LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Pogrzebowy Albert Rusiński

Zakład Pogrzebowy Albert Rusiński - Mniów
Silver

Ulica: Wrzosowa 99

Miasto: Mniów, 26-080

Województwo: Świętokrzyskie

usługi pogrzebowe

zakład pogrzebowy mniów

Usługi Pogrzebowe ALBERT RUSIŃSKI Mniów jest rodzinną firmą, która posiada długoletnie doświadczenie w kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowej. Wśród uroczystości, które przygotowujemy są zarówno pogrzeby tradycyjne - czyli takie, w czasie których od ich początku do końca obecna jest trumna - jak i pogrzeby z uprzednią kremacją. Siedziba firmy mieści się niedaleko Kielc, ale obszarem naszego działania obejmujemy też inne miejscowości - głównie takie, jak Żagańsk, Miedziana Góra, Grzymałków, Królewiec, Serbinów, Przyjmo i Samsonów.

Rozumiemy, jak ważne i trudne są chwile po stracie bliskiej Osoby. Z myślą o jak największym wsparciu dla osób, które przeżywają te trudne chwile, każdy z pracowników naszej firmy "Usługi Pogrzebowe ALBERT RUSIŃSKI" do przygotowania oraz przeprowadzenia każdej uroczystości pogrzebowej podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Ceremonie pogrzebowe obsługiwane są przez nasz zakład zawsze eleganckimi karawanami pogrzebowymi.

Wychodzimy z założenia, że wobec majestatu śmierci wszyscy są równi, dlatego do organizacji pogrzebu każdej osoby wkładamy całe serce. Nasze zaangażowanie zauważają i doceniają liczni Klienci, którzy niejednokrotnie powracają do nas przy kolejnych smutnych okazjach wiedząc, że spotkają się z obsługą na najwyższym poziomie. Powierzając nam dbałość o te chwile mogą być Państwo pewni, że ciało Osoby Zmarłej jest traktowane z najwyższym szacunkiem, należnym każdemu człowiekowi. Nasi kompetentni pracownicy służą Państwu pomocą i wsparciem we wszystkich kwestiach związanych z pochówkiem. Oferujemy kredytowanie kosztów pogrzebu do kwoty zasiłku ZUS lub KRUS - rozliczając pogrzeby bezgotówkowo. Wszystko to w celu ułatwienia Państwu przygotowania do pogrzebu Bliskiej Osoby.

zakład pogrzebowy mniów

usługi pogrzebowe mniów

Zakład Pogrzebowy Mniów - Usługi Pogrzebowe "ALBERT RUSIŃSKI" zapewnia m.in.:

 • Wystawienie trumny w sali pożegnań

 • Transport Zmarłego do kaplicy

 • Transport Zmarłego na cmentarz

 • Asysta podczas pogrzebu

 • Kondukt żałobny do mogiły

 • Wpuszczenie trumny do grobu

 • Ułożenie wieńców

Ponadto w naszej ofercie znajdują się:

 • Trumny i urny

 • Wieńce i wiązanki

 • Nagrobki i pomniki

 • Znicze

firma pogrzebowa mniów

zakład pogrzebowy kielce

Usługi Pogrzebowe Mniów
ALBERT RUSIŃSKI

ul. Centralna 2

oraz

ul. Wrzosowa 99

Mniów

Telefon całodobowy:

605 926 968 lub 41 37 37 260

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Albert Rusiński - Mniów