym problemu a przy tym odbyło się wszystko zgodnie z planem i było eleganc... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Agnieszka
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
ROCH&ABEL Zakład Pogrzebowy - Wrocław