LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

HERRA Zakład Pogrzebowy

HERRA Zakład Pogrzebowy - Szczecin
Gold

Ulica: Kordeckiego 15

Miasto: Szczecin, 71-066

Województwo: Zachodniopomorskie

HERRA Zakład Pogrzebowy - Szczecin Kordeckiego 15, Szczecin www.pogrzeby-szczecin.pl Ocena:brak 506 28 88 28

zakład pogrzebowy szczecin

zakład usług pogrzebowych

HERRA to zakład pogrzebowy, który specjalizuje się w świadczeniu od wielu lat usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Siedziba naszego zakładu pogrzebowego znajduje się w mieście Szczecin przy ulicy Kordeckiego 15. Jeśli Państwo uznają to za konieczne - oferujemy usługę mobilnego biura, dzięki czemu wszystkie ustalenia mogą zostać poczynione w Państwa domu bądź innym dogodnym miejscu. Niezależnie jednak od naszej lokalizacji ofertę usług związanych z przygotowaniem i przeprowadzeniem pogrzebu adresujemy do wszystkich mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, jak również innych części Polski. Zapewnienie profesjonalnych usług pogrzebowych należy się również naszym rodakom, którzy mieszkają bądź przebywają poza Polską. Z myślą o nich prowadzimy nasze przedstawicielstwa w Anglii, Danii oraz Niemczech.

Nasz zakład pogrzebowy ze Szczecina od lat pozostaje do dyspozycji mieszkańców tego miasta oraz okolic, które stają przed trudnym zadaniem organizacji uroczystości pogrzebowych Bliskiej im Osoby. Nasza firma odznacza się długoletnim doświadczeniem, dlatego tym bardziej możemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby każda ceremonia żałobna miała charakter nie tylko stosowny, ale także niepowtarzalny. Najważniejszy dla nas był, jest i będzie człowiek. Decydując się na powierzenie nam przygotowania uroczystości żałobnych otrzymują Państwo pewność poszanowania Osoby Zmarłej oraz współczucia i pomocy dla Rodziny pogrążonej w żałobie. Dbamy z całą pieczołowitością i szacunkiem o ciało Zmarłego: jego godną eksportację z miejsca zgonu, a przed pochówkiem o wykonanie zabiegów tanatokosmetyki. Jeśli Państwo sobie tego życzą, możemy wykonać też procedurę balsamacji. Jesteśmy jedynym zakładem pogrzebowym w Szczecinie, który posiada taki zabieg w swojej ofercie.

usługi pogrzebowe szczecin

Już od pierwszego kontaktu z przedstawicielami naszego Zakładu Pogrzebowego HERRA w Szczecinie uzyskują Państwo realne wsparcie poprzez naszą pomoc w uporaniu się z licznymi formalnościami urzędowymi. Są one niezbędne do dopełnienia, tymczasem niejednokrotnie przerastają siły i możliwości zbolałej rodziny. Pomagamy uzyskać akt zgonu oraz wypełnić wniosek o zasiłek pogrzebowy z ZUS-u lub KRUS-u, a wszystko to z zachowaniem niezbędnych procedur.

Zakład Pogrzebowy w Szczecinie przygotowany jest do przygotowania i realizacji uroczystości pogrzebowych wszystkich rodzajów. Każdy z naszych kompetentych pracowników zna ceremoniały i zwyczaje pogrzebowe poszczególnych wyznań, jak również pogrzebów tzw. świeckich. Dzięki temu już w rozmowie unikamy niepotrzebnych nieporozumień, a Państwo zyskują pewność, że uroczystość pogrzebowa zostanie przeprowadzona w najbardziej godny sposób, bez przykrych niespodzianek. Współpracujemy z przedstawicielami wielu wyznań, dlatego też jesteśmy w stanie polecić Państwu odpowiednie osoby, które będą przewodniczyć uroczystościom. Oczywiście, na pierwszym miejscu stoi zawsze wola Zmarłego i Jego Rodziny, którą z całą dokładnością szanujemy i staramy się spełnić.

