Zakład Pogrzebowy Witwicka Wrocław

Zakład Pogrzebowy Witwicka Wrocław - Wrocław
Gold

Ulica: Borowska 254

Miasto: Wrocław, 50-558

Województwo: Dolnośląskie

zakład pogrzebowy wrocław

 

 

Wrocław pogrzeb

 

Zakład BOŻENA WITWICKA to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży funeralnej, która oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Jej biura znajdują się w miejscowościach: Wrocław, Krzyżowice i Sobótka. W ciągu tych wszystkich lat zyskaliśmy doświadczenie nie tylko w organizacji pogrzebu, ale i w świadczeniu usługi całodobowego krajowego oraz międzynarodowego transportu Zmarłych.

Nie tylko we Wrocławiu, ale i w całym województwie dolnośląskim coraz większej liczbie osób znany jest nasz numer telefonu: 71 889 00 60 . Pod tym właśnie numerem dyżuruje odpowiedzialny pracownik, który o każdej porze zajmie się transportem - eksportacją - Zmarłego oraz wdroży konieczne procedury organizacji pogrzebu. Jesteśmy w stanie naszym działaniem objąć cały kraj przez całą dobę. Z szacunkiem przewozimy Osobę Zmarłą z miejsca zgonu do naszej własnej chłodni. Dzięki temu całościowe koszty pogrzebu ulegają wydatnemu zmniejszeniu.

 

usługi pogrzebowe Witwicka Wrocław

 

Zakład Pogrzebowy prowadzony przez Panią Bożenę Witwicką stawia na pierwszym miejscu Klienta i jego komfort. Dojeżdżamy bezpośrednio po Klienta do domu - co jest szczególnie cenne i ważne w przypadkach ludzi starszych lub niepełnosprawnych, mających problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Formalności pogrzebowe często nastręczają wielu problemów rodzinie w żałobie, dlatego w naszym zakładzie z cierpliwością oraz dyskretnie pomagamy uporać się z kwestiami urzędowymi w ZUS-ie, KRUS-ie, MSWiA, Wojskowym Biurze Emerytalnym (WBE) i USC. W tym samym celu proponujemy skorzystanie z rozliczeń bezgotówkowych - w tym także przy użyciu kart płatniczych. Zapewniamy również dogodny układ ratalny na zakupioną kompleksową usługę lub towar (pomnik, grobowiec) ze spłatą do 36 miesięcy.

Wielokrotnie organizacja pogrzebów wiąże się z wieloma pytaniami oraz wątpliwościami. Czynimy więc wszystko, aby udzielić Państwu odpowiedzi na te wszystkie pytania. Mogą u nas także Państwo rozwiązać kwestie związane z cmentarzem oraz uzyskać pomoc przy wypełnianiu dokumentów potrzebnych do ZUS-u, KRUS-u czy innych urzędów albo instytucji.

 

zakłady pogrzebowe we Wrocławiu

 

Wśród pogrzebów, które organizujemy, są zarówno ceremonie tradycyjne religijne, jak i świeckie - tak na cmentarzach komunalnych, jak i parafialnych. Mamy też doświadczenie w przygotowywaniu pogrzebów kremacyjnych (czyli ceremonii z urną) na cmentarzach komunalnych, jak i parafialnych - nie tylko na terenie Wrocławia. Rezerwujemy terminy kremacji a także służymy pomocą w wyborze urny.

Zakład WITWICKA we Wrocławiu to również ceniony producent trumien. Gwarantujemy zastosowanie własnego wzornictwa oraz ręczne wykonanie. Dzięki temu nasze produkty wyróżniają się na rynku funeralnym, a ich ceny są dużo atrakcyjniejsze, niż te w zakładach narzucających marże. Posiadamy magazyn gotowych trumien, a w przypadku zamówień specjalnych zapewniamy krótkie terminy ich realizacji.

 

wrocław 

 

Ważnym elementem ceremonii żałobnej jest jej oprawa florystyczna. Wiedząc o tym - mamy w naszej ofercie szeroki wybór kwiatów, dzięki współpracy z różnymi kwiaciarniami. Posiadamy katalog wieńców online. W ciągłej sprzedaży mamy sto wieńców najwyższej jakości z różnych sztucznych kwiatów (najczęściej Klienci pytają o lilie, anturium, storczyki, margaretki, kalie lub kalijki, róże oraz goździki). Klient nie musi się domyślać wyglądu produktu finalnego, ale wybiera na miejscu w zakładzie pogrzebowym wieńce, które widzi na żywo. Wszystko to, po to, aby każdy z Klientów był w pełni zadowolony z zamówienia. Układamy kwiaty według autorskich wzorów, jak również zapewniamy ich dowóz kwiatów na ceremonię pogrzebową - co wyróżnia nasz zakład pogrzebowy we Wrocławiu.

W naszym biurze mogą też Państwo nabyć modlitewniki, książeczki, różańce oraz świece do kaplic i inne dewocjonalia.

 

zakłady pogrzebowe we wrocławiu

 

Zakład Pogrzebowy WITWICKA troszczy się o Klientów nie tylko przy okazji ceremonii pogrzebowych. Zapewniamy bowiem także usługi kamieniarskie. Wykonujemy zamówienia na grobowce pod standardowe nagrobki na terenie całego Dolnego Śląska. Koszty grobowców także mogą być rozłożone na dogodne raty, a okres kredytowania - rozciągnięty nawet do 36 miesięcy.

