Marcelek Kołek
1 dzień
| data urodzin: | 21-03-2008 |
| data śmierci: | 21-03-2008 |
| krótki URL: |
Anonim
13 lat temu
ciocia Ewa
13 lat temu
Marcelku światełko dla Ciebie[*] czuwaj nad swoją rodziną
mamusia
13 lat temu
Marcelku mój kochany jutro ten smutny pamiętny dzień tyle chciałam Ci dać kochać pokazać świat nauczyć wszytskiego nie moge juz nic zrobić zawiodłam Cię.....czemu pozwoliłam uśpić swoją czujność zaufalam tym lekarzom n....a oni nie zobili nic...to przez nich teraz jestesmy osobno....nie ma slow ktore opiszą co czue i jak mocno tęsknie każdego dnia niezmiennie od 5 lat tęsknię płaczę i myślę o Tobie...akby to było gdybyś był tu z nami.....znasz moje marzenie od 5 lat jest jedno by Cię przytulić chciałabym usłyszeć mamo....kocham Cię mamo tęsknię...mamo przytul mnie...to niesprawiedliwe....okrutne...straszne tak bardzo tęsknię Marcelku wróć proszę tu jest Twoje miejsce nie tam....czuwaj nad nami czasem brak mi sił i wiary w to że kiedys sie spotkamy tak bardzo Cię kocham pamiętam (*_)
mamusia
13 lat temu
Synku kocham tak mocno jak tylko mogę i tak samo tęsknię dozobaczenia(*)
WioletaK
13 lat temu
mamusia
13 lat temu
Synku tak mi smutno bez Ciebie nadal nie mogę się pogodzic że Cie nie ma tak mi pusto w serduszku ciąglę pamiętam i cierpę to juz prawie 5 lat to nie miało byc tak teraz miałam przygotowywać Cię do szkoły zakupy plecak piórnik biurko w pokoiku TwoimCiebie tutaj ze mną Boże zwróć mi synka choć na chwilę jedną bym mogła go przytulić nigdy nie powiedział do mnie mamusiu, a ja nigdy synku tak bardzo Cię kocham....tak mocno tęsknię...tak bardzo cierpię.....pamiętam tęsknię kocham na zawsze mój kochany maluszku mamusia kocha:|(8) Boże czemu to się tak stało?ja chcę
mama Diany
13 lat temu
Spoczywaj w pokoju Maluszku:(
Asia Okoń
13 lat temu
aniołek
mamusia
13 lat temu
synus kocham pamietam tesknie czuwaj nad nami kochany(*)moj promyczku
Katarzyna
14 lat temu
e-Pamiątka

Marcelek Kołek - Pamięć o Tobie pozostanie na zawsze.
Jak to działa? Dedykowany kod QR umieszczony na tabliczce pogrzebowej lub nagrobku umożliwia szybki i wygodny dostęp do Strony Upamiętniającej.
Ilość pobrań: 35
STATYSTYKI NEKROLOGÓW
DODANE NEKROLOGI:
9 239
ŚWIECZKI PAMIĘCI:
11 091 195



