Zakład pogrzebowy Konopiska, Blachownia - Karol Cieśla

Zakład pogrzebowy Konopiska, Blachownia - Karol Cieśla - Konopiska
Silver

Ulica: Częstochowska 16

Miasto: Konopiska, 42-274

Województwo: Śląskie

Zakład pogrzebowy Konopiska, Blachownia - Karol Cieśla - Konopiska Częstochowska 16, Konopiska ciesla.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:starstarstarstarstar 606 385 553   665 366 006

zakład pogrzebowy Konopiska

 

 

Zakład Pogrzebowy KAROL CIEŚLA to firma, która świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, skierowane głównie do mieszkańców województwa śląskiego. Firma ta pomaga swoim Klientom w najtrudniejszym momencie życia, jakim jest śmierć osób najbliższych. Pracownicy firmy CIEŚLA do każdego zlecenia podchodzą w sposób indywidualny, skupiając się na potrzebach i wymaganiach Klientów.

 

zakład pogrzebowy blachownia i Częstochowa

Firma prowadzi dom pogrzebowy zlokalizowany w miejscowości Jezioro 92, gmina Wręczyca Wielka, powiat Kłobuck, oraz dwa biura zakładów pogrzebowych pod adresami Truskolasy ul. Kopernika 41 i Konopiska ul. Częstochowska 16. W biurach zakładów usług pogrzebowych czeka na Państwa wykwalifikowany personel, który pomoże we wszystkich kwestiach związanych z organizacją pogrzebu.

Wszystkie osoby zatrudnione w Zakładach pogrzebowych w Truskolasach, Konopiskach i  to specjaliści w swojej dziedzinie, mogący pochwalić się empatią i zaangażowaniem. Do każdego zlecenia podchodzą w sposób indywidualny, służąc wsparciem na każdym etapie przygotowań do pochówku. Są oni także w stanie przejąć całość kwestii formalnych i urzędowych.

 

usługi pogrzebowe konopiska, blachownia

 

Zakład Pogrzebowy KAROL CIEŚLA specjalizuje się w przygotowaniu i przeprowadzaniu uroczystości ostatniego pożegnania zarówno świeckich, jak i wyznaniowych, tradycyjnych, jak i połączonych z kremacją.

Działalność firmy obejmuje organizacje pogrzebów głównie na cmentarzach należących do takich miejscowości, jak Aleksandria, Herby, Lisów, Bór Zapilski, Wręczyca, Węglowice, Wręczyca Wielka, Truskolasy, Kuleje, Panki, Przystajn, Bodzanowice, Krzepice, Kłobuck, Szarlejka, Opatów, Częstochowa, Błaszczyki, Blachownia, Konopiska, Koszęcin, Herby, Kochanowice, Kochnica, Ciasna, Glinica, Zborowskie, Ługi-Radły, Lubliniec.

Firma pogrzebowa posiada także własne pomieszczenie chłodnicze, które zapewnia właściwe i godne warunki, w jakich przebywa ciało zmarłego do dnia pogrzebu. Firmowe karawany służą całodobową eksportacją – a zlecenia na tę usługę są przyjmowane pod numerem telefonu 606 385 553.

Zakład Pogrzebowy KAROL CIEŚLA zajmuje się również usługami kamieniarskimi. Klient może zamówić nagrobki zarówno z katalogu, jak i na specjalne zlecenie, a my zajmiemy się transportem oraz montażem. Ponadto firma wykona napisy nagrobne i ułoży zarówno kostkę brukową, jak i granitową.

 

firma pogrzebowa konopiska

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład KAROL CIEŚLA to kompleksowe usługi pogrzebowe w miejscowościach, Konopiska, Blachownia, Częstochowa, Wręczyca Wielka, Truskolasy i okolice. Firma pogrzebowa oferuje rodzinom:

 

 • kompleksową pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowych
 • pogrzeby tradycyjne i świeckie
 • pomoc w kwestiach formalnych
 • eksportacje zmarłych do własnej chłodni
 • karawany
 • trumny, urny
 • akcesoria funeralne
 • usługi kamieniarskie
 • nagrobki sprzedaż i montaż
 • kremacje
 • ekshumacje

 

pogrzeby i nagrobki konopiska


pogrzeby


Dom Pogrzebowy Karol Cieśla


Jezioro 92

42-133 Węglowice
Gmina Wręczyca Wielka

Zakłady Pogrzebowe Karol Cieśla

Truskolasy 42-134
ul. Kopernika 41
Gmina Wręczyca Wielka

&

Konopiska 42-274
ul. Częstochowska 16
Gmina Konopiska
Telefony całodobowe: 606 385 553; 665 366 006

 

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Polecam firmę pogrzebową Cieśla, organizowaliśmy u nas w rodzinie pogrzeby na cmentarzach w Konopiskach i w Blachowni i zawsze wszystko było wykonane tak jak chcieliśmy.
  starstarstarstarstar
  Aleksandra
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy Konopiska, Blachownia - Karol Cieśla - Konopiska