KIR Kościukiewicz - Zakład Pogrzebowy Świebodzice

KIR Kościukiewicz - Zakład Pogrzebowy Świebodzice - Świebodzice
Silver

Ulica: Mikołaja Kopernika 7

Miasto: Świebodzice, 58-160

Województwo: Dolnośląskie

KIR Kościukiewicz - Zakład Pogrzebowy Świebodzice - Świebodzice Mikołaja Kopernika 7, Świebodzice kosciukiewicz.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:brak 74 854 64 64   601 76 93 69

zakład pogrzebowy świebodzice

pogrzeby świebodzice

KIR to zakład pogrzebowy świadczący usługi pogrzebowe głównie dla mieszkańców województwa dolnośląskiego, a także okolic. Stawiając sobie za cel dostępność naszej oferty dla ludności posiadamy wiele biur, w których zawsze znajdą Państwo wsparcie. Jedno z nich znajduje się w mieście Świebodzice przy ul. Kopernika 7. Tam oczekujemy tych z Państwa, którzy potrzebują pomocy w organizacji uroczystości pogrzebowych Bliskiego Zmarłego. Możecie też Państwo spotkać Zakład Pogrzebowy KIR w miastach takich, jak Żarów, Strzegom i Jaworzyna Śląska. Niezależnie jednak od miejsca - mamy nadzieję, że wszędzie KIR będzie dla Państwa znakiem jakości.

Specjalizujemy się w organizacji uroczystości żałobnych różnych wyznań. Mamy także doświadczenie w organizacji ceremonii świeckich. Ta różnorodność działań pozwala nam pozostawać otwartymi względem Rodziny Zmarłego i gotowymi do wychodzenia naprzeciw jej oczekiwaniom.

 

pogrzeby w świebodzicach

 

Zakład Pogrzebowy KIR swój wizerunek zbudował na zaufaniu Klientów, które z kolei jest owocem najwyższej jakości usług pogrzebowych przez nas oferowanych. Staramy się nieustannie, by ta najwyższa jakość usług była naszą marką. Pomagamy w dopełnieniu formalności - niezależnie czy w urzędach czy w innych miejscach. Wszystko po to, by odciążyć Państwa w trudnym czasie żałoby.

Nigdy nie ukrywamy informacji o cenach przez nas stosowanych. Przeciwnie: przedstawiamy je przed pogrzebem, aby nie pozostawiać niedomówień. Wychodzimy z założenia, że pełna przejrzystość działań i cen jest po prostu Klientowi należna. W celu ułatwienia przeżycia czasu przed pogrzebem bez troszczenia się o sprawy biurokratyczne proponujemy kredytowanie kosztów pogrzebu w ramach zasiłku ZUS i KRUS oraz rozliczenia bezgotówkowe. Z doświadczenia wiemy, że jest to duże ułatwienie dla Klientów.

Zakład Pogrzebowy KIR w Świebodzicach to doświadczony zespół pracowników, ale także szeroki asortyment produktów. Posiadamy trumny, urny, relikwiarze oraz tworzymy kompozycje florystyczne. Tworzymy nekrologi i klepsydry.

Należy też wspomnieć o ważnej usłudze, jaką jest transport Zmarłych. Przykładamy do niego taką samą wagę, jak do innych usług. Wykonywany eleganckimi karawanami - pozostaje niezbędnym elementem ceremonii żałobnych na terenie Polski i zagranicy. Jeśli zachodzi taka potrzeba organizujemy także przewóz ciał i prochów Zmarłych na terenie całego kraju, Europy lub nawet świata. Wszystko zaś dokonuje się sprawnie i z zachowaniem wszelkich procedur. W razie wątpliwości postaramy się je wyjaśnić.

 

usługi pogrzebowe Świebodzice

 

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy KIR Kościukiewicz w Świebodzicach oferuje następujące usługi:

 • uroczystości pogrzebowe wszystkich rodzajów na terenie całej Polski
 • całodobowe eksportacje
 • chłodnia i prosektorium
 • trumny, urny i relikwiarze
 • formalności urzędowe (USC, ZUS, KRUS)
 • transport Zmarłych - Polska i świat
 • balsamacja
 • kremacja
 • nekrologi i klepsydry
 • odzież żałobna
 • kwiaty
 • oprawa muzyczna pogrzebów
 • pomoc w organizacji styp

 

świebodzice pogrzeby

świebodzice zakłady pogrzebowe

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy KIR

Janusz Kościukiewicz

ul. Kopernika 7

58-160 ŚWIEBODZICE

Telefony całodobowe:

(74) 854 64 64

kom. 601 76 93 69

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
KIR Kościukiewicz - Zakład Pogrzebowy Świebodzice - Świebodzice