wróć

Filmy na stronach zakładów pogrzebowych

Filmy na stronach zakładów pogrzebowych

Kilka miesięcy temu na naszym portalu zamieściliśmy wpis o pojawiającym się trendzie, jakim jest publikowanie filmów na stronach internetowych zakładów pogrzebowych. Dziś nie można mówić już o powoli wkraczającej modzie na krótkie filmy, a o nurcie, z którego coraz chętniej korzystają zakłady pogrzebowe, poprawiając tym samym wiarygodność firm funeralnych.

Taki krótki film - jeszcze lepiej niż galeria zdjęć - obrazują Klientowi, jak wygląda biuro zakładu pogrzebowego, karawany czy stroje personelu. Dzięki temu Klient może mieć wgląd w to, co jeszcze kilka lat temu było niemożliwe. Ogromnym plusem takich działań jest również to, że od filmu zamieszczonego na stronie internetowej ciężko odwrócić uwagę. Zatrzymuje on Klienta na stronie na dłużej oraz mimowolnie zachęca do zapoznania się z innymi informacjami o usługach pogrzebowych.

 

filmy na stronach zakładów pogrzebowych

 

Filmy te wyróżniają się bardzo dużą subtelnością. Pracownicy zakładów pogrzebowych najczęściej decydują się na filmy pokazujące ich usługi. Przykładami takich zakładów pogrzebowych, które w filmie prezentują wykonywane przez siebie usługi, są Lilia oraz Credo, oferujące swoje usługi na terenie Trójmiasta.

https://liliapogrzeby.pl/

https://credo.gdansk.pl/

Niektóre zakłady wychodzą jednak ze swoją twórczością o wiele dalej. Niebieski Zakład Pogrzebowy stworzył krótkometrażowy film, który w przepiękny sposób przedstawia cykl życia.

https://www.zakladniebieski.pl/

Kolejnym chętnie wybieranym motywem są wartości rodzinne, którymi mogą poszczycić się zakłady pogrzebowe z wieloletnim doświadczeniem. Przykłady filmów, które podkreślają i promują takie wartości, znajdziemy na stronach:

http://www.styxpogrzeby.pl/

https://www.styx-walach.pl/

Strony pogrzebowe umiejętnie przełamały często tendencyjną i ponurą kolorystykę. Filmy na serwisach pogrzebowych nierzadko nawiązują do motywów natury. Taka forma jest subtelna i bardzo delikatna. Trójmiejski serwis pogrzebowy przedstawił krótki film z motywem morskiej fali.

https://pogrzeby-trojmiasto.pl/

Filmy na stronach zakładów pogrzebowych i na portalach funeralnych zatem pełnią nie tylko rolę informacyjną, ale także są elementem poruszającym serce i budzącym emocje. Pogrzeby są zawsze związane z trudnymi emocjami, dlatego ważne jest, aby każdy ich element był głęboko przemyślany, a sam film zrealizowany w sposób profesjonalny.

Partnerzy

Archiwum aktualności