Oferujemy Państwu możliwość zorganizowania ceremonii żałobnych tradycyjnych (z trumną i konduktem żałobnym) oraz pogrzebów z urną - po uprzedniej kremacji. Mamy też doświadczenie w organizacji pogrzebów z szczególnym ceremoniałem (wojskowych, morskich, państwowych). Wystarczy powiedzieć nam o Państwa oczekiwaniach - a uczynimy wszystko, aby je spełnić.

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy HERRA Szczecin troszczy się o każdy szczegół tego złożonego procesu, jakim jest przygotowanie ostatniej drogi Bliskiej Osoby. Chcemy uczynić ją jak najpiękniejszą, dlatego pomagamy Państwu w dokonaniu wyboru odpowiedniej trumny bądź urny, ubrań dla Zmarłego a także dla żałobników, wieńców i wiązanek kwiatów, nekrologów i klepsydr, zapewniamy także oprawę muzyczną oraz fotograficzną. W czasie każdej uroczystości wykorzystujemy windę pogrzebową oraz namiot pogrzebowy. Na Państwa prośbę możemy też zapewnić wsparcie psychologiczne.

godny pogrzeb w szczecinie

Zakład Pogrzebowy HERRA to także pełen pakiet usług transportu Zmarłych. Nasze eleganckie karawany, spełniające wszelkie normy praw polskich oraz międzynarodowych, są przystosowane do przewozu ciała Zmarłego zarówno na bliskie, jak i dalekie odległości. Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z usługi transportu Zmarłych zarówno w wymiarze lokalnym (miejskim), krajowym (na terenie Polski) jak i międzynarodowym.

Dbając o nieustannie poszerzanie oferty naszych usług pogrzebowych - czynimy wszystko, by mogły z nich skorzystać wszystkie osoby, niezależnie od zamożności. Dlatego w naszym Zakładzie Pogrzebowym HERRA pogrzeb z kremacją jesteśmy w stanie zorganizować już od 1800 zł, zaś pogrzeb tradycyjny - od 2400 zł.

Również po uroczystościach pogrzebowych nie pozostawiamy Państwa samotnie w trosce o Zmarłych. Oferujemy kompleksowe usługi opieki nad grobami, obejmujące zarówno porządki zaraz po ceremonii, jak i w czasie późniejszym - ustalanym indywidualnie. Dbamy o czystości grobu i terenu wokół niego, układamy kwiaty, zapalamy znicze z okazji rocznic i świąt, odnawiamy litery na nagrobkach oraz dbamy o właściwy stan zieleni w bezpośredniej bliskości mogiły.

pogrzebowy zakład w szczecinie

Usługi Pogrzebowe HERRA Szczecin to m.in.:

 • przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych wszystkich obrządków oraz pogrzebów świeckich
 • pogrzeby ze szczególnym ceremoniałem
 • mobilne biuro
 • transport Zmarłych: miejski, krajowy, międzykrajowy
 • tanatokosmetyka
 • balsamacja
 • trumny, urny, kwiaty i akcesoria
 • oprawa muzyczna i fotograficzna pogrzebu
 • opieka psychologiczna
 • troska o groby - doraźna lub cykliczna opieka nad grobami

 

dom pogrzebowy

 

szczecin pogrzeby


Zakład Pogrzebowy HERRA

ul. Kordeckiego 15

71-066 Szczecin

tel. +48 506 28 88 28

e-mail: biuro@pogrzeby-szczecin.pl

Rekomendacje

 • cudzyslow Dziękujemy za godne i sprawne zorganizowanie ostatniej drogi naszej Mamy. Państwa firma zasługuje na najwyższe uznanie za wysoki profesjonalizm i godną atmosferę zarówno w spotkaniach u Państwa jak i podczas pogrzebu. Dziekuje także za ide... czytaj więcej

  Ocena: brak

  Anita G.
  cudzyslow Bardzo dziękuje firmie HERRA za profesjonalne przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojego taty. Zarówno pani z biura jak i Panowie z obsługi wykazali sie pełnym profesjonalizmem . Samo przygotowanie ceremonii na cmentarzu przeszło moje oczekiwa... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Łukasz M.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
HERRA Zakład Pogrzebowy - Szczecin