Olimp Zakład Pogrzebowy Wrocław Stare Miasto - Szczepin

Olimp Zakład Pogrzebowy Wrocław Stare Miasto - Szczepin - Wrocław
Silver

Ulica: Czarnieckiego 29/2

Miasto: Wrocław, 53-110

Województwo: Dolnośląskie

Olimp Zakład Pogrzebowy Wrocław Stare Miasto - Szczepin - Wrocław Czarnieckiego 29/2 , Wrocław zakladpogrzebowyolimp.pl Ocena:starstarstarstarstar 570 43 44 88

zakład pogrzebowy

 

Wrocław Szczepin

 

OLIMP to zakłady pogrzebowe i krematorium, które zapewniają kompleksowe usługi organizacji pogrzebu mieszkańcom województwa dolnośląskiego - głównie Wrocławia, Strzelina i okolic. We Wrocławiu mieście mamy trzy biura: w dzielnicy Kuźniki, Gaj oraz w dzielnicy Szczepin, która obejmuje obszar Starego Miasta –  przy ul. Czarnieckiego 29/2. W roku 2022 otwarte zostało biuro w dzielnicy Wrocław-Ołtaszyn. Gwarantujemy, że wszyscy Klienci, którzy przekraczają próg naszej siedziby, spotykają się ze zrozumieniem i znajdują wszelkie możliwe wsparcie, którego udzielają nasi wykwalifikowani pracownicy.

Kadra pracowników domu pogrzebowego doradzi Państwu w każdej sprawie, związanej z formalnościami, z poszczególnymi usługami pogrzebowymi oraz transportowymi, cmentarnymi i kamieniarskimi. Na swoje barki bierzemy troskę o to, aby ceremonie pogrzebowe charakteryzowały się pięknem, pozostając jednocześnie przystępne cenowo.

Nasz zakład pogrzebowy ma duże doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych tradycyjnych oraz kremacyjnych. Kremacja może zostać przeprowadzona w nowoczesnym krematorium OLIMP w niedalekim Strzelinie.

 

wrocław stare miasto

 

Zajmujemy się wszystkim - począwszy od całodobowej eksportacji ciała Zmarłego i przygotowania go do pochówku, przez formalności w różnych urzędach; samą ceremonię, pomoc w przygotowaniu stypy - aż po usługi kamieniarskie. Posiadamy również bogaty wybór trumien i urn, a także wszystkich akcesoriów pogrzebowych. Z całą pewnością więc znajdą Państwo odpowiednie artykuły funeralne - a jeśli decyzja okaże się zbyt trudna, chętnie doradzimy tak, aby byli Państwo usatysfakcjonowani i spokojni.

Zakład Pogrzebowy OLIMP, kładzie duży nacisk na zapewnienie pięknej oprawy muzycznej każdej ceremonii żałobnej. Wykorzystujemy utwory wpisujące się w nurt muzyki żałobnej, religijnej i klasycznej. Pragniemy zapewnić, że w naszej pracy jesteśmy dyskretni, bo wiemy, że Rodzina i Przyjaciele Zmarłego w tych trudnych chwilach potrzebują przede wszystkim spokoju. Staramy się im ten spokój zapewnić, troszcząc się o bezproblemowy przebieg uroczystości pogrzebowych.

 

pogrzeby wrocław

 

Firma OLIMP z Wrocławia, opierając się na dogłębnej znajomości branży pogrzebowej, w swojej ofercie posiada również usługi transportu Zmarłych na terenie Polski i świata. Usługa ta, wykonywana przez naszych wykwalifikowanych kierowców, charakteryzuje się niezawodnością wykonania oraz jego sprawnością. Dbamy o drobiazgowe zachowanie wszystkich procedur wymaganych prawem i przepisami krajowymi i zagranicznymi. Każde zlecenie na transport Zmarłego rozpatrywane jest indywidualnie - co ma wpływ nie tylko na poszczególne jego etapy, ale także na koszty. Staramy się, aby były one zawsze możliwie najniższe.

 

wrocław szczepin pogrzeby

 

Po uroczystościach pogrzebowych Zakład Pogrzebowy OLIMP jest w stanie zapewnić Państwu również usługę opieki nad grobem Bliskiej Osoby. Obejmuje ona czynności jednorazowe lub cykliczne, związane głównie z czyszczeniem i konserwacją pomników nagrobnych, sprzątaniem otoczenia oraz troską o kwiaty i znicze. Oferujemy też - zwłaszcza na czas przejściowy przed postawieniem pomnika - obudowy nagrobne.

Wykonujemy także usługę ekshumacji i wszelkie, nawet najbardziej nietypowe, prośby.

 

usługi pogrzebowe

 

kremacje

 

Zakład OLIMP Stare Miasto – Szczepin to m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 • organizacja uroczystości pogrzebowych
 • eksportacja Zmarłych – całodobowo
 • formalności pogrzebowe
 • klepsydry oraz nekrologi
 • kremacje
 • ekshumacje
 • akcesoria żałobne
 • trumny i urny – duży wybór
 • kwiaty, wieńce, wiązanki
 • oprawa muzyczna i fotograficzna pogrzebu
 • transmisje online z ceremonii żałobnych
 • pomoc w organizacji stypy
 • usługi kamieniarskie
 • opieka nad grobami

 

najtańszy zakład pogrzebowy Wrocław

 

usługi pogrzebowe szczepin

 

OLIMP Zakład Pogrzebowy

Wrocław Ołtaszyn

ul. Parafialna 69b

52-233 Wrocław

570 434 488

OLIMP Zakład Pogrzebowy

Wrocław Gaj

ul. Łódzka 10 (wejście od ul. Wesołej)

50-521 Wrocław

570 43 44 88 (24h/7)

794 161 009 (8-16)

OLIMP Zakład Pogrzebowy

Wrocław Kuźniki

ul. Koszalińska 9

54-316 Wrocław

570 43 44 88 (24h/7)

796 350 123

OLIMP KREMATORIUM

Strzelin

ul. Ząbkowicka 78

57-100 Strzelin

71 72 55 000 (24h/7)

796 350 123 (24h/7)

OLIMP Zakład Pogrzebowy

Wrocław Szczepin (Stare Miasto)

ul. Czarnieckiego 29/2

53-110 Wrocław

570 43 44 88 (24h/7)

OLIMP Zakład Pogrzebowy

Strzelin

ul. Wolności 25a

57-100 Strzelin

570 43 44 88 (24h/7)

71 79 62 992 (8-16)

794 161 008 (8-16)

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo dobra firma, z pewnością godna polecenia
  starstarstarstarstar
  Ania Polewska
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Olimp Zakład Pogrzebowy Wrocław Stare Miasto - Szczepin - Wrocław