LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

MEMORIA Zakład Pogrzebowy Częstochowa

MEMORIA Zakład Pogrzebowy Częstochowa - Częstochowa
Silver

Ulica: Wieluńska 26

Miasto: Częstochowa, 42-200

Województwo: Śląskie

zakład pogrzebowy częstochowazakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy MEMORIA należy do firm rodzinnych. Działa w branży pogrzebowej nieprzerwanie od 1990 roku. Świadczymy profesjonalną, kompleksową i bezgotówkową organizację ceremonii pogrzebowych w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS i KRUS. Nasze tradycje, mające swoje źródło w wieloletnim doświadczeniu oraz rzetelni pracownicy - to sprawia, że MEMORIA jest chętnie wybierana przez Klientów z całego województwa śląskiego.

Usługi Pogrzebowe Częstochowa

Siedziba naszego zakładu pogrzebowego mieści się w Częstochowie. Nasza lokalizacja w pobliżu Jasnej Góry, sprawia, że zakład pogrzebowy MEMORIA jest łatwo dostępny dla osób, które szukają pomocy i wsparcia po śmierci Bliskiej Osoby. Misją naszej firmy uczyniliśmy starania, by oferować Państwu najwyższą jakość usług pogrzebowych przy zachowaniu najniższych w regionie cen. Znajdą nas Państwo przy ul. Wieluńskiej 26. Istnieje też możliwość skorzystania z mobilnego biura w miejscu wskazanym przez naszych Klientów.

Zakład Pogrzebowy MEMORIA Częstochowa specjalizuje się w organizacji uroczystości pogrzebowych religijnych oraz bezwyznaniowych. Dla wygody naszych Klientów oferujemy możliwość bezgotówkowych rozliczeń pogrzebu. Jednocześnie zapewniamy, że w większości pogrzeby, które przygotowujemy, nie przekraczają w swoich kosztach kwoty zasiłku pogrzebowego. Jeśli Rodzina Zmarłego wyraża takie życzenie - świadczymy bezpłatną pomoc związaną ze sprawami natury biurokratycznej: dopełniamy formalności urzędowe w ZUS, KRUS, USC, w parafiach i na cmentarzach. Możemy zorganizować pogrzeb tradycyjny lub też kremacyjny, gdyż mamy doświadczenie w organizacji każdego rodzaju pogrzebów.

Ogromną wagę przykładamy do właściwego doboru pracowników. Są oni naszą prawdziwą wizytówką. Ich profesjonalizm sprawia, że każda uroczystość pogrzebowa, którą obsługuje Zakład Pogrzebowy MEMORIA, jest przygotowana w sposób perfekcyjny. Zasadami, którymi się kierujemy każdego dnia naszej pracy, są najwyższy szacunek wobec Zmarłych oraz współczucie i troska o ich Bliskich. Profesjonalnie i godnie przygotowujemy Zmarłego do dnia pochówku.

Zakład Pogrzebowy MEMORIA to także duży wybór akcesoriów. Posiadamy w naszym asortymencie różnorodne trumny, urny, relikwiarze, krzyże oraz tabliczki. Zapewniamy profesjonalną oprawę florystyczną. Przygotowujemy wieńce i wiązanki kwiatów oraz wszystkie inne formy kwiaciarskie - w zależności od tego, co sobie życzy Klient. Wraz z Państwem ułożymy tekst oraz formę klepsydr oraz nekrologów. Postaramy się także, by znalazły się one we właściwych miejscach (także w prasie). Dbamy o oprawę muzyczną oraz fotograficzną. Dla gości żałobnych zapewniamy transport minibusami oraz autokarami. Możemy także pomóc Państwu w organizacji styp.

Zakład Pogrzebowy MEMORIA służy także Państwu w sprawach związanych z transportem Zmarłych na terenie całej Polski.

Wykonujemy także ekshumacje oraz pośredniczymy, jeśli są potrzebne usługi kamieniarskie.

usługi pogrzebowe Częstochowa

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy MEMORIA Częstochowa:

 • pogrzeby tradycyjne i kremacyjne
 • ceremonie wyznaniowe i świeckie
 • formalności urzędowe z upoważnienia Klienta
 • możliwość bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu
 • najniższe w regionie ceny przy zachowaniu najwyższej jakości usług pogrzebowych
 • akcesoria pogrzebowe
 • kwiaty na pogrzeb
 • klepsydry oraz nekrologi
 • oprawa muzyczna i fotograficzna
 • transport Zmarłych na terenie Polski
 • przewóz gości żałobnych
 • organizacja styp
 • pośrednictwo w usługach kamieniarskich
 • ekshumacje

częstochowa zakłady pogrzebowe

pogrzeby częstochowa

Zakład Pogrzebowy MEMORIA

Krzysztof Albiński

ul. Wieluńska 26

42-200 CZĘSTOCHOWA

tel. kom. 505 31 97 87

tel. kom. 502 28 58 93

tel. kom. 888 99 81 00

tel. stacjonarny 34 32 40 998

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
MEMORIA Zakład Pogrzebowy Częstochowa - Częstochowa