LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład pogrzebowy Suwałki

Suwałki to miasto w Polsce północno-wschodniej, w województwie podlaskim. Miasto to znajduje się blisko granic trzech Państw: Litwy, Rosji oraz Białorusi, dlatego też przechodzą przez nie ważne szlaki tranzytowe. Suwałki zwane "polskim biegunem zimna" zamieszkuje ok. 70 tysięcy osób.

Cechą charakterystyczną miasta jest jego otwarcie na wschód, zarówno w dziedzinie turystycznej, kulturalnej, jak i gospodarczej, w tym w kwestii eksportu produktów budowlanych, spożywczych oraz wykonanych na bazie drewna, które zostały wyprodukowane na rynku lokalnym.

W Suwałkach, oprócz zakładów przemysłowych, działa też kilka zakładów pogrzebowych. Poniżej można zapoznać się z ich charakterystyką.

Do najważniejszych cmentarzy w Suwałkach należą:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Mikołaja Reja 16-402 Suwałki
  • Cmentarz Rzymsko-Katolicki – ul. Bakałarzewska 32, 16-402 Suwałki
  • Cmentarz Parafialny – ul. Wojska Polskiego 36 16-400 Suwałki

Suwałki

Usługi pogrzebowe Suwałki:

Sortuj firmy wg:

Od centrum: 1.3 kmWpis SILVER

HADES Zakład Pogrzebowy

adres:Wyszyńskiego 3
16-400 Suwałki
woj.:Podlaskie
www:hades-suwalki.pl
Logo HADES Zakład Pogrzebowy
  Zakład Pogrzebowy HADES należy do niewielkiego grona firm rodzinnych, które działają w branży funeralnej w oparciu o lokalne tradycje i szacunek. Firma istnieje od 1990 roku, a biuro firmy znajduje się w mieście Suwałki. Naszą specjalizacją jest kompleksowa organizacja ceremonii... Więcej
Od centrum: 2.2 kmWpis SILVER

Usługi Pogrzebowe Omega - Zakład Pogrzebowy

adres:Gen. Pułaskiego 30D
16-400 Suwałki
woj.:Podlaskie
www:omega.suwalki.pl
Logo Usługi Pogrzebowe Omega - Zakład Pogrzebowy
Zakład Usług Pogrzebowych "OMEGA" działa w Suwałkach od 2006 roku, świadcząc profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie kraju i za granicą. Dopełniamy w imieniu rodzin wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu na cmentarzach i w urzedach. Oferujemy szeroki asortyment... Więcej

Warunki wyszukiwania:

Zobacz wyniki na mapie:

Aktualności z portalu: