LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Magdalena Kate Bykovski - Mistrz Świeckich Ceremonii Pogrzebowych

Magdalena Kate Bykovski - Mistrz Świeckich Ceremonii Pogrzebowych - Rzeszów
Silver

Ulica: Szopena 7

Miasto: Rzeszów, 35-055

Województwo: Podkarpackie

Magdalena Kate Bykovski - Mistrz Świeckich Ceremonii Pogrzebowych - Rzeszów Szopena 7, Rzeszów polskiecentrumpogrzebowe.pl Ocena:brak 602 79 24 91

mistrz ceremonii pogrzebowej rzeszów

mistrz ceremonii pogrzebowej w rzeszowie

Uroczystość żałobna - zwana też potocznie Ostatnią Drogą albo też Ostatnim Pożegnaniem - to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu ludzkim. Można powiedzieć bardziej poetycko, że jest ona jak ostatni akord, zamykający symfonię życia. Dlatego też w przygotowaniu ceremonii żałobnej zwraca się tak dużą uwagę na jej oprawę.

W przypadku ceremonii religijnych przebieg uroczystości jest ściśle określony, oparty na rytuale religijnym przewidzianym na tego rodzaju okazje, zaś samej uroczystości zazwyczaj przewodniczy duchowny reprezentujący dane wyznanie.

W przypadku natomiast uroczystości żałobnych, podczas których żegnane są osoby wyznające światopogląd świecki bądź też - z różnych powodów - nie życzące sobie pogrzebu wyznaniowego, przebieg uroczystości może podlegać większym modyfikacjom. Takiej uroczystości przewodniczy zazwyczaj Mistrz Świeckich Ceremonii Pogrzebowych. Oczywiście, jeśli osoba zmarła lub jej rodzina życzy sobie obecności Mistrza Ceremonii także na pogrzebie wyznaniowym - jest to jak najbardziej możliwe.

mistrz świeckich ceremonii pogrzebowych

ceremonia pogrzebowa świecka rzeszów

Mistrz Świeckich Ceremonii Pogrzebowych to osoba, której zadaniem jest przewodniczenie całej uroczystości żałobnej. Aby osiągnąć ten cel - konieczna jest m.in. rozmowa z Rodziną Zmarłego - tak, aby uroczystość została zindywidualizowana i dzięki temu mogła jak najpełniej oddać osobowość osoby, która odeszła.

Pani Magdalena Kate Bykovski to Mistrz Świeckich Ceremonii Pogrzebowych z ponad 15 letnim doświadczeniem w organizacji wydarzeń oraz w prowadzeniu różnorodnych wystąpień publicznych, z rekomendacją Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.

Dzięki takim cechom, jak kobieca delikatność i takt, wysoki poziom empatii oraz szacunek dla każdego człowieka Pani Magdalena gwarantuje, że każda uroczystość pogrzebowa - o której przewodniczenie jest Ona proszona - będzie naprawdę niepowtarzalna. Aby podkreślić indywidualność Osoby Zmarłej - w czasie ceremonii mogą pojawić się wybrane fragmenty muzyczne lub też elementy scenograficzne związane ze Zmarłym.

Misją, którą na co dzień realizuje Pani Magdalena Kate Bykovski w swojej pracy zawodowej - jest "Profesjonalizm - Empatia - Zaangażowanie".

Pani Magdalena pozostaje do dyspozycji Klientów Polskiego Centrum Pogrzebowego w Rzeszowie oraz innych zakładów pogrzebowych z regionu, jak również wszystkich osób zainteresowanych tego typu ceremonią.

mowa pogrzebowa rzeszów

pogrzeb świecki w rzeszowie

Mistrz Świeckich Ceremonii Pogrzebowych

Magdalena Kate Bykovski

Tel: 602 79 24 91

Email: mkbykovski@gmail.com

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Magdalena Kate Bykovski - Mistrz Świeckich Ceremonii Pogrzebowych - Rzeszów