Zakład pogrzebowy Chudoba Hrubieszów

Zakład pogrzebowy Chudoba Hrubieszów - Hrubieszów
Gold

Ulica: Kolejowa 3C

Miasto: Hrubieszów, 22-500

Województwo: Lubelskie

Zakład pogrzebowy Chudoba Hrubieszów - Hrubieszów Kolejowa 3C, Hrubieszów www.chudoba.pl Ocena:starstarstarstarstar 502 152 500

 

zakład pogrzebowy hrubieszów

 

CHUDOBA Centrum Pogrzebowe Hrubieszów może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży funeralnej. To firma, która od 2004 roku działa głównie na terenie województwa lubelskiego w kilku lokalizacjach - między innymi w Hrubieszowie, Zamościu i Grabowcu. W Hrubieszowie nasze biuro zlokalizowane jest przy ulicy Kolejowej 3C (vis a cis Cmentarza - plac Bazaru).

 

centrum pogrzebowe hrubieszów

 

centrum pogrzebowe chudoba

 

Zakład pogrzebowy specjalizuje się w usługach pogrzebowych i kamieniarskich dbając o nawet najdrobniejszy element uroczystości ostatniego pożegnania. Staramy się we wszystkim podkreślić powagę, doniosłość i dostojeństwo tych wyjątkowych a zarazem trudnych chwil.

 

zakłady pogrzebowe Hrubieszów

 

Ponad 15-letnie doświadczenie Zakładu pogrzebowego CHUDOBA to gwarancja jakości w przygotowaniu uroczystości. Firma zatrudnia i skupia wokół siebie specjalistów, którzy wyróżniają się wiedzą oraz empatią. W swojej ofercie posiadamy między innymi możliwość wsparcia i odciążenia Państwa zarówno w kwestiach formalnych czyli w załatwieniu wszelkich dokumentów i pozwoleń, jak i we wszelkich innych sprawach, które kosztują wiele czasu i sił.

Firma pogrzebowa CHUDOBA w Hrubieszowie oferuje szeroki wybór trumien i urn przeznaczonych do pochówku zarówno tradycyjnego jak i kremacyjnego. Oferta obejmuje trumny zarówno tradycyjne, drewniane amerykańskie jak i włoskie wykonane z drewna dębowego i egzotycznego. Firma świadczy także usługi kremacji. Do pochówków urnowych posiadamy urny kamienne, mosiężne i metalowe. Zakład pogrzebowy CHUDOBA dysponuje profesjonalnym stolikiem urnowym, na którym wystawione zostają prochy Zmarłego - najczęściej podczas trwania Mszy Pogrzebowej czy też w trakcie uroczystości na cmentarzu.

 

centrum pogrzebowe w hrubieszowie

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodzin Zakład Pogrzebowy w Hrubieszowie oferuje nisze urnowe w kolumbariach. Są to miejsca upamiętnienia i pochówku ciał zmarłych, zakryte płytami granitowymi z inskrypcjami zmarłych. Pełnią one funkcję swoistego grobowca i są monitorowane przez 24 godziny na dobę.

 

usługi pogrzebowe Hrubieszów

 

Zakład Pogrzebowy świadczy także usługi w zakresie transportu Zmarłych na terenie Polski, jak i całego świata. Ogromnym atutem jest nowoczesny i specjalistyczny tabor pojazdów wyposażony w chłodnie oraz doświadczenie i wiedza kierowców. Transport odbywa się z poszanowaniem wszelkich wymogów sanitarnych, higienicznych jak i dokumentacyjnych. Firma jest w stanie zorganizować nie tylko transport drogą lądową, ale także morską i powietrzną. CHUDOBA Hrubieszów jest w stanie pomóc w przewiezieniu ciała najbliższych z najdalszych zakątków globu. W swojej ofercie posiadamy także zabiegi balsamacji. Firma stara się pomóc najbliższym osoby zmarłej przetrwać te najtrudniejsze chwile i do każdego zlecenia - także na transport - podchodzi indywidualnie, skupiając się na potrzebach, wymaganiach i prośbach.

Zakład Pogrzebowy CHUDOBA stara się sprostać wymaganiom Klientów i w swojej ofercie posiada także oprawę muzyczną i florystyczną, oferując najwyższej jakości wieńce, wiązanki czy stroiki oraz profesjonalne usługi florystów. Zapewniamy profesjonalne usługi muzyczne trębacza oraz innych profesjonalnych muzyków lub  wykorzystujemy muzykę odtwarzaną z nośników.

 

hrubieszów

 

Zakład CHUDOBA w Hrubieszowie to specjaliści, którzy pomogą przetrwać te najtrudniejsze chwile w życiu człowieka czyli pogrzeb Najbliższych. Swoim zaangażowaniem i wiedzą są w stanie ułatwić przygotowanie ostatniej drogi Zmarłego, pochylając się nad potrzebami i oczekiwaniami jego Najbliższych.

 

Firma pogrzebowa

 

usługi pogrzebowe w hrubieszowie

 

ZAKŁAD POGRZEBOWY CHUDOBA W HRUBIESZOWIE OFERUJE:

 

CAŁODOBOWE PRZEWOZY ZMARŁYCH

POGRZEBY Z TRUMNĄ I URNĄ

WYPŁATY ZASIŁKÓW POGRZEBOWYCH I FORMALNOŚCI

USŁUGI POGRZEBOWE

TRUMNY – GROBOWCE

URNY – KREMACJA – KOLUMBARIA

OPRAWA FLORYSTYCZNA I MUZYCZNA

MIEDZYNARODOWY TRANSPORT ZMARŁYCH

EKSKLUZYWNE KARAWANY VIP CLASS

 

zakład usług pogrzebowych w Hrubieszowie

 

 

dom pogrzebowy hrubieszów

 


CHUDOBA Centrum Pogrzebowe Hrubieszów

ul. Kolejowa 3C

(vis a vis Cmentarza- Plac Bazaru)

22-500 Hrubieszów

tel. 502 152 500

 

Rekomendacje

  • cudzyslow ★★★ CHUDOBA ★★★ Hrubieszów Centrum Kamieniarskie i Pogrzebowe oferuje Profesjonalne Usługi Kamieniarskie i Pogrzebowe
    starstarstarstarstar
    Marcin Chudoba
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy Chudoba Hrubieszów - Hrubieszów