Nagrobki, Kamieniarstwo Zamość

Usuń filtrowanie lokalizacji

Przedstawiamy firmy, które oferują wysokiej jakości nagrobki oraz grobowce wykonane z granitu, marmuru, piaskowca i innych materiałów. Wyróżniamy nagrobki pojedyncze, nagrobki podwójne, nagrobki dziecięce, nagrobki nowoczesne itd. Istnieje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na nagrobki granitowe, a czasem także zamówienia usługi renowacji, naprawy i demontażu nagrobka. Oferta obejmuje firmy zajmujące się montażem nowego pomnika i demontażem starego nagrobka. Cena zależy od materiału z jakiego wykonany jest nagrobek oraz skomplikowania projektu.

Nagrobki granitowe

Oprócz produkcji i montażu nagrobków, zakłady kamieniarskie świadczą także inne usługi - takie jak liternictwo, produkcja kamiennych krzyży i wazonów oraz grafika i rzeźba w kamieniu. Typowe usługi kamieniarskie polegają na obróbce kamienia i wymagają kosztownych maszyn i specjalistycznej wiedzy. Prawdziwy kamieniarz bez trudu naprawi nagrobek lub wymieni uszkodzoną płytę. W zakładach kamieniarskich z prawdziwego zdarzenia istnieje możliwość wyboru dowolnego materiału i wykonania nagrobka zgodnie z życzeniem klienta. Obecnie często tworzone są najpierw projekty 3D tworzonego od podstaw w zakładzie kamieniarskim pomnika.

Odnalezienie doświadczonego i uczciwego kamieniarza nie jest wcale łatwe. Poniżej przedstawiamy usługi kamieniarskie realizowane przez wybrane i sprawdzone firmy w różnych miastach w Polsce, takich jak Warszawa, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Wrocław, Zielona Góra.

Wybierz lokalizację

Wpis GOLD

Chudoba Kamieniarz i Nagrobki Zamość

adres:Gen. M.Bołtucia 28
22-400 Zamość
woj.:Lubelskie
telefon::502 645 805
www:www.chudoba.pl/centrum-kamieniarskie
Logo Chudoba Kamieniarz i Nagrobki Zamość
Chudoba Centrum Kamieniarskie w Zamościu to pełna gama usług kamieniarskich. Projektujemy, wykonujemy i montujemy pomniki nagrobne. Tworzymy także kolumbaria, grobowce oraz inne formy kamienne. Wieloletnie doświadczenie i pasja - to sekret naszego sukcesu. Zamówienia oraz informacje: 502 645 805 Więcej

Zakład Kamieniarski Granito

adres:Zawada 82
22-400 Zamość
woj.:Lubelskie

Warto zobaczyć

DOSTAWCY DLA FIRM Zamość

Zobacz wyniki na mapie:

Aktualności funeralne: