ABC Ostatnia Posługa T.K. Karpińscy S.C - Zakład Pogrzebowy Strzegom

ABC Ostatnia Posługa T.K. Karpińscy S.C - Zakład Pogrzebowy Strzegom - Strzegom
Silver

Ulica: Dolna 66

Miasto: Strzegom, 58-150

Województwo: Dolnośląskie

ABC Ostatnia Posługa T.K. Karpińscy S.C - Zakład Pogrzebowy Strzegom - Strzegom Dolna 66, Strzegom ostatniaposluga.pl Ocena:starstarstarstarstar 74 851 39 89

firma pogrzebowa strzegom

 

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA, który powstał w 1991 roku dzięki inicjatywie Macieja i Bożeny Karpińskich - i znany niegdyś był pod nazwą ABC - jest rodzinną firmą, której główna siedziba znajduje się w Świdnicy. Od pierwszego dnia istnienia misją naszego zakładu jest zapewnienie profesjonalnych, kompleksowych usług pogrzebowych, zawsze odznaczających się najwyższą jakością, dla mieszkańców całego województwa dolnośląskiego. Biura naszego zakładu pogrzebowego zlokalizowane są - oprócz Świdnicy - także w Strzegomiu przy ul. Dolnej 66 oraz w Jaworze. Zawsze staramy się być blisko ludzi i ich trudnych spraw, związanych z koniecznością zorganizowania ostatniego pożegnania.

 

usługi pogrzebowe w strzegomiu

 

strzegom

 

Oferta firmy OSTATNIA POSŁUGA obejmuje duży wybór akcesoriów pogrzebowych - w tym trumien, które pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów krajowych oraz zagranicznych. Proponujemy - jako jedyni w tej części województwa - ekskluzywne trumny włoskiej firmy Ferrari S.p.A. Znajdą też u nas Państwo urny wszystkich rodzajów: kamienne, drewniane, szklane, ceramiczne oraz metalowe.

Przez całą dobę przyjmujemy zlecenia na eksportację ciała Osoby Zmarłej, które z najwyższym szacunkiem przewozimy do chłodni, by potem przygotować je do pogrzebu w naszym prosektorium. Wiemy również z doświadczenia, jak ważne jest, aby oprawa pogrzebu była jak najpiękniejsza. Osoby bowiem obecne na ceremonii zwracają uwagę na szczegóły. W celu usprawnienia oraz dodania splendoru uroczystościom pogrzebowym stosujemy zatem sztuczną trawę, profesjonalne nagłośnienie na cmentarzu oraz różne rodzaje wind pogrzebowych - w tym również takie, które obsługują urny. Jeśli sobie tego Państwo życzą - możemy takżę przygotować zdjęcie Osoby Zmarłej, które towarzyszy ceremonii i jakby ją po raz ostatni uobecnia. 

 

firma funeralna w strzegomiu

 

Posiadamy też bogaty tabor samochodowy, który może być używany nawet w najtrudniejszych warunkach. Zapewniamy oprawę muzyczną (organista, trębacz, orkiestra) oraz fotograficzną. W przypadku pogrzebów świeckich zapewnimy przewodniczenie Mistrza Ceremonii.
 
Zakład Pogrzebowy ABC OSTATNIA POSŁUGA w Strzegomiu dokłada starań, aby każdy szczegół pogrzebu przygotowany był perfekcyjnie. Jest to możliwe także dzięki posiadaniu własnej pracowni florystycznej. Proponujemy wszelkie kompozycje pogrzebowe, które jesteśmy w stanie dostarczyć we wskazane miejsce. Wśród nich są wieńce, wiązanki oraz bukiety. Doradzimy też w kwestii wyboru odzieży dla osoby Zmarłej. Zajmiemy się również przygotowaniem nekrologów, klepsydr oraz pamiątkowych obrazków, które są rozdawane uczestnikom ceremonii żałobnej.

 

zakłady pogrzebowe w strzegomiu

 

Nasza firma zapewnia także kompleksowe usługi cmentarne: przygotowujemy wszelkie rodzaje grobów: ziemne, murowane, nisze na urny. Wykonujemy również prace kamieniarskie.

Niezależnie od tego, jaką usługę pogrzebową Państwo wybiorą zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby uczynić zadość Państwa oczekiwaniom oraz prośbom. Powstaliśmy po to, aby służyć naszym Klientom w najtrudniejszych chwilach życia: podejmujemy to zaangażowanie od samego początku i mamy nadzieję, że udaje się nam tę misję wypełniać nadal.

 

zakład pogrzebowy strzegom

 

zakłady pogrzebowe w strzegomiu

 

ABC OSTATNIA POSŁUGA w Strzegomiu to następujące usługi pogrzebowe:

 • ceremonie pogrzebowe wszystkich rodzajów
 • eksportacje Zmarłych - cała doba
 • pomoc w formalnościach urzędowych (ZUS, KRUS, USC)
 • bezgotówkowa obsługa kosztów pogrzebu
 • różne akcesoria pogrzebowe
 • trumny (m.in. włoskie Ferrari S.p.A) oraz urny
 • oprawa florystyczna
 • oprawa muzyczna
 • oprawa fotograficzna
 • krajowe i międzynarodowe przewozy Zmarłych
 • usługi kamieniarskie
 • opieka nad grobami

 

usługi pogrzebowe strzegom

 

pogrzeby

 


ul. Dolna 66

58-150 Strzegom

Tel/fax 074 851 39 89

 

 


ABC "OSTATNIA POSŁUGA"

T.K.KARPIŃSCY S.C.


ul. Śląska 11

58-100 Świdnica

tel. 074 852 28 91

Tel./Fax 74 8538660


ul. Zamenhofa 44B

59-400 Świdnica

Tel/fax 074 63 79 555


 

 

 


ul. Grunwaldzka 18

59-400 Jawor

Tel/fax 076 870 28 86

 

 

 

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo dziękuję za profesjonalne przygotowanie pogrzebu mojego męża. Bezproblemowy kontakt, sympatyczna Pani w biurze w Strzegomiu z pełną empatią pomogła mi dokonać wyboru i doradziła w trudnych kwestiach. Wszystko terminowo, z należytym ... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Anna Tęcza
  cudzyslow Serdecznie dziękuję Właścicielowi i Pracownikom zakładu pogrzebowego "Ostatnia Posługa" w Strzegomiu za przygotowanie i uczestnictwo w ceremonii pogrzebowej mojego męża Stanisława Krupnika. Szczególne podziękowania składam na ręce Pani ... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Ryszard Lech
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
ABC Ostatnia Posługa T.K. Karpińscy S.C - Zakład Pogrzebowy Strzegom - Strzegom