Styx Zakład pogrzebowy

Styx Zakład pogrzebowy - Wodzisław Śląski
Gold

Ulica: biuro mobilne

Miasto: Wodzisław Śląski, 44-300

Województwo: Śląskie

Styx Zakład pogrzebowy - Wodzisław Śląski biuro mobilne, Wodzisław Śląski www.styx-walach.pl/zaklad-pogrzebowy-wodzislaw-slaski/ Ocena:brak 602 558 257

zakład pogrzebowy wodzisław śląski

 

Wodzisław śląski pogrzeb

Zakład pogrzebowy STYX Tomasz Wałach, posiadający biuro w Chwałowicach, organizuje ceremonie pogrzebowe w wielu okolicznych miejscowościach. Wraz z rozwojem firmy coraz częściej pogrzeby odbywają się na terenie cmentarzy w Wodzisławiu Śląskim. Są to najczęściej cmentarze: Komunalny przy ul. Bogumińskiej, oraz cmentarze parafialne - przy ul. Wałowej 41, przy ul. Pszowskiej oraz przy ul. Sportowej. Nasze biuro oddalone jest od Wodzisławia Śląskiego o 8 km, dlatego wszystkim rodzinom pragnącym, abyśmy to my z godnością pożegnali ich Bliskich, oferujemy darmowy transport do naszego zakładu pogrzebowego i przyjazd w ciągu kilkunastu minut pod wskazany adres.

 

zakład pogrzebowy

Jesteśmy bardzo dumni z naszej historii, która sięga 1901 roku

 


Zakład Pogrzebowy STYX należy do firm rodzinnych, w których tradycje, płynące z długoletniego doświadczenia organizacji uroczystości pogrzebowych, przechodzą z pokolenia na pokolenie Rodziny Wałach. Przygotowujemy pogrzeby na terenie przede wszystkim całego województwa śląskiego, ale także - jeśli sobie tego życzą nasi Klienci - możemy pojawić się w każdym miejscu w Polsce. Mieszkańcy, którzy mieszkają daleko od naszej siedziby - tak, jak Klienci z Wodzisławia Śląskiego - chętnie korzystają z tzw. biura mobilnego. Troska, którą realnie mogą odczuć wszyscy, którzy proszą o pomoc nasz zakład pogrzebowy sprawia, że procentuje ona zaufaniem Klientów oraz ich wyborem naszej firmy podczas kolejnych uroczystości pogrzebowych.

 

zakłady pogrzebowe w Wodzisławiu Śląskim

Styl i elegancja dla każdej rodziny w Wodzisławiu Śląskim

 

Usługi pogrzebowe, oferowane przez Zakład Pogrzebowy STYX w Wodzisławiu Śląskim, charakteryzują się zawsze najwyższą jakością oraz różnorodnością. Posiadamy własną kaplicę pożegnalną wraz z profesjonalnym pomieszczeniem chłodniczym. To tam właśnie, po otrzymaniu takiego zlecenia, dokonujemy eksportacji Zmarłego z miejsca śmierci, by w godnych warunkach przechować je do dnia pogrzebu. Dbamy także o pełne szacunku przygotowanie ciała Osoby Zmarłej do pochówku. Słuchamy uważnie Państwa sugestii wiedząc, że każdy pogrzeb jest wydarzeniem niepowtarzalnym - a zadaniem naszej firmy jest podkreślenie nie tylko tej niepowtarzalności, ale i ważności tych smutnych chwil. Czynimy to także przez dobór odpowiednich akcesoriów pogrzebowych oraz utensyliów. Znajdą u nas Państwo szeroki asortyment trumien, urn, jak również ubiór dla Zmarłych, krzyże i tabliczki.

 

Usługi pogrzebowe Wodzisław śląski

Pani Aurelia Wałach osobiście przygotowuje piękne palmy i wiązanki

W Rybniku firma STYX posiada własną kwiaciarnię, dlatego też zapewniamy każdorazowo piękną oprawę florystyczną, niezależnie, gdzie odbywa się pogrzeb. Ważność każdej ceremonii podkreśla użycie przez nas namiotu pogrzebowego oraz sztucznej trawy, które osłaniają miejsce pochówku. Zapewniamy, że do każdej uroczystości żałobnej przygotowujemy się tak samo uważnie, profesjonalnie oraz z ogromnym zaangażowaniem.

Jesteśmy w stanie zorganizować zarówno pogrzeby tradycyjne, jak i kremacyjne we wszystkich obrządkach. Czynimy wszystko, aby móc zaoferować Państwu jedne z najbardziej konkurencyjnych cen w regionie - przy zachowaniu niezmiennie najwyższego poziomu usług. Dla Państwa wygody dajemy możliwość bezgotówkowych rozliczeń na podstawie zasiłków (ZUS, KRUS i innych). Ewentualna różnica jest przez nas wypłacana w pierwszym możliwym terminie. Sami też troszczymy się o dopełnienie formalności urzędowych.

Posiadamy eleganckie karawany Mercedes, które uczestnicząc w pogrzebach, dodają im splendoru. Jesteśmy także w stanie zorganizować i przeprowadzić kompleksowe procedury transportu Zmarłych na terenie Polski oraz innych krajów świata.

 


karawan pogrzebowy Wodzisław Śląski

 Jesteśmy przykładem, że nowoczesność może iść w parze z lokalną tradycją

 

Wykwalifikowani pracownicy to duma Zakładu Pogrzebowego STYX, służącego mieszkańcom w Wodzisławiu Śląskim, a jednocześnie gwarancja, że zarówno przygotowania do pogrzebu, jak i jego realizacja przebiegać będą bardzo sprawnie. Każda z osób, która wchodzi w skład naszej firmy odznacza się dużą wiedzą oraz doświadczeniem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji całą dobę.

Firma oferuje także Państwu pomoc w organizacji stypy. Dla osób zaś, które nie mają możliwości, aby troszczyć się o groby Bliskich Osób, zapewniamy usługę opieki nad grobami. Możemy ją wykonać doraźnie lub regularnie (przez cały rok).

 

dom pogrzebowy

Niezależnie od wydanej kwoty dbamy o kulturę pogrzebu

 

 

firma Styx Wodzisław Śląski

 

Zakład Pogrzebowy STYX Wodzisław Śląski Tomasz Wałach posiada rekomendację 
Polskiej Izby Pogrzebowej 

zakłady pogrzebowe należące do PIP

 

 

kremacja wodzisław śląski

 

Zakład Pogrzebowy STYX Tomasz Wałach

Rybnik – Chwałowice

ul. 1 Maja 89, 44-206 Rybnik

Biuro mobilne w Wodzisławiu Śląskim

44-300 Wodzisław Śląski


Całodobowo: +48 602 558 257

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Styx Zakład pogrzebowy - Wodzisław Śląski