Zakład Pogrzebowy Łakomski

Zakład Pogrzebowy Łakomski - Częstochowa
Silver

Ulica: Wolności 54/60

Miasto: Częstochowa, 42-200

Województwo: Śląskie

Zakład Pogrzebowy Łakomski - Częstochowa Wolności 54/60, Częstochowa lakomski-pogrzeby.pl Ocena:starstarstarstarstar (034) 324-12-12   502 606 041

Łakomski zakład pogrzebowy

 

 

Zakład Pogrzebowy ŁAKOMSKI z Częstochowy od 28 lat organizuje pogrzeby na terenie powiatu częstochowskiego oraz całego kraju. Dzięki staranności i solidności popartej doświadczeniem, zdobył zaufanie mieszkańców. Przez cały czas działalności, dzięki zaangażowaniu i okazanej pomocy wypracowaliśmy opinię uczciwej i solidnej firmy. Firma pogrzebowa prowadzona przez Pana Jerzego Łakomskiego to przykład rodzinnej i nowoczesnej firmy pogrzebowej. Biuro firmy znajduje się w Częstochowie przy ul. Wolności 54/60. Rodziny korzystające z naszych usług polecają nasz zakład pogrzebowy swoim znajomym i przyjaciołom, za co serdecznie dziękujemy.

 

zakład pogrzebowy

 

 

częstochowa

Do każdej świadczonej przez naszą firmę usługi pogrzebowej podchodzimy w sposób indywidualny, starając się realizować każde życzenie Klienta. Rozumiejąc ciężką sytuację, jaką jest odejście Bliskiej Osoby, oferujemy swoją pomoc tak, by odciążyć rodzinę przy załatwianiu formalności związanych z pochówkiem.

Ogromnie cenimy sobie Państwa zaufanie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zredukować do minimum ciężar spraw, z którymi należy się zmierzyć, przygotowując pogrzeb Bliskiej Osoby. Doświadczeni pracownicy Zakładu Pogrzebowego ŁAKOMSKI w Częstochowie kompetentnie, ze zrozumieniem i wrażliwością służą Państwu radami we wszelkich kwestiach związanych z pochówkiem. Zgodnie z Państwa życzeniem pomożemy wybrać trumnę albo urnę, ułożymy tekst klepsydry i wydrukujemy ją na miejscu, dobierzemy najbardziej odpowiednią odzież żałobną oraz inne akcesoria.

 

 zakłady pogrzebowe

 

Mogą liczyć Państwo nie tylko na nasze doradztwo, ale i wszelkie sąsiedzkie wsparcie w tych trudnych chwilach. Nasza działalność to połączenie lokalnej tradycji pochówków z nowoczesnym zapleczem technicznym m.in. eleganckimi karawanami.

Zakład Pogrzebowy ŁAKOMSKI dba też o jak najpiękniejszą oprawę samej ceremonii żałobnej - zapewniamy oprawę muzyczną, a gdy tego sobie Państwo życzą - także wygłaszamy podziękowanie dla przybyłych na pogrzeb gości. Od początku istnienia Polskiej Izby Pogrzebowej jesteśmy jej aktywnym członkiem, co istotnie zwiększa zakres naszych możliwości oraz istotnie wpływa na poziom świadczonych usług pogrzebowych.

 

usługi pogrzebowe

 

dom pogrzebowy

 

Dom Pogrzebowy ŁAKOMSKI w Częstochowie to całodobowe transporty zmarłych i usługi pogrzebowe:

 • CAŁODOBOWE ODBIORY ZWŁOK Z MIEJSCA ZGONU
 • KOMPLEKSOWA OBSŁUGA POGRZEBU W KAŻDYM OBRZĄDKU
 • KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE PRZEWOZY ZWŁOK
 • KREMACJE LUB POGRZEBY Z TRUMNĄ
 • WYPŁATY ZASIŁKÓW POGRZEBOWYCH NA MIEJSCU
 • KOSMETYKA POŚMIERTNA
 • BALSAMACJA
 • FLORYSTYKA POGRZEBOWA
 • TRUMNY, URNY I INNE AKCESORIA
 • EKSHUMECJE
 • OBSŁUGA MUZYCZNA CEREMONII
 • CAŁOROCZNA OPIEKA NAD GROBAMI
 • WYNAJEM AUTOKARÓW
 • POMOC PRAWNA I PSYCHOLOGICZNA
 • POMOC PRZY ZAŁATWIANIU WSZELKICH FORMALNOŚCI ZWIĄZANYCH Z POGRZEBEM

 

 

zakład usług pogrzebowych

 

Wieńce i wiązanki pogrzebowe prezentowane na fotografiach znajdują się w ofercie okresowo, co uzależnione jest od sezonowej dostępności kwiatów.

Kompozycje kwiatowe zostały wykonane przez:

Gospodarstwo Ogrodnicze
Olga Chabinowska
Ul. Kolejowa 20/22
42-200 Częstochowa
tel. 34 3630302

Prezentowane wieńce, jak i ich fotografie, są wykonane przez Olgę Chabinowską i w całości objęte prawem autorskim w myśl ustawy. Jesteśmy dumni z wieloletniej współpracy z Panią Olgą i zapewniamy, że te wyjątkowej urody dzieła florystyki pogrzebowej są w przystępnej cenie.

 

domy pogrzebowe

Łakomski zakład pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy ŁAKOMSKI


Częstochowa 42-200


ul. Wolności 54/60


tel/fax 34 324-12-12 oraz 502 60 60 41

 

firmy pogrzebowe

Rekomendacje

 • cudzyslow polecam
  starstarstarstarstar
  Andrzej
  cudzyslow polecam
  starstarstarstarstar
  Andrzej
 • cudzyslow Polecam firmę.
  starstarstarstarstar
  Beata
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Łakomski - Częstochowa