LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

AARON Usługi Pogrzebowe Bogatynia

AARON Usługi Pogrzebowe Bogatynia - Bogatynia
Silver

Ulica: Armii Krajowej 25

Miasto: Bogatynia, 59-920

Województwo: Dolnośląskie

AARON Usługi Pogrzebowe Bogatynia - Bogatynia Armii Krajowej 25, Bogatynia pogrzebybogatynia.pl Ocena:brak 604 440 831   75 77 32 583

usługi pogrzebowe bogatynia

 

zakład pogrzebowy bogatynia

AARON to zakład pogrzebowy, który powstał w roku 1998 roku w Bogatyni. Jego siedziba znajduje się przy ul. Armii Krajowej 25. Od samego początku specjalizuje się w świadczeniu usług pogrzebowych, głównie dla mieszkańców miasta Bogatynia oraz takich miejscowości województwa dolnośląskiego, jak Działoszyn, Krzewina, Kopaczów, Łagów, Opolno Zdrój, Porajów, Radomierzyce, Sieniawka, Sulików, Zawidów oraz Zgorzelec.

zakłady pogrzebowe

W 2013 roku poszerzyliśmy ofertę Zakładu Usług Pogrzebowych AARON o usługi kamieniarskie. Długoletnia działalność w branży pogrzebowej jest gwarancją wiedzy, rzetelności i profesjonalizmu, co z kolei owocuje zaufaniem licznych Klientów. Staramy się też nieustannie wsłuchiwać w ich potrzeby i sugestie, by stale podnosić poziom usług pogrzebowych przez nas świadczonych - przy zachowaniu konkurencyjnych cen, dostępnych niezależnie od kondycji finansowej Rodziny Osoby Zmarłej.

Dom Pogrzebowy AARON w Bogatyni ma doświadczenie w przygotowywaniu pogrzebów zarówno wyznaniowych, jak i świeckich. Niezależnie jednak od rodzaju uroczystości żałobnych każde nasze działanie odznacza się ogromnym szacunkiem, zrozumieniem i empatią w stosunku do Rodziny Zmarłego. Wiemy dobrze, że w tych trudnych momentach pogrążone w żałobie osoby potrzebują także zwyczajnej ludzkiej życzliwości, wsparcia i pomocy - dlatego staramy się zawsze to zapewnić. W celu zminimalizowania zaangażowania Bliskich Zmarłego w kwestie urzędowe, nasi pracownicy są gotowi, aby zgodnie z życzeniem i upoważnieniem Rodziny się nimi zająć.

bogatynia pogrzeb

Dysponujemy własną chłodnią, do której przewozimy ciało Zmarłego. Eksportacji dokonujemy przez całą dobę cały tydzień. Wśród naszych pracowników są specjaliści tanatokosmetyki, którzy dokładają wszelkich starań, aby Osoba Zmarła w czasie ostatniego pożegnania wyglądała, jak najkorzystniej - jak pogrążona we śnie.

Zakład Usług Pogrzebowych AARON posiada eleganckie karawany, które służą do transportu ciała Zmarłego na bliższe i dalsze odległości. W czasie uroczystości pogrzebowych często wykorzystujemy pojazd typu „Melex”, który pozwala na sprawny przebieg konduktu pogrzebowego. Wykonujemy też usługi przewozu Zmarłych na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

W naszej ofercie posiadamy także różnego typu dewocjonalia, a także odzież żałobną dla Zmarłego oraz uczestników pogrzebu. W czasie ustalania szczegółów pogrzebu Rodzina może wybrać spośród dużego asortymentu trumien, urn, tabliczek oraz krzyży - jakich nikt inny w okolicy nie jest w stanie zaproponować - te najpiękniejsze i najbardziej odpowiednie. Przygotujemy też dla Państwa nekrologi oraz klepsydry.

zakład pogrzebowy

Przykładamy wielką wagę do piękna oprawy ceremonii pogrzebowych. Zakład Usług Pogrzebowych AARON w Bogatyni ma także własną kwiaciarnię, dlatego gwarantujemy Państwu, że kompozycje kwiatowe, które przygotowujemy pod indywidualne zamówienie, są zawsze niepowtarzalne oraz świeże. Dbamy o nagłośnienie na cmentarzu, o oprawę muzyczną uroczystości żałobnych, a w przypadku ceremonii świeckich zapewniamy obecność Mistrza Ceremonii, który dba o jej właściwy przebieg.

Po uroczystościach pogrzebowych mogą Państwo powierzyć nam także przygotowanie pomnika nagrobnego dla Bliskich Osób. Nasz zakład kamieniarski wykonuje nagrobki w różnych wzorach, kolorach, przy użyciu różnych rodzajów kamieni - zawsze ze sprawdzonych źródeł.

usługi pogrzebowe

zakład usług pogrzebowych

Usługi Pogrzebowe AARON Bogatynia to m.in.:

  • przygotowanie uroczystości pogrzebowych wszystkich rodzajów
  • eksportacje Zmarłych
  • własna chłodnia
  • kremacje (cała doba)
  • Mistrz Ceremonii Żałobnych - głównie w trakcie pogrzebów świeckich
  • transport Zmarłych krajowy i międzynarodowy
  • formalności urzędowe w urzędach w Polsce i za granicą
  • bezgotówkowe rozliczanie kosztów pogrzebu
  • tanatokosmetyka
  • własna kwiaciarnia

zakłady pogrzebowe w bogatyni

dom pogrzebowy

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
AARON Usługi Pogrzebowe Bogatynia - Bogatynia