Zakład pogrzebowy Międzychód

Międzychód to miasto w województwie wielkopolskim. Powierzchnia Międzychodu wynosi 6,98 km². Na tym terenie zamieszkuje ponad 10 tysięcy mieszkańców. Charakterystycznym znakiem miasta jest herb, w którym umieszczona jest grusza. Ma to związek z niemiecką nazwą miasta – oznaczającą właśnie gruszę - która to nazwa funkcjonowała już od średniowiecza równolegle z polską nazwą.

Miasto oficjalnie nie posiada podziału na dzielnice i osiedla. Przyjął się jednak nieformalny podział, który w życiu codziennym stosują mieszkańcy miasta: Stare Miasto, Nowe Miasto, Port, Lipowiec, Letnisko, Mała Wielowieś, Bocianie Gniazdo, Ostrawy, Słodowy Młyn.

W Międzychodzie i jego okolicach funkcjonuje kilka ważnych firm dla miasta, w tym zakład przetwórstwa owocowo-warzywnego, w którym produkowane są przetwory pod nazwą miasta. W mieście funkcjonuje również wiele firm, których produkty znane są na cały kraj. Międzychód to miasto, w którym jedną z dominujących dziedzin jest rolnictwo, gdzie hodowane są ziemniaki oraz pomidory.

Na terenie Międzychodu stale rozwija się również branża funeralna. Dlatego w poniższym zestawieniu przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej sprawdzone zakłady, które świadczą profesjonalne usługi pogrzebowe. Działające na tym terenie firmy w swojej codziennej pracy uwzględniają specyfikę tych terenów, jak również oczekiwania zamieszkujących je mieszkańców. W skład standardowej oferty usług pogrzebowych wchodzi przygotowanie uroczystości żałobnych oraz realizacja wszystkich innych zleceń, ważnych dla Klientów na wszystkich etapach organizacji pogrzebu. W celu otrzymania bliższych szczegółów najlepiej kontaktować się z danym zakładem pogrzebowym.

Najważniejsze cmentarze w Międzychodzie to m.in.:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Cmentarna 1, 64-400 Międzychód
  • Cmentarz– ul. Bolesława Chrobrego, 64-400 Międzychód

Międzychód

Usługi pogrzebowe Międzychód:

Sortuj firmy wg:

Od centrum: 0.8 kmWpis SILVER

Lilia zakład pogrzebowy

adres:17 Stycznia 38
64-400 Międzychód
woj.:Wielkopolskie
telefon::601 888 807
www:lilia-pniewy.pl
Logo Lilia zakład pogrzebowy
LILIA to Zakład Pogrzebowy, spieszący z pomocą wszystkim mieszkańcom województwa wielkopolskiego. Biuro w Międzychodzie to gwarancja najwyższej jakości usług pogrzebowych, a także życzliwości i empatii na każdym etapie organizacji pogrzebu. Więcej informacji pod numerem: 601 888 807 Więcej
Od centrum: 0.3 km

Zakład Pogrzebowy CAELUM

adres:Dworcowa 3
64-400 Międzychód
woj.:Wielkopolskie
Od centrum: 14.3 km

Zakład Pogrzebowy CAELUM

adres:Kowalska 1
64-410 Sieraków
woj.:Wielkopolskie

Warunki wyszukiwania:

Zobacz wyniki na mapie:

Sprawdź zakłady pogrzebowe w pobliskich miastach:

Pniewy (26.5 km)
Drezdenko (26.9 km)
Międzyrzecz (27 km)
Nowy Tomyśl (35.8 km)
Świebodzin (45.6 km)
Szamotuły (47.2 km)

WARTO ZOBACZYĆ:

Aktualności z portalu: