LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

ABC Ostatnia Posługa T.K. Karpińscy S.C - Świdnica Usługi Pogrzebowe

ABC Ostatnia Posługa T.K. Karpińscy S.C - Świdnica Usługi Pogrzebowe - Świdnica
Silver

Ulica: Śląska 11

Miasto: Świdnica, 58-100

Województwo: Dolnośląskie

 

zakład pogrzebowy świdnica

świdnica

Zakład Pogrzebowy ABC Ostatnia Posługa to rodzinna firma założona w Świdnicy przez Macieja i Bożennę Karpińskich w 1991 roku. Od chwili powstania świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe. Ich najwyższa jakość jest dla nas priorytetem, dlatego staramy się sprostać wszystkim wymaganiom naszych Klientów. Zakład ABC Ostatnia Posługa od samego początku wyróżnia się wśród podobnych firm w regionie wysokim poziomem świadczonych usług.

usługi pogrzebowe świdnica

Oferujemy Państwu szeroki wybór towarów pogrzebowych. Posiadamy w swojej ofercie bogaty wybór wzorów trumien wykonanych przez sprawdzonych producentów krajowych oraz zagranicznych.

Jesteśmy jedyną firmą w powiecie świdnickim i jaworskim posiadającą w sprzedaży trumny włoskiego potentata branżowego: firmy Ferrari S.p.A. Mamy także bogaty wybór urn: od drewnianych przez metalowe, ceramiczne, szklane do kamiennych.

We własnej pracowni wykonujemy wieńce, wiązanki, bukiety, które dowozimy do kaplic cmentarnych. Kompetentni pracownicy zawsze służą pomocą w wyborze odzieży dla osoby zmarłej, jak i w ustaleniu treści szarf do wieńców oraz zaproponują odpowiedni podpis na nekrologach, które rozwiesimy we wskazanych miejscach.

W ofercie posiadamy także pamiątkowe obrazki na których - obok modlitwy - znajduje się informacja o pogrzebie osoby zmarłej. Zajmujemy się wszelkimi usługami cmentarnymi i pracami na cmentarzach w trakcie przygotowania do pogrzebu. Wykonujemy mogiły ziemne, murowane, nisze na urny, a także demontujemy i montujemy nagrobki.

Ciało Osoby Zmarłej jest – zawsze z najwyższym szacunkiem - przygotowywane do pogrzebu w naszym prosektorium i przewożone do odpowiedniej kaplicy cmentarnej. Dysponujemy rozmaitymi pojazdami mogącymi obsłużyć kondukty żałobne w różnych warunkach infrastruktury cmentarnej. Posiadamy kilka urządzeń do mechanicznego opuszczania trumny do grobu, w tym także windę pogrzebową, która ma zastosowanie do obsługi urn.

Dbamy o profesjonalny wystrój wokół grobu, jak również o profesjonalne nagłośnienie podczas ceremonii pogrzebowej – nie tylko nad grobem, ale także podczas przemarszu konduktu.

W naszym biurze zamówią państwo usługę muzyczną w postaci organisty, trębacza lub orkiestry. Na Państwa życzenie zapewnimy udział w pogrzebie mistrza ceremonii oraz fotografa.

Jeżeli zajdzie taka potrzeba przygotujemy zdjęcie osoby zmarłej, które można ustawić w kaplicy cmentarnej lub przy grobie.

usługi pogrzebowe

zakłady pogrzebowe

 

 • przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej wszystkich rodzajów
 • całodobowe eksportacje
 • wypłata zasiłku pogrzebowego
 • pomoc w formalnościach urzędowych (ZUS, KRUS, USC)
 • bogaty wybór akcesoriów pogrzebowych
 • trumny (w tym Ferrari S.p.A) oraz urny
 • wieńce i wiązanki kwiatów
 • oprawa muzyczna i fotograficzna

 

zakład pogrzebowy

pogrzeb świdnica

 

 

Ul. Śląska 11

58-100 Świdnica

Tel. 74 852 28 91

Tel./Fax 74 8538660

Zakład Pogrzebowy

ABC "OSTATNIA POSŁUGA"
T.K.KARPIŃSCY S.C.

ul. Dolna 66

58-150 Strzegom

Tel/fax 074 851 39 89

 

 

ul. Grunwaldzka 18

59-400 Jawor

 

Tel/fax 076 870 28 86

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

 • cudzyslow Polecam ten zakład. a

  Ocena: brak

  Marcin
dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
ABC Ostatnia Posługa T.K. Karpińscy S.C - Świdnica Usługi Pogrzebowe - Świdnica