LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Pogrzebowy Niebieski

Zakład Pogrzebowy Niebieski - Wałbrzych
Silver

Ulica: Andersa 146

Miasto: Wałbrzych, 58-304

Województwo: Dolnośląskie

Zakład Pogrzebowy Niebieski - Wałbrzych Andersa 146, Wałbrzych zakladniebieski.pl Ocena:brak 74 843 58 67   517 953 588

wałbrzych zakład pogrzebowy

wałbrzych

Zakład Pogrzebowy NIEBIESKI powstał w Wałbrzychu w 1990 roku i znany był przez wiele lat jako Zakład Pogrzebowy Bogdan Bokwa, następnie Usługi Pogrzebowe Bokwa s.c., a od 2018 roku - Zakład Pogrzebowy Niebieski. Firma ma swoją siedzibę przy ul. Andersa 146 w Wałbrzychu. Przez niespełna 30 lat nasza firma zdobyła uznanie wielu Klientów. Było to możliwe dzięki konsekwentnej realizacji założeń, według których profesjonalizm zakładu NIEBIESKI zbudowany jest na fundamencie szacunku względem godności Zmarłego, współczuciu dla jego rodziny, kulturze osobistej pracowników, ich dyskrecji oraz rozsądnym cenom.

Zakład Pogrzebowy NIEBIESKI dąży do świadczenia usług najwyższej jakości. Zdajemy sobie sprawę, że w tak trudnej chwili, jaką dla każdego jest odejście bliskiej osoby, bezcenna jest opieka, którą staramy się otoczyć rodzinę zmarłego. W tym celu pomagamy jej od początku we wszystkich formalnościach związanych z pogrzebem. Jeśli trzeba – spotkamy się z Państwem we wskazanym miejscu w ramach działania tzw. mobilnego biura.

Dom Pogrzebowy NIEBIESKI organizuje uroczystości pogrzebowe wszystkich typów. Posiadamy doświadczenie w przygotowaniu i realizacji ceremonii pochówku osób wyznania prawosławnego, judaistycznego, muzułmanów, Świadków Jehowy, jak również w obrządkach świeckich. Tym ostatnim pochówkom przewodniczy współpracujący z zakładem - Mistrz Ceremonii.

wałbrzych usługi pogrzebowe

Troszczymy się też o godną i piękną oprawę uroczystości żałobnych: profesjonalne nagłośnienie, muzykę (wykonywaną przez trębacza, skrzypaczkę bądź też odtwarzaną z uprzednio przygotowanego nagrania), a także o różnorodne elementy florystyczne (wiązanki, wieńce oraz inne kompozycje kwiatowe). W czasie ceremonii wykorzystujemy windy trumnowe i urnowe, a także namioty, osłaniające miejsce pochówku.

Zakład Pogrzebowy w Wałbrzychu posiada własną chłodnię, która znajduje się na terenie Cmentarza Parafialnego przy ul. Przemysłowej w Wałbrzychu. Całodobowo przyjmujemy zlecenia na eksportację ciała Zmarłego oraz na usługi pogrzebowe. W czasie rozmów z naszymi Klientami dokonujemy niezbędnych ustaleń, dotyczących oprawy pogrzebu. Pomagamy wybrać akcesoria pogrzebowe, ubrania dla Zmarłych, a także trumny, które pochodzą od najlepszych producentów krajowych i zagranicznych. Posiadamy również urny i krzyże na każdą kieszeń.

zakład pogrzebowy wałbrzych

Firma NIEBIESKI specjalizuje się też w wykonywaniu usług transportu Zmarłych. Nasza firma jest w posiadaniu atestowanego samochodu-chłodni do krajowego oraz międzynarodowego transportu zwłok. Dysponujemy też eleganckimi, nowoczesnymi karawanami Mercedes Benz.

Zapewniamy, że niezależnie od budżetu przeznaczonego na uroczystości pogrzebowe, dokładamy starań, aby każda ceremonia pogrzebowa, była godna, pełna piękna i szacunku dla Zmarłego oraz jego Rodziny. Na Państwa życzenie firma pogrzebowa może pomóc Państwu zorganizować stypę. Mogą u nas też Państwo nabyć eleganckie obudowy nagrobne, które pomogą uporządkować otoczenie mogiły zanim pojawi się na niej pomnik.

usługi pogrzebowe wałbrzych

pogrzeby w wałbrzychu

Zakład Pogrzebowy NIEBIESKI w Wałbrzychu to m.in. następujące usługi:

 • całodobowa eksportacja
 • formalności pogrzebowe - urzędowe oraz kościelne
 • mobilne biuro
 • pogrzeby wszystkich typów
 • Mistrz Ceremonii Pogrzebowych świeckich
 • akcesoria pogrzebowe - w tym odzież żałobna
 • tabliczki, nekrologi i klepsydry
 • tanatokosmetyka
 • usługi cmentarne (przygotowywanie grobów ziemnych i murowanych)
 • własna chłodnia
 • kremacje
 • ekshumacje
 • transport Zmarłych w Polsce i za granicą
 • oprawa muzyczna
 • pomoc w organizacji styp
 • obudowy nagrobne

wałbrzych pogrzeb

usługi pogrzebowe w wałbrzychu
Zakład Pogrzebowy NIEBIESKI

ul. Andersa 146

(Biały Kamień – budynek poczty)

58-304 Wałbrzych

tel. całodobowy 74 843 58 67

lub

kom. 517 953 588

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Niebieski - Wałbrzych