Zakład Pogrzebowy Styx Robert Wałach

Zakład Pogrzebowy Styx Robert Wałach - Rybnik
Gold

Ulica: Rudzka 73

Miasto: Rybnik, 44-200

Województwo: Śląskie

Zakład Pogrzebowy Styx Robert Wałach - Rybnik Rudzka 73, Rybnik www.styxpogrzeby.pl Ocena:starstarstarstarstar 888 860 800

 

dom pogrzebowy Rybnik

 

Śmierć bliskich nam osób zawsze napełnia nas wszystkich smutkiem. Zastanawiamy się wówczas czy wykorzystaliśmy wszystkie dane przez życie szanse i daliśmy naszym nieobecnym już bliskim pewność, iż kochamy ich najmocniej jak potrafimy?

Zawsze po śmierci ukochanej osoby pragniemy zorganizować jej ostatnią drogę w taki sposób, by jak najpełniej oddać cześć jej pamięci. W tej pełnej smutku chwili macie Państwo do dyspozycji doświadczoną i solidną instytucję pogrzebową.

Wasze prośby i dokonany przez Was wybór nakładają na nas etyczny obowiązek, by pomóc Wam z pietyzmem zorganizować ostatnią drogę Waszych najbliższych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż osobistego kontaktu i bezpośredniej rozmowy nic nie może zastąpić. Dlatego też na tych stronach prezentujemy tylko najważniejsze informacje, które dadzą Wam czytelny obraz tego kim jesteśmy, czym się zajmujemy i jak możemy Wam pomóc.

Proszę przyjąć nasze kondolencje.

Robert Wałach

Zakład Pogrzebowy STYX z Rybnika

 

zakład pogrzebowy rybnik

 

 

styx Wałach rybnik boguszowice i centrum

 

Zakład pogrzebowy STYX z Rybnika to firma rodzinna Państwa Wałach, która świadczy usługi pogrzebowe nieprzerwanie od 1901 roku. Dzięki długoletniej działalności naszego zakładu pogrzebowego STYX zdobyliśmy doświadczenie gwarantujące najwyższą jakość naszych usług pogrzebowych.

Zakład Pogrzebowy STYX w tych trudnych dla Państwa chwilach stanowi oparcie i służy pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z organizacją pogrzebu. Rodzina zlecająca nam usługę pogrzebową jest traktowana przez nas z należytym szacunkiem, współczuciem i pełnym zrozumieniem.

Wykwalifikowany, młody personel zakładu usług pogrzebowych w Rybniku, charakteryzuje się życzliwością, wysoką kulturą osobistą i jest gwarantem rzetelnej profesjonalnej obsługi i organizacji pogrzebu. Rozumiemy potrzeby rodzin Osób Zmarłych i wychodząc Państwu naprzeciw organizujemy pogrzeby kompleksowo i bezgotówkowo. Zapewniamy, iż jesteśmy w stanie spełnić wszelkie, również nietypowe, prośby.

 

usługi pogrzebowe rybnik

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy STYX ROBERT WAŁACH to całodobowe przewozy zmarłych do pomieszczeń chłodniczych oraz inne następujące usługi pogrzebowe:

 • organizacja pogrzebów religijnych i świeckich z Mistrzem Ceremonii Pogrzebowej
 • dyżur całodobowy, całodobowe przewozy Zmarłych do pomieszczenia chłodniczego
 • sprzedaż trumien, urn i relikwiarzy
 • przewóz Zmarłych na terenie Polski
 • transport Zmarłych na terenie Europy oraz świata
 • kremacje i pogrzeby urnowe
 • własna chłodnia
 • ekshumacja Zmarłych
 • oprawa muzyczna pogrzebu
 • odbiór i wypłata zasiłku pogrzebowego (ZUS, KRUS i resortowe)
 • formalności urzędowe i cmentarne
 • nekrologi i klepsydry
 • grobowce/nagrobki
 • odzież żałobna
 • wiązanki i wieńce
 • autokary lub mikrobusy do przewozu gości żałobnych
 • kaplica pogrzebowa
 • pomoc w organizacji styp
 • opieka nad grobami

 

W sprzedaży posiadamy wiele modeli trumien, o zróżnicowanych wzorach i w atrakcyjnych cenach. Posiadamy bogatą ekspozycję akcesoriów pogrzebowych. W ciągłej sprzedaży posiadamy również wiele różnych typów i wzorów urn. Oferujemy Państwu szeroką gamę urn metalowych, ceramicznych, szklanych, drewnianych, a także granitowych i porcelanowych. Wyboru możecie Państwo dokonać w biurze zakładu pogrzebowego w Rybniku.

Firma Pogrzebowa STYX specjalizuje się też w transporcie Zmarłych na terenie całego kraju, jak i za granicą. Dzięki nowoczesnym karawanom marki Mercedes świadczymy usługi transportu Zmarłych na najwyższym poziomie.

Dbamy o dopełnianie wszelkich formalności za naszych Klientów m.in. związane z wypłatą zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS i MSWiA. Nasze eleganckie karawany przystosowane są do przewozu zwłok na dalekie odległości. Karawany pogrzebowe firmy STYX niezwykle godnie prezentują się też w orszaku żałobnym.

 

 

zakłady pogrzebowe w rybniku

 

 

JESTEŚMY CZŁONKIEM POLSKIEJ IZBY POGRZEBOWEJ, KTÓRA STOI NA STRAŻY ODPOWIEDNIEGO WYKONYWANIA USŁUG POGRZEBOWYCH

zakłady pogrzebowe

 

 

firmy pogrzebowe

 

 

kremacje rybnik

 

 

zakłady pogrzebowe

 

 

Usługi Pogrzebowe STYX z Rybnika

Zakład pogrzebowy Rybnik - Centrum

Robert Wałach

ul. Rudzka 73


Telefon Całodobowy: 888 860 800

&

Zakład pogrzebowy Rybnik - Boguszowice

Paweł Wałach

ul. Małachowskiego 70


Telefony całodobowe: (32) 42 20 361 oraz 601 53 05 78

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo solidna i profesjonalna firma ,,STYX'' .100 % zaangażowania w pracę którą bardzo dobrze wykonuje w trudnych chwilach dla rodziny.Bardzo serdecznie dziękujemy ????????????.
  starstarstarstarstar
  Sowa Jacek
  cudzyslow Najbardziej profesjonalna firma w Rybniku, podjęli się niemożliwego a jednak doprowadzili sprawe do końca.Pogrzeb był piękny, ze wspaniałą oprawą a do tego pomoc w załatwianiu formalności w ZUS Bydgoszcz, USC Branice, szpital...nie znajdu... czytaj więcej

  Ocena: brak

  Grażyna Kubiak
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Styx Robert Wałach - Rybnik