Zakład pogrzebowy Koszalin

Koszalin to miasto należące do województwa zachodniopomorskiego. Liczbę jego ludności szacuje się na ok. 108 tysięcy mieszkańców.

Obszar miasta podzielony jest na tereny zielone, które zajmują ok. 41 % ogólnej powierzchni Koszalina, oraz na tereny o znaczeniu administracyjnym, gospodarczym, przemysłowym, kulturalnym. Tereny zielone są ogólnodostępne dla mieszkańców i pełnią przede wszystkim funkcję rekreacyjną.

Koszalin jest w gronie najważniejszych centrów gospodarczych Pomorza. Rozwojowi gospodarczemu sprzyja fakt, że ustanowiono na jego terenie podstrefę Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W mieście główne gałęzie przemysłu to przemysł elektromaszynowy, drzewny, produkcja tworzyw sztucznych, przemysł spożywczy oraz produkcyjny. Jest to także ważny ośrodek handlu – co podkreśla obecność licznych centrów handlowych – a także kultury i edukacji. Miasto jest skomunikowane z innymi regionami Polski poprzez dwie drogi krajowe oraz linie kolejowe.

Mieszkańcy miasta mają do swojej dyspozycji usługi wysokiej jakości. To samo dotyczy usług pogrzebowych, które świadczone są przez zakłady pogrzebowe zlokalizowane na terenie Koszalina i okolic. Ciekawostkę stanowi fakt, że przez koszaliński cmentarz, na którym odbywa się większość pochówków mieszkańców tego miasta, przebiegają tory czynnej Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej, która działa w sezonie wakacyjnym. Poniżej prezentujemy polecane zakłady pogrzebowe w Koszalinie:

Adres cmentarza w Koszalinie to:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Gnieźnieńska 44, 75-736 Koszalin

 

Koszalin

Usługi pogrzebowe Koszalin:

Sortuj firmy wg:

Od centrum: 1.5 km

Zakład Usług Pogrzebowych ATENA

adres:Gnieźnieńska 53a
75-736 Koszalin
woj.:Zachodniopomorskie
Od centrum: 1.5 km

Komunalny Zakład Pogrzebowy

adres:Gnieźnieńska 44
75-736 Koszalin
woj.:Zachodniopomorskie
Od centrum: 2.1 km

Dom Pogrzebowy Wrotniewscy

adres:Różana 8/10
75-213 Koszalin
woj.:Zachodniopomorskie

Warunki wyszukiwania:

Zobacz wyniki na mapie:

Sprawdź zakłady pogrzebowe w pobliskich miastach:

Białogard (24.2 km)
Darłowo (29.5 km)
Polanów (33.4 km)
Bobolice (36.8 km)
Sławno (37.9 km)
Kołobrzeg (39.1 km)
Połczyn-Zdrój (46.6 km)

WARTO ZOBACZYĆ:

Aktualności z portalu: