Olimp zakład usług pogrzebowych

Olimp zakład usług pogrzebowych - Wrocław
Gold

Ulica: Parafialna 69b

Miasto: Wrocław, 52-233

Województwo: Dolnośląskie

Olimp zakład usług pogrzebowych - Wrocław Parafialna 69b, Wrocław zakladpogrzebowyolimp.pl Ocena:brak 570 434 488

zakład pogrzebowy wrocław ołtaszyn

 

 

Zakład Pogrzebowy OLIMP specjalizuje się w przygotowaniu wyjątkowych uroczystości pogrzebowych, odpowiadających ściśle potrzebom i oczekiwaniom swoich Klientów. Firma służy pomocą przede wszystkim mieszkańcom województwa dolnośląskiego, ze szczególnym uwzględnieniem takich miejscowości, jak Wrocław i Strzelin, gdzie znajdują się biura tego zakładu pogrzebowego.

W roku 2022 OLIMP otworzył nowe biuro we Wrocławiu - w dzielnicy Ołtaszyn - przy ul. Parafialnej 69b w okolicy dzielnicy Wojszyce. Jak w każdym z biur firmy OLIMP, tak i w tym nowootwartym biurze otrzymacie Państwo profesjonalną pomoc w kwestii organizacji ceremonii żałobnych.

 

zakład pogrzebowy wrocław ołtaszyn

 

o firmie

 

Dom pogrzebowy z Wrocławia pomaga w organizacji wszystkich rodzajów uroczystości pogrzebowych: kremacyjnych, tradycyjnych, świeckich, wyznaniowych. Przygotowujemy również pogrzeby o specjalnym ceremoniale - jak ceremoniał wojskowy. Podejmujemy się również organizacji pogrzebów dzieci nienarodzonych. Doświadczenie sprawia, że firmie udaje się stworzyć wyjątkowe, dopasowane do oczekiwań rodziny ceremonie.

OLIMP z wrocławskiego Ołtaszyna jest jedną z nielicznych firm, która od 2014 roku może pochwalić się własnym krematorium. Jego posiadanie znacząco wpłynęło na czas oczekiwania na proces kremacji oraz na obniżenie kosztów pogrzebu, gdyż firma nie musi korzystać z usług innych podmiotów. Dodatkowo w budynku krematorium znajduje się nowoczesna chłodnia, gdzie ciała Zmarłych oczekują w dogodnych warunkach na spopielenie.

Pracownicy zatrudnieni w firmie OLIMP to nie tylko specjaliści, ale także osoby obdarzone wielką empatią, które z zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia. Służą Państwu pomocą i wsparciem we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem pięknego i godnego pogrzebu, a także zrobią wszystko, aby ułatwić przetrwanie tego trudnego czasu. Personel firmy służy także pomocą we wszystkich kwestiach formalnych oraz w uzyskaniu należnego zasiłku z ZUS czy KRUS. Misją firmy jest służba drugiemu człowiekowi. Do wypełnienia tej misji firma OLIMP podchodzi zawsze z ofiarnością i zaangażowaniem.

 

usługi pogrzebowe

 

Firma OLIMP działa całodobowo, realizując zlecenia na różnorodne usługi zarówno od osób prywatnych, jak i instytucji z Wrocławia-Ołtaszyna. Posiada nowoczesną flotę pojazdów przystosowaną do przewozu zwłok, która spełnia najwyższe normy i posiada konieczne pozwolenia. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, oprócz przewozów krajowych OLIMP jest w stanie podjąć się także transportu Zmarłych poza granicami Polski. Usługa ta została wprowadzona, jako spełnienie postulatów licznych Klientów. Przewóz Zmarłych wykonywany jest przez wykwalifikowanych kierowców, dzięki czemu zyskują Państwo gwarancję optymalnego czasu realizacji zlecenia, a zarazem gwarancję poszanowania godności Zmarłych w trakcie całego procesu transportu.

Wśród usług, oferowanych przez Zakład Pogrzebowy OLIMP Wrocław, znajduje się także pomoc w kwestiach związanych z obsługą muzyczną, oprawą florystyczną i stworzeniem wyjątkowych kompozycji kwiatowych. Pracownicy służą również wsparciem w w organizacji konsolacji.

 

ołtaszyn pogrzeb

 

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy OLIMP Wrocław Ołtaszyn, Wojszyce oferuje rodzinom nastepujące usługi pogrzebowe:

 • pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowych wszystkich rodzajów
 • wsparcie w kwestiach formalnych
 • całodobową eksportację zwłok
 • własną chłodnię
 • własną kaplicę
 • transport Zmarłych krajowy i międzynarodowy
 • kremacje we własnym krematorium
 • trumny i urny
 • akcesoria pogrzebowe
 • wieńce i wiązanki
 • oprawę muzyczną
 • transmisje online
 • e-Nekrologi
 • opiekę nad grobami
 • usługi kamieniarskie
 • ekshumację

 

pogrzeby wrocław ołtaszyn

 

kontakt

 

OLIMP Zakład Pogrzebowy

Wrocław Ołtaszyn

ul. Parafialna 69b

52-233 Wrocław

570 434 488

OLIMP Zakład Pogrzebowy

Wrocław Gaj

ul. Łódzka 10 (wejście od ul. Wesołej)

50-521 Wrocław

570 43 44 88 (24h/7)

794 161 009 (8-16)

OLIMP Zakład Pogrzebowy

Wrocław Kuźniki

ul. Koszalińska 9

54-316 Wrocław

570 43 44 88 (24h/7)

796 350 123

OLIMP Zakład Pogrzebowy

Strzelin

ul. Ząbkowicka 78

57-100 Strzelin

71 72 55 000 (24h/7)

796 350 123 (24h/7)

OLIMP Zakład Pogrzebowy

Wrocław Szczepin (Stare Miasto)

ul. Czarnieckiego 29/2

53-110 Wrocław

570 43 44 88 (24h/7)

OLIMP Zakład Pogrzebowy

Strzelin

ul. Wolności 25a

57-100 Strzelin

570 43 44 88 (24h/7)

71 79 62 992 (8-16)

794 161 008 (8-16)

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Olimp zakład usług pogrzebowych - Wrocław