Firma BOŻENA WITWICKA ma w swojej ofercie nagrobki granitowe z kamieni polskich oraz pochodzących z zagranicy. Montaż nagrobków zapewniamy we własnym zakresie. Zajmujemy się również demontażem nagrobków do pogrzebów oraz ich naprawami.

W okresie zimowym pomagamy w odśnieżaniu uliczek, cmentarzy, chodników, dojazdów do kaplic i kościołów. Realizujemy również indywidualne zlecenia na usługę opieki nad grobami na terenie Wrocławia.

 

 

kremacje

 

usługi pogrzebowe

 

 

WITWICKA - Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Wrocław i okolice to m.in.:

 • organizacja pogrzebów tradycyjnych oraz z kremacją na terenie wszystkich wrocławskich cmentarzy: Osobowice, Psie Pole, Grabiszyn, Leśnica, Jerzmanowo, Pawłowice - oraz rezerwacja terminów pogrzebów

 • organizacja pogrzebów tradycyjnych i kremacyjnych w gminie Kobierzyce na następujących cmentarzach: Bielany Wrocławskie, Magnice, Tyniec Mały, Kobierzyce, Tyniec n/Ślężą, Wierzbice

 • obsługa cmentarzy na terenie gmin: Żórawina, Kąty Wrocławskie (wraz z cmentarzami komunalnymi), Sobótka, Mietków, Jordanów Śląski, Radwanice, Siechnice, Święta Katarzyna, Żerniki Wrocławskie, Kostomłoty, Łagiewniki (powiat Dzierżoniów) oraz w miejscowościach; Borzygniew (Dom Nad Zalewem, Dom Opieki Społecznej), Małkowice (Zakład Pielęgnacyjno Opiekuńczy Caritas Archidiecezji Wrocławskiej) Kobierzyce, Magnice, Tyniec Mały, Tyniec Nad Ślęzą, Wierzbice, Gniechowice, Jaszkotle, Sadków, Zachowice, Ręków, Łagiewniki, Radzików, Ratajno, Proszkowice, Zachowice, Wojtkowice, Rogów Sobócki, Bogdaszowice, Skałka, Oleszna

 • współpraca z zakładami pogrzebowymi spoza Wrocławia w zakresie organizacji uroczystości

 • kompleksowe obsługi pogrzebów (asysty)

 • formalności pogrzebowe (także akty zgonów w Urzędach Stanu Cywilnego - z upoważnienia Klienta) - pomoc na życzenie Rodziny

 • mobilne biuro - dojazd do Klienta

 • pomoc w uzyskaniu odszkodowań pośmiertnych, pomoc prawna - Wrocław

 • dogodny układ ratalny ze spłatą kosztów pogrzebu do 36 miesięcy

 • ubezpieczenie kosztów pogrzebu

 • całodobowy transport (w tym eksportacje) Zmarłych - Polski i świat

 • kremacje

 • ramki ze zdjęciem osoby zmarłej na trumnę lub urnę

 • obramowania drewniane na groby, krzyże, tabliczki

 • biżuteria funeralna (diament pamięci - diament z prochów zmarłych lub diament z kosmyka włosów)

 • trumny własnej produkcji - także nietypowe (szersze, dłuższe, wyższe)

 • nekrologi na łamach gazet lokalnych oraz ogólnopolskich

 • windy do opuszczania trumien (rozkładamy je tylko i wyłącznie, jeśli pozwalają na to warunki)

 • namioty i baldachimy na groby (rozkładamy je, jeśli pozwalają warunki)

 • wieńce, wiązanki, aranżacje kwiatowe - zamów na pogrzeb online

 • autokar dla uczestników ceremonii pogrzebowej

 • organizacja styp pogrzebowych we Wrocławiu

 • usługi komunalne: koszenie traw, strzyżenie żywopłotów, odśnieżanie dojazdów i chodników

 • zamówienia na groby: murowane (grobowce), tradycyjne ziemne duże lub małe urnowe

 • sprzątanie grobów - klienci z miasta Wrocław

 • pranie dywanów oraz chodników w kościołach i kaplicach

 • ekshumacje - w tym we Wrocławiu i Kobierzycach

 

Wrocław Gaj

 

zakład pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy Bożena Witwicka

ul. Borowska 254 50-558 Wrocław ( dzielnica Gaj )

Telefony : 71 336 12 65; 691 220 203

Nasza filia:


ul. Kościuszki 67/1A, róg ulicy Gwarnej - Wrocław


tel : 71 889 00 60

oraz

691 445 832

Rekomendacje

 • cudzyslow Korzystaliśmy z pomocy Zakładu Pogrzebowego Witwicka.Bardzo profesjonalna,miła obsługa pełna taktu i zrozumienia.Każdy problem natychmiast rozwiązany.Sympatyczna Pani w biurze na Borowskiej. Podpowiadała rozwiązania i dzięki temu nasza uroc... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Maria Huk
  cudzyslow Bardzo profesjonalna firma jestesmy bardzo wdzieczni za pomoc i organizacje i cala ceremonie wszystko bylo na czas doskonale zorganizowane fachowo na wysokim poziomie a zwlaszcza pani w biurze na borowskiej przemila pomocna taktowna kulturalna cierpl... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Dagna
 • cudzyslow Firma bardzo pomogła mi przy organizacji pogrzebu. Miałem wielkie problemy z dokumentami, oraz miejscem na cmentarzu. Pani w biurze praktycznie załatwiła wszystko za mnie. Marek K.
  starstarstarstarstar
  Marek
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Witwicka Wrocław - Wrocław