wróć

Nowy trend na stronach zakładów pogrzebowych

Nowy trend na stronach zakładów pogrzebowych

Od lat strona internetowa jest podstawowym narzędziem dotarcia do klientów dla zakładów i domów pogrzebowych. Firmowe konta na serwisach społecznościowych pełnią cały czas tylko rolę wspomagającą. Właściciele firm pogrzebowych zdecydowanie idą z duchem czasu o czym może świadczyć fakt, że zamieszczają coraz bardziej profesjonalne materiały filmowe na strony internetowe swoich firm.

Z roku na rok przybywa zakładów pogrzebowych co sprawa, że coraz trudniej jest się wyróżnić. Uczciwie działające przedsiębiorstwa pogrzebowe nieustannie inwestują w jakość swoich usług. Chęć skutecznej rywalizacji o klienta z konkurencją oraz zainteresowanie rodziny swoją ofertą sprawiło, że na stronach internetowych, często w miejscach dotychczas zarezerwowanych na slider ze zdjęciami, zaczęły pojawiać się materiały filmowe.

 

film o zakładzie pogrzebowym

 

Olbrzymią zaletą filmów reklamowych jest możliwość skupienia uwagi i szybkiego przekazania skondensowanych informacji o potencjale i możliwościach firmy. Niektóre z materiałów filmowych posiadają scenariusz, a nawet realizowane są przy udziale aktorów i statystów. Coraz szybsze serwery oraz rozwiązania streamingowe pozwalają na zachowanie płynności filmów o coraz większej rozdzielczości czy długości. Jest to zjawisko, które niewątpliwie wprowadza nową jakość do polskiej branży funeralnej.

 

Poniżej prezentujemy kilka adresów stron zakładów pogrzebowych, które wprowadziły to ciekawe i nowoczesne rozwiązanie:

 

Partnerzy

Archiwum aktualności