Zakład Pogrzebowy Kaliński

Zakład Pogrzebowy Kaliński - Zawiercie
Silver

Ulica: Obrońców Poczty Gdańskiej 28

Miasto: Zawiercie, 42-400

Województwo: Śląskie

Zakład Pogrzebowy Kaliński - Zawiercie Obrońców Poczty Gdańskiej 28, Zawiercie kalinski24.pl Ocena:brak 780 121 163   780 151 866

zakład pogrzebowe Zawiercie

 

Zakład Pogrzebowy KALIŃSKI został stworzony z myślą o świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych, głównie dla mieszkańców województwa śląskiego. Dokładamy wszelkich starań, by nasza pomoc Rodzinom, które straciły kogoś bliskiego, była zawsze na najwyższym poziomie. Nasze działania polegają na łączeniu najlepszych polskich tradycji funeralnych z nowoczesnością.

 

zakład pogrzebowy

 

Biuro Centrum Pogrzebowego KALIŃSKI jest w Zawierciu przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 28. Jednak naszych usług nie ograniczamy jedynie do Zawiercia i jego najbliższych okolic, ale staramy się spieszyć z pomocą, udając się tam gdzie jestesmy potrzebni. 

 

centrum pogrzebowe zawiercie

 

Pracownicy zakładu pogrzebowego w Zawierciu posiadają wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie w branży pogrzebowej. Dlatego możemy zagwarantować, że z ich strony nasi Klienci zawsze otrzymają fachową pomoc i wsparcie. Jeśli mają Państwo jakieś sugestie albo życzenia w związku z uroczystością żałobną - postaramy się je spełnić.

W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji - nasi pracownicy dyżurują pod numerami telefonów: 780 121 163 oraz 780 151 866. Całodobowo jesteśmy gotowi do transportu zmarłego do chłodni. Przed pochówkiem zapewniamy zabiegi profesjonalnej tanatoksmetyki oraz wizażu dla Zmarłego.

Zakład Pogrzebowy KALIŃSKI organizuje zarówno pogrzeby wyznaniowe, jak też pochówki o charakterze świeckim - niezależnie czy są to pogrzeby tradycyjne z trumną i konduktem czy też kremacyjne z urną.

 

usługi pogrzebowe zawiercie

 

Jesteśmy w stanie szybko i sprawnie przeprowadzić wszelkie procedury urzędowe z upoważnienia rodzin. Wśród usług pogrzebowych, o jakie nasi Klienci często pytają, są także usługi transportu Zmarłych. Oferujemy zatem przewozy Zmarłych nie tylko na terenie kraju, ale także sprowadzanie zwłok z zagranicy. Zakład Pogrzebowy KALIŃSKI zawsze stara się dopasować do indywidualnych oczekiwań rodzin, jednocześnie dając gwarancję, że zajmie się ich reprezentowaniem przy dopełnianiu różnorodnych formalności.

 

dom pogrzebowy

 

W biurze Centrum Pogrzebowego dysponujemy dużym wyborem różnorodnych akcesoriów pogrzebowych. Staramy się zawsze pomóc Państwu i doradzić tak, aby trumna, urna, krzyż czy garderoba pogrzebowa, a także wieńce i wiązanki kwiatów były dopasowane do charakteru ceremonii żałobnej. Wszystkie nasze usługi, odznaczając się wysoką jakością, pozostają niezmiennie atrakcyjne cenowo i dostępne dla każdego Klienta.

Służymy Państwu naszym wsparciem w kwestii organizacji stypy. Zajmujemy się wszystkim tak, aby mogli Państwo bez niepotrzebnych zmartwień, przeżyć te chwile ostatniego pożegnania z Bliską Osobą.

 

firma pogrzebowa

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy KALIŃSKI Zawiercie to m.in. następujące usługi:

 

 • organizacja pogrzebów wyznaniowych i świeckich
 • całodobowe eksportacje
 • chłodnia
 • tanatokosmetyka i wizaż Zmarłych
 • kremacje
 • transport Zmarłych - krajowy i międzynarodowy
 • szeroki wybór trumien i urn
 • krzyże oraz tabliczki a także inne akcesoria pogrzebowe
 • florystyka pogrzebowa
 • oprawa muzyczna
 • pomoc w organizacji stypy

 

kremacje w Zawierciu

 

 

zakład pogrzebowy Kaliński Zawiercie

 

Zakład Pogrzebowy KALIŃSKI 

ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 28

42-400 Zawiercie


tel. 780 121 163
tel. 780 151 866

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Kaliński - Zawiercie