Olimp Zakład Pogrzebowy Wrocław Stare Miasto - Szczepin

Olimp Zakład Pogrzebowy Wrocław Stare Miasto - Szczepin - Wrocław
Silver

Ulica: Czarnieckiego 29/2

Miasto: Wrocław, 53-110

Województwo: Dolnośląskie

Olimp Zakład Pogrzebowy Wrocław Stare Miasto - Szczepin - Wrocław Czarnieckiego 29/2 , Wrocław zakladpogrzebowyolimp.pl Ocena:starstarstarstarstar 570 43 44 88

zakład pogrzebowy

 

Wrocław Szczepin

 

OLIMP to zakłady pogrzebowe i krematorium, które zapewniają kompleksowe usługi organizacji pogrzebu mieszkańcom województwa dolnośląskiego - głównie Wrocławia, Strzelina i okolic. We Wrocławiu mieście mamy trzy biura: w dzielnicy Kuźniki, Gaj oraz w dzielnicy Szczepin, która obejmuje obszar Starego Miasta –  przy ul. Czarnieckiego 29/2. Gwarantujemy, że wszyscy Klienci, którzy przekraczają próg naszej siedziby, spotykają się ze zrozumieniem i znajdują wszelkie możliwe wsparcie, którego udzielają nasi wykwalifikowani pracownicy.

Kadra pracowników domu pogrzebowego doradzi Państwu w każdej sprawie, związanej z formalnościami, z poszczególnymi usługami pogrzebowymi oraz transportowymi, cmentarnymi i kamieniarskimi. Na swoje barki bierzemy troskę o to, aby ceremonie pogrzebowe charakteryzowały się pięknem, pozostając jednocześnie przystępne cenowo.

Nasz zakład pogrzebowy ma duże doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych tradycyjnych oraz kremacyjnych. Kremacja może zostać przeprowadzona w nowoczesnym krematorium OLIMP w niedalekim Strzelinie.

 

wrocław stare miasto

 

Zajmujemy się wszystkim - począwszy od całodobowej eksportacji ciała Zmarłego i przygotowania go do pochówku, przez formalności w różnych urzędach; samą ceremonię, pomoc w przygotowaniu stypy - aż po usługi kamieniarskie. Posiadamy również bogaty wybór trumien i urn, a także wszystkich akcesoriów pogrzebowych. Z całą pewnością więc znajdą Państwo odpowiednie artykuły funeralne - a jeśli decyzja okaże się zbyt trudna, chętnie doradzimy tak, aby byli Państwo usatysfakcjonowani i spokojni.

Zakład Pogrzebowy OLIMP, kładzie duży nacisk na zapewnienie pięknej oprawy muzycznej każdej ceremonii żałobnej. Wykorzystujemy utwory wpisujące się w nurt muzyki żałobnej, religijnej i klasycznej. Pragniemy zapewnić, że w naszej pracy jesteśmy dyskretni, bo wiemy, że Rodzina i Przyjaciele Zmarłego w tych trudnych chwilach potrzebują przede wszystkim spokoju. Staramy się im ten spokój zapewnić, troszcząc się o bezproblemowy przebieg uroczystości pogrzebowych.

 

pogrzeby wrocław

 

Firma OLIMP z Wrocławia, opierając się na dogłębnej znajomości branży pogrzebowej, w swojej ofercie posiada również usługi transportu Zmarłych na terenie Polski i świata. Usługa ta, wykonywana przez naszych wykwalifikowanych kierowców, charakteryzuje się niezawodnością wykonania oraz jego sprawnością. Dbamy o drobiazgowe zachowanie wszystkich procedur wymaganych prawem i przepisami krajowymi i zagranicznymi. Każde zlecenie na transport Zmarłego rozpatrywane jest indywidualnie - co ma wpływ nie tylko na poszczególne jego etapy, ale także na koszty. Staramy się, aby były one zawsze możliwie najniższe.

 

wrocław szczepin pogrzeby

 

Po uroczystościach pogrzebowych Zakład Pogrzebowy OLIMP jest w stanie zapewnić Państwu również usługę opieki nad grobem Bliskiej Osoby. Obejmuje ona czynności jednorazowe lub cykliczne, związane głównie z czyszczeniem i konserwacją pomników nagrobnych, sprzątaniem otoczenia oraz troską o kwiaty i znicze. Oferujemy też - zwłaszcza na czas przejściowy przed postawieniem pomnika - obudowy nagrobne.

Wykonujemy także usługę ekshumacji i wszelkie, nawet najbardziej nietypowe, prośby.

 

usługi pogrzebowe

 

kremacje

 

Zakład OLIMP Stare Miasto – Szczepin to m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 • organizacja uroczystości pogrzebowych
 • eksportacja Zmarłych – całodobowo
 • formalności pogrzebowe
 • klepsydry oraz nekrologi
 • kremacje
 • ekshumacje
 • akcesoria żałobne
 • trumny i urny – duży wybór
 • kwiaty, wieńce, wiązanki
 • oprawa muzyczna i fotograficzna pogrzebu
 • transmisje online z ceremonii żałobnych
 • pomoc w organizacji stypy
 • usługi kamieniarskie
 • opieka nad grobami

 

najtańszy zakład pogrzebowy Wrocław

 

usługi pogrzebowe szczepin

 

OLIMP Zakład Pogrzebowy

Wrocław Gaj

ul. Łódzka 10 (wejście od ul. Wesołej)

Wrocław

794 161 009

570 43 44 88

OLIMP Zakład Pogrzebowy

Wrocław Kuźniki

ul. Koszalińska 9

Wrocław

570 43 44 88

796 350 123

OLIMP Zakład Pogrzebowy

Wrocław Szczepin

(Stare Miasto)

ul. Czarnieckiego 29/2

Wrocław

570 43 44 88 (24h/7)

Krematorium OLIMP

Strzelin

UL. Ząbkowicka 78

Strzelin

71 72 55 000

79 63 50 123

Zakład Pogrzebowy

OLIMP Strzelin

UL. Wolności 25a

Strzelin

570 43 44 88

71 79 62 992

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo dobra firma, z pewnością godna polecenia
  starstarstarstarstar
  Ania Polewska
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Olimp Zakład Pogrzebowy Wrocław Stare Miasto - Szczepin - Wrocław