MEMORIA Zakład Pogrzebowy Częstochowa

MEMORIA Zakład Pogrzebowy Częstochowa - Częstochowa
Silver

Ulica: Wieluńska 26

Miasto: Częstochowa, 42-200

Województwo: Śląskie

MEMORIA Zakład Pogrzebowy Częstochowa - Częstochowa Wieluńska 26, Częstochowa www.zakladpogrzebowymemoria.pl Ocena:brak 34 324 09 98   505 319 787

zakład pogrzebowy częstochowa

 

zakład pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy MEMORIA należy do firm rodzinnych. Działa w branży pogrzebowej nieprzerwanie od 1990 roku. Świadczymy profesjonalną, kompleksową i bezgotówkową organizację ceremonii pogrzebowych w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS i KRUS. Nasze tradycje, mające swoje źródło w wieloletnim doświadczeniu oraz rzetelni pracownicy - to sprawia, że MEMORIA jest chętnie wybierana przez Klientów z całego województwa śląskiego.

Siedziba naszego zakładu pogrzebowego mieści się w Częstochowie. Nasza lokalizacja w pobliżu Jasnej Góry, sprawia, że zakład pogrzebowy MEMORIA jest łatwo dostępny dla osób, które szukają pomocy i wsparcia po śmierci Bliskiej Osoby. Misją naszej firmy uczyniliśmy starania, by oferować Państwu najwyższą jakość usług pogrzebowych przy zachowaniu najniższych w regionie cen. Znajdą nas Państwo przy ul. Wieluńskiej 26. Istnieje też możliwość skorzystania z mobilnego biura w miejscu wskazanym przez naszych Klientów.

Zakład Pogrzebowy MEMORIA Częstochowa specjalizuje się w organizacji uroczystości pogrzebowych religijnych oraz bezwyznaniowych. Dla wygody naszych Klientów oferujemy możliwość bezgotówkowych rozliczeń pogrzebu. Jednocześnie zapewniamy, że w większości pogrzeby, które przygotowujemy, nie przekraczają w swoich kosztach kwoty zasiłku pogrzebowego. Jeśli Rodzina Zmarłego wyraża takie życzenie - świadczymy bezpłatną pomoc związaną ze sprawami natury biurokratycznej: dopełniamy formalności urzędowe w ZUS, KRUS, USC, w parafiach i na cmentarzach. Możemy zorganizować pogrzeb tradycyjny lub też kremacyjny, gdyż mamy doświadczenie w organizacji każdego rodzaju pogrzebów.

 

usługi pogrzebowe Częstochowa

 

Ogromną wagę przykładamy do właściwego doboru pracowników. Są oni naszą prawdziwą wizytówką. Ich profesjonalizm sprawia, że każda uroczystość pogrzebowa, którą obsługuje Zakład Pogrzebowy MEMORIA, jest przygotowana w sposób perfekcyjny. Zasadami, którymi się kierujemy każdego dnia naszej pracy, są najwyższy szacunek wobec Zmarłych oraz współczucie i troska o ich Bliskich. Profesjonalnie i godnie przygotowujemy Zmarłego do dnia pochówku.

Zakład Pogrzebowy MEMORIA to także duży wybór akcesoriów. Posiadamy w naszym asortymencie różnorodne trumny, urny, relikwiarze, krzyże oraz tabliczki. Zapewniamy profesjonalną oprawę florystyczną. Przygotowujemy wieńce i wiązanki kwiatów oraz wszystkie inne formy kwiaciarskie - w zależności od tego, co sobie życzy Klient. Wraz z Państwem ułożymy tekst oraz formę klepsydr oraz nekrologów. Postaramy się także, by znalazły się one we właściwych miejscach (także w prasie). Dbamy o oprawę muzyczną oraz fotograficzną. Dla gości żałobnych zapewniamy transport minibusami oraz autokarami. Możemy także pomóc Państwu w organizacji styp.

Zakład Pogrzebowy MEMORIA służy także Państwu w sprawach związanych z transportem Zmarłych na terenie całej Polski.

Wykonujemy także ekshumacje oraz pośredniczymy, jeśli są potrzebne usługi kamieniarskie.

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy MEMORIA Częstochowa to:

 • pogrzeby tradycyjne i kremacyjne
 • ceremonie wyznaniowe i świeckie
 • formalności urzędowe z upoważnienia Klienta
 • możliwość bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu
 • najniższe w regionie ceny przy zachowaniu najwyższej jakości usług pogrzebowych
 • akcesoria pogrzebowe
 • kwiaty na pogrzeb
 • klepsydry oraz nekrologi
 • oprawa muzyczna i fotograficzna
 • transport Zmarłych na terenie Polski
 • przewóz gości żałobnych
 • organizacja styp
 • pośrednictwo w usługach kamieniarskich
 • ekshumacje

 

 

częstochowa zakłady pogrzebowe

 

 

pogrzeby częstochowa

 

Zakład Pogrzebowy MEMORIA

Krzysztof Albiński

ul. Wieluńska 26

42-200 CZĘSTOCHOWA

tel. kom. 505 31 97 87

tel. kom. 507 983 896

tel. stacjonarny 34 32 40 998


Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
MEMORIA Zakład Pogrzebowy Częstochowa - Częstochowa