Warmiński Usługi pogrzebowe

Warmiński Usługi pogrzebowe - Olsztyn
Silver

Ulica: Lengowskiego 18-20

Miasto: Olsztyn, 10-051

Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Warmiński Usługi pogrzebowe - Olsztyn Lengowskiego 18-20, Olsztyn warminskizakladpogrzebowy.pl Ocena:starstarstarstarstar 89-535-53-00  602 327 277

 

zakład pogrzebowy

 

 

Zakład Pogrzebowy WARMIŃSKI z Olsztyna ( dawniej ZUP Market ) istnieje już od 1987 roku. Jest to jedna z najstarszych firm pogrzebowych w regionie. Świadczymy najwyższej jakości usługi pogrzebowe, głównie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Tam też znajdują się nasze biura. Jedno z nich w Olsztynie na terenie osiedla Podgrodzie przy ul. Lengowskiego 18-20, a drugie w mieście Biskupiec przy ul. Armii Krajowej 4. Rodziny korzystające z naszej pomocy zapewniamy, że pomimo zmiany nazwy, wysoka jakość świadczonych usług nie uległa zmianie.

 

pogrzeby

 

olsztyn pogrzeby

 

30-letnie doświadczenie w branży pogrzebowej gwarantuje godną, pełną szacunku i profesjonalną ostatnią posługę. To pracownicy Zakładu Pogrzebowego WARMIŃSKI są jego siłą i wizytówką. Posiadają oni niezbędną wiedzę, kompetencję oraz empatię i są gotowi, aby nieść wszelką pomoc oraz służyć Państwu wszechstronną informacją w kwestii przygotowania i organizacji uroczystości pogrzebowych. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby każda z ceremonii żałobnych była piękna i dostojna. Zaufanie licznych Klientów traktujemy zawsze jako zobowiązanie i wyzwanie na przyszłość.

 

zakład pogrzebowy olsztyn

 

Zakład Usług Pogrzebowych WARMIŃSKI organizuje pogrzeby tradycyjne z konduktem i trumną, i z kremacją. Zawsze są to ceremonie przeprowadzone w sposób kompleksowy. Nie tylko przygotowujemy schemat logistyczny, ale także dbamy o wszystkie detale: od załatwienia wszystkich czynności urzędowych do zapewnienia Państwu niezbędnych akcesoriów żałobnych. Mamy własną pracownię florystyczną. W niej przygotowujemy świeże wieńce i wiązanki kwiatów. W naszej ofercie posiadamy też szeroki wybór trumien i urn, a także odzieży pogrzebowej.

Jeśli rodzina sobie tego życzy to nasi certyfikowani pracownicy mogą przeprowadzić również zabieg balsamowania ciała Zmarłego. Dysponujemy bogatą wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem w zakresie kosmetyki pośmiertnej.

Jesteśmy firmą, która oprócz rzetelnego wykonywania swoich obowiązków, pragnie także zaznaczyć swoją indywidualną troskę o każdą ceremonię, którą organizujemy. W tym celu do każdej uroczystości żałobnej zapewniamy bezpłatnie: światowej klasy windę pogrzebową, pawilon pogrzebowy, pamiątkowe obrazki, róże na zakończenie ceremonii, znicz oraz klepsydry.

Zakład WARMIŃSKI umożliwia Państwu skorzystanie z krajowego i międzynarodowego przewozu Zmarłych oraz prochów do Olsztyna, Biskupca i innych miejscowości.

 

usługi pogrzebowe olsztyn

 

 

zakłady pogrzebowe

 

 

WARMIŃSKI Zakład Pogrzebowy to całodobowa pomoc w Olsztynie, Biskupcu i okolicach:

 • eksportacje z miejsca zgonu do chłodni - całodobowo
 • ceremonie żałobne we wszystkich obrządkach religijnych
 • ceremonie pogrzebowe świeckie
 • pożegnania w kaplicy
 • kremacje
 • transport uczestników pogrzebu, członków rodziny, księdza
 • fachowa obsługa uroczystości pogrzebowej
 • bezgotówkowe rozliczenie kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego
 • bezpłatne klepsydry i nekrologi
 • akcesoria pogrzebowe w atrakcyjnych cenach ( trumny, urny, krzyże )
 • stypy
 • florystyka ( wieńce i wiązanki )
 • winda pogrzebowa

 

dom pogrzebowy

 

 

pogrzeb olsztyn i biskupiec

 

WARMIŃSKI Zakład Pogrzebowy Olsztyn

ul. Lengowskiego 18-20

/50m od kaplicy przy ul. Mariańskiej/

tel.  89 535-53-00

602 327 277

&

WARMIŃSKI Zakład Pogrzebowy Biskupiec

ul.Armii Krajowej 4

/vis a vis kaplicy szpitalnej/

tel.  89 715-20-93

kom. 608-680-642

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Zakładów w Olsztynie jest wiele ale ten potraktował nas z żoną poważnie i uczciwie dlatego polecam.
  starstarstarstarstar
  Karol
  cudzyslow Moja opinia o działalności tej firmy ejst jak najbardziej pozytywna, właścicielkę poznałam już pare alt temu przy pogrzebie matki i od tego czasu staram się ich polecać znajomym. Pogrzeby są przeprowadzone wzorowo a przy tym zostają jeszcz... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Joanna K.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Warmiński Usługi pogrzebowe - Olsztyn