Mementis - Portal Funeralny, Zakłady Pogrzebowe i Transport Zmarłych

Mementis - Portal Funeralny, Zakłady Pogrzebowe i Transport Zmarłych - Gdynia Pogórze
Gold

Ulica: Aleja Iberyjska 10/2

Miasto: Gdynia Pogórze, 81-198

Województwo: Pomorskie

Mementis - Portal Funeralny, Zakłady Pogrzebowe i Transport Zmarłych - Gdynia Pogórze Aleja Iberyjska 10/2, Gdynia Pogórze mementis.com.pl Ocena:brak 501 75 92 67

 

portal funeralny

 

Organizacja uroczystości żałobnych należy do najtrudniejszych, ale i najważniejszych momentów w ludzkim życiu. Dlatego wybór odpowiedniego zakładu pogrzebowego powinien być przemyślany. Jednak zwłaszcza w przypadku większych miast, ilość firm pogrzebowych w danej miejscowości może wywołać poczucie pewnego zagubienia. Z myślą o wsparciu w takich właśnie chwilach powstał serwis MEMENTIS, którego celem jest promocja starannie dobranych, najlepszych firm pogrzebowych, aby w każdym mieście wyłonić swoistego lidera - czyli zakład pogrzebowy wyróżniający się wśród innych jakością usług. 

W przypadku Warszawy, w serwisie wybór takiego wyróżniającego się zakładu dokonuje się w każdej z dzielnic. Wszystkie prezentacje zawierają dokładne dane teleadresowe do konkretnego zakładu pogrzebowego, co ma ułatwić osobom w żałobie bezpośredni kontakt z wybraną firmą.

Reklamowane firmy musza posiadać pozytywne opinie - w tym w największych serwisach funeralnych Funer.com.pl i UslugiPogrzebowe.com.pl.

Marka MEMENTIS pierwszy raz zaistniała na rynku funeralnym ponad 10 lat temu. W przeszłości pod tą nazwą działała sieć zakładów pogrzebowych. Ta formuła jednak się nie sprawdziła. Teraz, po latach MEMENTIS powraca - tym razem jednak jako specjalistyczny, bardzo nowoczesny, oparty na najnowocześniejszych technologiach i rozbudowany portal o charakterze informacyjno-poradnikowym. Za stworzenie serwisu MEMENTIS na nowo oraz za jego funkcjonowanie odpowiada firma BRAINBOX Open-Minded Group, która jest specjalistą w marketingu branży pogrzebowej.

 

serwis pogrzebowy

 

BRAINBOX znany jest jako twórca i właściciel takich portali jak Funer.com.pl oraz UsługiPogrzebowe.com.pl. MEMENTIS jest kolejnym serwisem funeralnym o dużej sile, który - podobnie jak jego poprzednicy - prezentuje i promuje jedynie sprawdzone zakłady pogrzebowe. Podstawową różnicą jest fakt, że nowy serwis pogrzebowy działa jako serwis PREMIUM, a więc funkcjonuje na zasadzie wyłączności oraz elitarności. Pojawienie się danej firmy w portalu MEMENTIS jest uwarunkowane spełnieniem przez nią wysokich wymagań oraz osiągnięciem wysokich progów punktowych. To wszystko sprawia, że serwis ten jest miejscem promocji wyłącznie najlepszych z najlepszych zakładów pogrzebowych w danym mieście.

Prezentacja w serwisie MEMENTIS firmy BRAINBOX Open-Minded Group uzupełniona została o nowe funkcjonalności, wśród których należy wyróżnić m.in. udostępnienie informacji o firmie w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram i YouTube. Kolejnym nowoczesnym rozwiązaniem zastosowanym w portalu Mementis.com.pl jest krótki film, w którym oferta danego zakładu przedstawiona jest przez spikerkę. Opcja ta jest szczególnie pomocna w przypadku osób starszych oraz z wadą wzroku. Wychodząc naprzeciw też potencjalnym użytkownikom portalu dostępna jest możliwość indywidualnego dopasowania wielkości czcionki w serwisie tak, aby korzystanie z portalu było dla użytkownika jak najbardziej komfortowe.

Z myślą o wszystkich przyszłych Klientach, pochodzących z różnych stron świata i różnych kręgów językowych serwis MEMENTIS został również w całości przetłumaczony na polski, angielski, francuski, niemiecki, włoski, rosyjski, ukraiński oraz hiszpański.

 

polecane zakłady pogrzebowe

 

Tym, co pozostaje niezmienne dla wszystkich serwisów pogrzebowych firmy BRAINBOX Open-Minded Group jest fakt, że korzystanie z portalu Mementis.com.pl przez rodziny w żałobie i wszystkich szukających pewnych informacji, jest całkowicie bezpłatne.

Serwis MEMENTIS to ogromne ułatwienie nie tylko dla rodzin, które organizując pochówek Bliskiej Osoby, chcą skorzystać z pomocy sprawdzonych firm pogrzebowych, ale również jest to duże wyróżnienie dla samych domów pogrzebowych. Prezentacja w katalogu Premium to szczególny wyraz uznania dla tych firm, które swoim zaangażowaniem i najwyższą jakością usług zdobyły zaufanie Klientów, zbudowały silną markę oraz zyskały uznanie na rynku pogrzebowym.

Firma BRAINBOX gwarantuje, że serwis pogrzebowy MEMENTIS będzie się stale rozwijać, wprowadzając nowe rozwiązania technologiczne oraz poszerzając kategorie prezentowanych usług. Celem portalu jest stworzenie rozpoznawalnego dla każdego miejsca w Internecie, z którego osoby w żałobie mogą czerpać wiarygodne informacje, dotyczące nie tylko organizacji pogrzebu oraz międzynarodowego transportu zwłok, ale i każdego innego wymiaru usług pogrzebowych.

 

najlepsze zakłady pogrzebowe

 

Mementis.com.pl

BRAINBOX Open-Minded Group

Aleja Iberyjska 10/2

(Ogrody Tesoro)

81-198 Gdynia Pogórze

Telefon: 501 75 92 67

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Galeria jest pusta
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Mementis - Portal Funeralny, Zakłady Pogrzebowe i Transport Zmarłych - Gdynia Pogórze
Kategorie:Reklama i marketing