Zakład pogrzebowy Łowicz

Łowicz położony jest na terenie województwa łódzkiego. Prawa miejskie Łowicz uzyskał w 1298 roku. Obecnie zamieszkuje go ok. 29 tysięcy mieszkańców.

Miasto należy do najbardziej rozpoznawalnych miast nie tylko regionu, ale i Polski, dzięki charakterystycznym elementom kulturowym – takim jak gwara i folklor łowicki, rękodzieło ludowe, a także strój, muzyka i taniec. Nie brakuje też licznych zabytków, w dużej mierze należących do architektury sakralnej.

Łowicz jest dobrze skomunikowany z resztą kraju. Nieopodal miasta znajduje się autostrada A2, a przez samo miasto przebiegają trzy drogi krajowe i dwie drogi wojewódzkie. Istotne z punktu widzenia transportu są również trzy szlaki kolejowe.

To także ważny ośrodek przemysłowy – związanym z takimi gałęziami, jak przemysł spożywczy i przetwórczy oraz wydobywczy. W Łowiczu znajdują się również liczne instytucje kulturalne, oświatowe, a także obiekty rekreacyjno-sportowe.

Mieszkańcy Łowicza mają do dyspozycji różnorodne instytucje oraz podmioty świadczące usługi dla ludności – w tym zakłady pogrzebowe. Niezależnie, czy usługi pogrzebowe przez nie świadczone dotyczą Łowicza czy okolic, oferują one dość duży zakres pomocy rodzinom w żałobie. Zakłady pogrzebowe organizują pogrzeby wszystkich rodzajów i wyznań, realizują transport Zmarłych w Polsce oraz poza jej granicami oraz troszczą się o zapewnienie wszystkich innych usług, według życzeń Rodziny Zmarłego. Kremacja jest możliwa do przeprowadzenia m.in. w jednym z krematoriów w Łodzi.

Zakłady Pogrzebowe, których wizytówki znajdują się poniżej, są godne zaufania, co potwierdzają Klienci, którzy już skorzystali z ich usług.

W Łowiczu najważniejsze cmentarze to:

  • Cmentarz Katedralny -ul. Blich 3, 99-400 Łowicz
  • Cmentarz Emaus parafii pw. Świętego Ducha – ul. Tuszewska, 99-402 Łowicz

 

Łowicz

Usługi pogrzebowe Łowicz:

Sortuj firmy wg:

Od centrum: 0.9 kmWpis GOLD

H. Skrzydlewska Zakład Pogrzebowy

adres:Mickiewicza 38A
99-400 Łowicz
woj.:Łódzkie
telefon::539 145 615
www:www.skrzydlewska.pl
Logo H. Skrzydlewska Zakład Pogrzebowy
Zakład Pogrzebowy H.Skrzydlewska z siedzibą w Łowiczu to gwarancja uzyskania kompleksowej pomocy w organizacji pogrzebu. Przygotowanie pochówku, transport Zmarłych w Polsce i na świecie, usługi florystyczne - to tylko część oferty tej firmy funeralnej. Więcej informacji pod numerem 539 145 615 Więcej
Od centrum: 0.3 km

Zakład pogrzebowy Doroba Mirosław Łowicz

adres:Ułańska 14
99-400 Łowicz
woj.:Łódzkie
Od centrum: 0.3 km

Zakład Pogrzebowy Z. Strasenburg Łowicz

adres:Ułańska 14
99-400 Łowicz
woj.:Łódzkie
Od centrum: 0.3 km

Zakład Pogrzebowy Bożena Słomiana

adres:Ułańska 4A
99-400 Łowicz
woj.:Łódzkie

Warunki wyszukiwania:

Zobacz wyniki na mapie:

Sprawdź zakłady pogrzebowe w pobliskich miastach:

Skierniewice (22.3 km)
Głowno (23.2 km)
Sochaczew (25.3 km)
Żyrardów (34.6 km)
Brzeziny (35.6 km)
Kutno (41.4 km)
Mszczonów (42 km)
Rawa Mazowiecka (42.8 km)
Zgierz (43.9 km)

WARTO ZOBACZYĆ:

Aktualności z portalu: