LILIA Usługi Pogrzebowe Myszków

LILIA Usługi Pogrzebowe Myszków - Myszków
Silver

Ulica: Krasickiego 95 F

Miasto: Myszków, 42-300

Województwo: Śląskie

LILIA Usługi Pogrzebowe Myszków - Myszków Krasickiego 95 F, Myszków www.liliamyszkow.pl Ocena:starstarstarstarstar 518 518 208   34 313 48 96

zakład pogrzebowy myszków

 

Myszków pogrzeb

 

Zakład Pogrzebowy LILIA to profesjonalna i rodzinna firma, która działa od 1991 roku i świadczy najwyższej jakości usługi pogrzebowe, głównie dla mieszkańców województwa śląskiego. Swoje działanie opieramy na wieloletnim doświadczeniu oraz na kompetencji naszych pracowników - co daje gwarancję uroczystości żałobnych przygotowywanych zawsze rzetelnie i solidnie. Doceniają to zarówno nasi Klienci instytucjonalni, jak i indywidualni - którzy raz wybrawszy nasze usługi pogrzebowe - w smutnych okolicznościach konieczności organizacji kolejnego pogrzebu wybierają Zakład Pogrzebowy LILIA na nowo.

 

zakłady pogrzebowe żarki i myszków

 

Zakład pogrzebowy Lilia jest członkiem Polskiej Izby Branży Pogrzebowej,

która dba o jakość usług pogrzebowych w Polsce.

 

O jakości pracy firmy pogrzebowej LILIA świadczy też fakt, że jest nam powierzona administracja cmentarza, przynależącego do parafii Mijaczów. Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie tej nekropolii - usługi grabarskie, porządek, ład, estetykę oraz wszelkie kwestie urzędowe - są potwierdzeniem naszych kompetencji.

Posiadamy dwa biura. Jedno z nich znajduje się w Myszkowie przy ul. Krasickiego 95 F, drugie zaś w Żarkach przy ul. Myszkowskiej 7 . Jesteśmy jednak dyspozycyjni przez całą dobę, aby spieszyć z pomocą po śmierci Bliskiej Osoby wszystkim, którzy nas o taką pomoc poproszą.

 

usługi pogrzebowe myszków

 

Firma LILIA organizuje ceremonie pogrzebowe o charakterze zarówno religijnym, jak i świeckim - zawsze jednak z ogromną dbałością o każdy szczegół. Całodobowo przyjmujemy zlecenia na transport ciała Zmarłego, przewożąc je do naszej własnej chłodni, która posiada także nowoczesne zaplecze w postaci prosektorium. W naszym zespole jest certyfikowany pracownik odpowiedzialny za kosmetykę pośmiertną oraz za kompleksowe przygotowanie Zmarłego do pochówku.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Rodzin Zmarłych, które niejednokrotnie potrzebują więcej czasu na czuwanie przy swoim Bliskim - przygotowaliśmy i udostępniliśmy nową, bardzo elegancką, ogrzewaną i klimatyzowaną salę pożegnań, pełniącą także funkcję kaplicy. W niej mogą Państwo spędzić z Bliskim Zmarłym tyle czasu, ile uważają Państwo za stosowne. Jeśli jednak Państwa życzeniem jest zorganizowanie ostatniego pożegnania w domu Zmarłego - LILIA zatroszczy się o to, aby nic nie zakłóciło tych ważnych chwil. Dostarczamy na ten czas Państwu odpowiedni wystrój - w tym krzyż, świece, katafalk oraz nakładkę chłodniczą na trumnę - dzięki czemu ciało Zmarłego może pozostawać w domu aż do dnia pogrzebu.

 

pogrzeb myszków

 

Usługi Pogrzebowe LILIA powstały po to, aby jak najbardziej odciążyć osoby pogrążone w żałobie i udzielać im potrzebnego wsparcia. W tym celu w naszej ofercie znajduje się usługa Asystenta. W ramach tej usługi pogrzebowej zajmujemy się dopełnianiem formalności urzędowych w imieniu Rodzin. Szczegóły uroczystości żałobnych możemy ustalić w jednym z naszych biur lub też w domu Klienta. Dla osób, które nie dysponują środkiem transportu bądź mają problemy z poruszaniem się zapewniamy transport naszymi firmowymi samochodami. W dniu pogrzebu dbamy też o przewóz księdza oraz gości żałobnych.

W stałej ofercie Zakładu Pogrzebowego LILIA znajdują się także różnorodne utensylia oraz akcesoria pogrzebowe - w tym trumny, urny czy odzież dla Zmarłych. Zapewniamy też usługi florystyczne - przygotowujemy wieńce, wiązanki, palmy oraz wszystkie inne formy kwiatowe. Dbamy również o oprawę muzyczną - współpracujemy z muzykami grającymi na trąbce (solo lub w tercecie) oraz skrzypcach; możemy też zapewnić udział orkiestry na pogrzebie.

 

myszków pogrzeby

 

myszków usługi pogrzebowe

 

Usługi Pogrzebowe firmy LILIA Myszków, Żarki i okolice to m.in.:

 • całodobowy transport Zmarłych
 • pogrzeby religijne i świeckie
 • Mistrz Ceremonii
 • usługa ASYSTENT - pomoc w formalnościach urzędowych
 • chłodnia z prosektorium
 • kaplica - sala pożegnań
 • profesjonalne przygotowanie ciała Zmarłego
 • możliwość organizacji ostatniego pożegnania w domu Zmarłego
 • akcesoria pogrzebowe
 • kremacja
 • oprawa florystyczna
 • oprawa muzyczna
 • administracja cmentarza w Mijaczowie
 • transport dla uczestników pogrzebu

pogrzeby w myszkowie

 

Zakład Pogrzebowy LILIA

ul. Krasickiego 95 F

42-300 Myszków

oraz

Zakład Pogrzebowy LILIA

ul. Myszkowska 7

Żarki 42 -310

Telefony całodobowe: 518 518 208; 34 313 48 96

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo dobra firma, w Myszkowie każdy ich zna od lat. Polecam rodzinom z poza miasta.
  starstarstarstarstar
  T. Muromski
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
LILIA Usługi Pogrzebowe Myszków - Myszków