Marcelek Kołek
1 dzień
| data urodzin: | 21-03-2008 |
| data śmierci: | 21-03-2008 |
| krótki URL: |
mamusia
12 lat temu
niezmiennie od ponad 5 la tesknie za toba kohajac cie coraz mocniej...myslami jestem tam gdzie Ty gdzekolwiek byś nie był ja bede z Tobą nie ma dnia kiedy bym o Tobie nie myslala nie tęsknila nie kochała i gdy odwiedzam Cię na cmentarzu nie ma dnia bym tam nie płakała a największy ból sprawia że stoje tam sama....:(nie jak kiedys we dwoje lecz sama i tak już synku pozostanie niestety dla mnie jestes tak samo ważny jak twoi brcia kocham Cię tak samo tylko bardziej za Tobą tesknie ostatnio Igorek zapytał sie jak tm jest zy
Mamusia
12 lat temu
Synku to była ciężka noc nie mogłam spac cały czas myslalam o Tobe przypominalam sobie nasze ostatnie chwile razem....Twoje pozegnanie z dziadkiem Jego krzyk bólu rozpaczy i te słowa nieeee!!!!pamietam wszytsko jakby to było wczoraj i ten stan beznadziejnosci ktotry podobnie dzis czuje jestem w trudnym momencie swojeo zycia jest mi ogromnie ciezko chcialam cie prosic o pomoc bo sama nie daje jus sily nie potrafie z tym walczyc z tym co czuje ja i moje serce....tak malo oczekuje ..a tak duzo dla kogos....chc byc tylko szczesliwa ale nie potrafie ...chce miec przy sobie ludzi ktorych kocham i ktrzy beda kochac mnie nie mam nikogo (do wczoraj tak myslalam) z kim moge dzielic swoj ból kazfy zawsze omija temat Twojego istnienia a ja nie moge przeciez zyles byles tu to wszytsko jest dla mnie takie wazne ...ludzie nie rozumieja co przezywam nawet po tylu latach mowia nie placz przestan to juz tyle lat to nieprawda bo czym wiecej czasu mija ja cierpie jeszcze bardziej i to wszytsko co sie teraz dzieje w moim zyciu poteguje uczucie tego bolu i pustki czuje sie strasznie samotna nie sama bo mam dzieci ale samotna...i zastanawiam sie caly czas dlaczego????dlaczego ludzie w soim zyciu przechodza przez takie i inne tragedie czemu jestesmy krzywdzeni przez innych ???czemu nie mozemy byc szczesliwy z ludzmi ktorych chcemy kochac i szanowac myslalam ze po takiej tragedii jaka mnie spotkala ponad 5 lat temu limit nieszczesliwych zdarzen w moim zyciu sie wyczerpal to nieprawda tak bardzo tesknie za Toba moje serduszko kochane tak bardzo Cie kocham.....bądz przy mnie itak bardzo tego potrzbuje kocham mocno na zawsze!!!!!!Twoja mamusia (*)
mamusia
12 lat temu
Synku tak bardzo za Tobą tęknię i nie umiem przestać...bardzo mi Ciebie brakuje...dzś przysnileś mi się i nie chciałam sie obudzić sniło mi sie że przyszedłeś do mnie i powiedziłeś mamusiu zobacz ja jestem nie płacz ...gdy sie obudziłam znów Cie nie było...ndal czuj ciepło Twojego ciałka zadarty nosek kręcone ciemne włoski małe paluszki ....gdzie jestes aniołku??tak bardzo mi Ciebie brak każdego dnia bardziej nie potrafię z tym żyć to tak boli...:(chiałabym Cię mocno rzytulic choc na chwil móc Cie zobczyc i powiedzieć jak bardzo mocno Cie kocham....zawsze będziesz moim kochanym Marcysiem..zawsze będziej w moim seriszku gdzies kiedyś tam sie spotkamy bo dzieli nas tylko czas....i choć zamkniete masz powieki w Moim sercu będziesz żył na wieki kocham Cie mój dziubeczku(*)
mamusia
12 lat temu
Tesknie i kocham
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki J.***
12 lat temu
♥¸¸.•*´¯`❀...ŚWIATEŁKO I MOJA PAMIĘĆ...♥¸¸.•*´¯`❀
Anonim
13 lat temu
____Serce rysuję dziś na papierze.
Moje jest duże a Twoje malutkie.
W moim tęsknota,smutek i ból.
A Twoje małe w nim wielki chłód.
Pyrtam o Ciebie wielu przyjaciół.
Każdy mi mówi,nie ma Cię już.
Jest tylko smutek,pamięć,wspomnienie.
I w sercu moim nadal wielki ból.
_____SPIJ MÓJ SKARBIE_____
˜♥♥¸¸.•*´¯˜♥♥¸¸.•*´¯˜♥♥¸¸.•*´¯
....ANIOŁECZKU KOCHANY ZAPALAM ŚWIATEŁKO ROCZNCIOWE(*)....
˜♥♥¸¸.•*´¯˜♥♥¸¸.•*´¯˜♥♥¸¸.•*´¯.
˜♥♥¸¸.•*´¯˜♥♥¸¸.•*´¯˜♥♥¸¸.•*´¯
M.JARECZKA PYRSAKA
Ewa
13 lat temu
mamusia
13 lat temu
Kochany synky 5 lat tak cie kocham tak tesknie tak zaluje kocham tak mocno ....tesknie jestes w moim serduszku
Urszula
13 lat temu
żona M.MARKIEWICZA
bliska śp rodz.GOŁOWACZ
ELŻBIETY SKŁODOWSKIEJ
i ANNY TRYBUCHOWSKIEJ
`````
`````))
````( (
````))
````/( (
```) )) )
``))) )) )
`((( (?) ) )
`/( ( ((( (?))
( ( ( (?) )) ) )
( (?) )) ))) ))
( (( (?) )) ))))
``[[▆ღ▆]]
[█♥▆ღ▆♥█]````(¯`v´¯)
[█♥▆ღ▆♥█]```(¯`(█)´¯)
[█♥▆ღ▆♥█]```(_.^._)
[█♥▆ღ▆♥█]`(¯`v´¯)
[█♥▆ღ▆♥█]`(¯`(█)´¯)
[█♥▆ღ▆♥█]`(_.^._)
[█♥▆ღ▆♥█]```(¯`v´¯)
[█♥▆ღ▆♥█]```(¯`(█)´¯)
[█♥▆ღ▆♥█]```(_.^._)
☾︾☽♦☾︾☽♦☾ ︾ ☽♦☾︾☽♦☾︾☽
Żyjemy,ale nic nie jest tak
jak było przedtem,
już nie jesteśmy tacy sami...
☾︾☽♦☾︾☽♦☾ ︾ ☽♦☾︾☽♦☾︾☽
ZAPALAM ROCZNICOWE
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Z MODLITWĄ
இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ
babcia Aniołka Kasiuni
13 lat temu
e-Pamiątka

Marcelek Kołek - Pamięć o Tobie pozostanie na zawsze.
Jak to działa? Dedykowany kod QR umieszczony na tabliczce pogrzebowej lub nagrobku umożliwia szybki i wygodny dostęp do Strony Upamiętniającej.
Ilość pobrań: 35
STATYSTYKI NEKROLOGÓW
DODANE NEKROLOGI:
9 239
ŚWIECZKI PAMIĘCI:
11 091 239



