Zakład Pogrzebowy PIETRAS Wodzisław Śląski

Zakład Pogrzebowy PIETRAS Wodzisław Śląski - Wodzisław Śląski
Silver

Ulica: Osiedle Dąbrówki 1B

Miasto: Wodzisław Śląski, 44-286

Województwo: Śląskie

Zakład Pogrzebowy PIETRAS Wodzisław Śląski - Wodzisław Śląski Osiedle Dąbrówki 1B, Wodzisław Śląski www.zaklad-pogrzebowy-pietras.pl Ocena:starstarstarstarstar 690-190-222

 

zakład pogrzebowy wodzisław śląski

 

 

Zakład Pogrzebowy PIETRAS powstał w celu zapewnienia kompleksowych usług pogrzebowych, realizowanych kompetentnie, sprawnie, a także z szacunkiem względem osób zmarłych oraz ich rodzin. Wykwalifikowani pracownicy, korzystając z wiedzy i doświadczenia, nie tylko pomogą przygotować pogrzeb, ale także udzielą Państwu potrzebnego wsparcia oraz odpowiedzą na wszelkie pytania. Specjalizujemy się w organizacji uroczystości pogrzebowych - od etapu eksportacji Zmarłego do naszej własnej chłodni - po ceremonie na cmentarzu. W naszej ofercie znajduje się także transport Zmarłych.
 
 
wodzisław śląski pogrzeby
 

W Wodzisławiu Śląskim posiadamy biuro  na Osiedlu Dąbrówki 1B. Jeśli jednak Państwo z różnych powodów nie są w stanie dotrzeć do naszej siedziby - istnieje możliwość skorzystania z tzw. mobilnego biura. Nasz pracownik odwiedzi Państwa we wskazanym miejscu, aby uzgodnić niezbędne szczegóły.

 

wodzisław śląski zakłady pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy pomaga również swoim Klientom w dopełnieniu formalności urzędowych, a także - wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom - daje możliwość bezgotówkowego uregulowania kosztów pogrzebu (nawet z 30 dniowym terminem płatności). Doradzamy w wyborze usług pogrzebowych - tak, aby nie przekroczyły możliwości finansowych naszych Klientów - a także doradzamy w wyborze odpowiednich akcesoriów pogrzebowych. Niezależnie od tego, czy organizowane przez nas uroczystości pogrzebowe są tradycyjne czy też poprzedza je kremacja, czynimy wszystko, aby odznaczały się pięknem oraz podkreślały indywidualność Zmarłego. Na cmentarzu dbamy o oprawę muzyczną, a miejsce pochówku zabezpieczamy nieodpłatnie namiotem pogrzebowym.

 

usługi pogrzebowe wodzisław śląski

 

Pomagamy Państwu w kwestiach związanych z transportem Zmarłych. W tym celu Zakład Pogrzebowy PIETRAS posiada specjalistyczny tabor samochodowy, którego dumą jest elegancki karawan marki RENAULT TRAFIC z ekskluzywną podświetlaną zabudową. Nasze samochody są przystosowane do przewozu osób Zmarłych - na obszarze Polski oraz poza jej granicami. Dbamy również o zapewnienie transportu gościom żałobnym. Decydując się na skorzystanie z usługi międzynarodowego transportu Zmarłych, realizowanego przez naszą firmę, mają Państwo pewność, że to my - a nie Państwo - zajmiemy się każdym aspektem tego przedsięwzięcia: od uzyskania potrzebnych pozwoleń aż po sam przewóz.

Po ceremonii na cmentarzu troszczymy się o organizację stypy, a także oferujemy usługę opieki nad grobami. Dla tych zaś z Państwa, dla których jeszcze za życia ważne jest, jak będą wyglądały ich uroczystości żałobne - wprowadziliśmy ofertę tzw. funeral planning. Korzystając z tej usługi mają Państwo realną możliwość zadecydowania o przebiegu swojego pogrzebu w przyszłości. Pozwoli to zaoszczędzić niepotrzebnych dylematów Rodzinie oraz Przyjaciołom, Państwu zaś daje pewność, że uroczystości żałobne będą dokładnie takie, jakich Państwo sobie życzą.

 

pogrzeby w wodzisławiu śląskim

 

pogrzeb wodzisław

 

Zakład PIETRAS w Wodzisławiu Śląskim to m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 • pogrzeby wszystkich obrządków i ceremonie świeckie
 • formalności w urzędach
 • mobilne biuro
 • pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego oraz bezgotówkowe rozliczanie kosztów uroczystości
 • eksportacje Zmarłych do własnej chłodni
 • tanatokosmetyka
 • kremacja
 • krajowy i międzynarodowy transport Zmarłych
 • ekshumacje
 • akcesoria pogrzebowe
 • nekrologi i klepsydry
 • oprawa muzyczna
 • nagłośnienie na cmentarzu i namiot żałobny
 • oprawa florystyczna
 • pomoc w organizacji styp
 • opieka nad grobami

 

zakład pogrzebowy

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy PIETRAS

Osiedle Dąbrówki 1B

44-286 Wodzisław Śląski

telefon całodobowy: 690 190 222

Rekomendacje

 • cudzyslow WITAM ! Chciałbym wyrazić serdeczne podziękowania w imieniu moim oraz całej naszej rodziny państwu za ogólną pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej mojej żony Moniki Lempart jestem bardzo wdzięczny i zobowiązany do napisania ,wyraże... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Andrzej Lempart
  cudzyslow Witam.W tak ciężkiej chwili jak zgon męża firma Pietras w 100% pomogła.Sami pomyśleli nawet o złożeniu wniosku o rentę w ZUS.Ceremonia ,otoczka ,wszystko zostało zrobione z perfekcją.Bardzo dziękuje za wsparcie i pomoc.Mariola Wiśniewska... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Mariola Wiśniewska
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy PIETRAS Wodzisław Śląski - Wodzisław Śląski