Zakład pogrzebowy Wałcz

Wałcz to miasto powiatowe położone w powiecie wałeckim, w województwie zachodniopomorskim. Najbliższe duże miasta położone w niedalekiej odległości to Szczecin, Bydgoszcz, Piła, Poznań, Gorzów Wielkopolski i Koszalin. Miasto liczy niespełna 25 tys. mieszkańców, z czego najwięcej jest w wieku 30 do 39 oraz 55 do 64 roku życia.

Jeśli chodzi o gospodarkę, to w Wałczu funkcjonuje fabryka produkująca części do rowerów, syropy oraz soki zagęszczone oraz preparaty biologiczne dla rolnictwa i leśnictwa.

W mieście działają 4 przedszkola publiczne i 4 niepubliczne, 3 szkoły podstawowe, 3 gimnazja, 1 gimnazjum dla dorosłych oraz Szpital Wojskowy

W samym Wałczu istnieje kilka zakładów pogrzebowych, które mają dość bogatą ofertę usług pogrzebowych i obsługują mieszkańców Wałcza i okolic, jednak dla poszerzenia oferty i zwiększenia konkurencyjności warto skorzystać również z propozycji, jakie dają zakłady pogrzebowe działające na terenie oddalonej o 28 km Piły.

W Wałczu są cztery parafie rzymsko-katolickie, w tym Parafia Miłosierdzia Bożego, Parafia Św. Mikołaja, Parafia Św. Antoniego oraz Parafia wojskowa Św. Franciszka z Asyżu.

Serwis Funer.com.pl daje możliwość zaznajomienia się z ofertą usług pogrzebowych w miejscowości Wałcz, jak również w odległości 2, 5, 10, 20 i 50 km od tej miejscowości.

Wśród cmentarzy w Wałczu należy wymienić:

  • Cmentarz Komunalny - ul. Kujawska 13-15, 78-600 Wałcz
  • Cmentarz Komunalny - ul. Zdobywców Wału Pomorskiego 59, 78-600 Wałcz
  • Cmentarz Komunalny (Nowy) - ul. 12 Lutego, 78-600 Wałcz

Wałcz

Usługi pogrzebowe Wałcz:

Sortuj firmy wg:

Od centrum: 0.8 kmWpis SILVER

Zakład Pogrzebowy Cheron

adres:Al. Zdobywców Wału Pomorskiego 7
78-600 Wałcz
woj.:Zachodniopomorskie
www:cheron.uslugipogrzebowe.com.pl
Logo Zakład Pogrzebowy Cheron
  Zakład Pogrzebowy CHERON jest firmą rodzinną, głównie o charakterze lokalnym. Z dbałością o detale organizuje pogrzeby tradycyjne z trumną i kremacyjne w Wałczu i okolicach. Od samego początku zakład pogrzebowy pozostaje pod profesjonalnym zarządem rodziny Państwa Simińskich. ... Więcej
Od centrum: 0.5 km

Zakład Pogrzebowy Kalia

adres:Nowomiejska 32
78-600 Wałcz
woj.:Zachodniopomorskie
Od centrum: 0.9 km

Zakład Usług Pogrzebowych Nekrolog Krzysztof Kargol

adres:Kilińszczaków 72
78-600 Wałcz
woj.:Zachodniopomorskie

Warunki wyszukiwania:

Zobacz wyniki na mapie:

Sprawdź zakłady pogrzebowe w pobliskich miastach:

Piła (23.3 km)
Mirosławiec (25.6 km)
Trzcianka (25.9 km)
Czaplinek (34 km)
Kalisz Pomorski (36.6 km)
Złotów (39.7 km)
Czarnków (42.3 km)
Chodzież (44.7 km)

WARTO ZOBACZYĆ:

Aktualności z portalu: