LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Stolarnia Grodzka - Ławki Cmentarne - Producent

Stolarnia Grodzka - Ławki Cmentarne - Producent  - Grodziczno
Silver

Ulica: Nowe Grodziczno 22B

Miasto: Grodziczno, 13-324

Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Stolarnia Grodzka - Ławki Cmentarne - Producent  - Grodziczno Nowe Grodziczno 22B, Grodziczno stolarniagrodzka.pl Ocena:starstarstarstarstar 503 021 771

ławka cmentarna

 

ławki cmentarne

STOLARNIA GRODZKA jest zakładem stolarskim wyspecjalizowanym w obróbce, produkcji oraz dystrybucji wyrobów z drewna. Ta nowoczesna firma ma swoją siedzibę na terenie województwa warmińsko-mazurskiego - w Nowym Grodzicznie. Firma specjalizuje sie w produkcji ławek cmentarnych łączących niską cenę z wysoką jakością.

Duża część wyrobów, które opuszczają Stolarnię Grodzką, przeznaczona jest dla szeroko rozumianej branży funeralnej i są to takie formy drewniane, jak obrzeża nagrobne, krzyże i pale, skrzynie ekshumacyjne a także ławki cmentarne.

Każdy produkt tworzony jest z myślą o Kliencie - musi więc spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Przyjęta została zasada, że wyroby odznaczają się dużą estetyką, wysoką trwałością a także prostotą montażu i użytkowania. Realizacja tej zasady jest nie tylko wewnętrznym wymogiem firmowym, ale także stanowi wyznacznik jakości wyrobów. Znajdują one swoje miejsce nie tylko na coraz większej liczbie cmentarzy w całym kraju - a to z kolei przekłada się na zainteresowanie coraz większej rzeszy Klientów oraz na nowe zamówienia.

Produkujemy ławki cmentarne 11 i 13 szczebelkowe - w tym również ławki składane

producent ławek cmentarnych

Ławka cmentarna wykonana jest ze stalowych profili zakończonych zaślepką z tworzywa sztucznego, natomiast siedzisko stanowią faliście wyprofilowane szczebelki z PCV, co znacznie podnosi komfort siedzenia. Siedzisko oparte jest na metalowym stelażu, wzmocnionym stalowymi kątownikami, pomalowanym na czarno metodą proszkową - co pozwala uniknąć zacieków oraz innych wizualnych niedociągnięć. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego impregnatu z dodatkiem środka chroniącego przed promieniowaniem UV - ławki nie tylko nie blakną, ale zyskują piękny połysk. Odpowiadając na sygnały od Klientów, skarżących się na przypadki wandalizmu oraz kradzieży na cmentarzach, wyposażyliśmy nasze ławki w specjalne otwory przy nogach - co pozwala zabezpieczyć je przed wyrwaniem. Dzięki temu, że ławeczki są składane zajmują mało miejsca i pozwalają na swobodne przemieszczanie się w bezpośredniej bliskości grobu.

Oprócz najprostszej wersji ławki - Stolarnia Grodzka wykonuje także ławki cmentarne ze skrzynką na najpotrzebniejsze akcesoria cmentarne, umieszczoną pod siedziskiem, jak również ławki cmentarne z oparciem oraz skrzynką. Skrzynka wykonana jest ze stali, a dla bezpieczeństwa przechowywanych tam sprzętów posiada zamknięcie na klucz.

Jesteśmy dumni z naszych ławek cmentarnych ze schowkiem (skrzynką)

ławki cmentarne z bagażnikiem

 

Wszystkie nasze wyroby są do nabycia drogą wysyłkową i na miejscu - w siedzibie producenta czyli w Stolarni Grodzkiej w Nowym Grodzicznie. Przesyłamy je przesyłką kurierską zabezpieczając poszczególne egzemplarze folią bąbelkową.

Materiały używane w Stolarni Grodzkiej są zawsze najwyższej jakości - bezpieczne dla ludzi i środowiska na każdym etapie: od produkcji do eksploatacji.

Przyjmujemy zamówienia, także te niestandardowe, pochodzące zarówno od Klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych - realizując je z równą dbałością nie tylko o jakość wyrobów, ale także o jakość obsługi Klienta.

Jesteśmy gotowi do udzielania wszelkich informacji zarówno przed złożeniem zamówienia, jak i w trakcie jego realizacji. Zachęcamy do kontaktu Klientów indywidualnych telefonicznie lub poprzez e-mail: stolarniagrodzka@wp.pl i do współpracy podmioty gospodarcze m.in. zakłady pogrzebowe, administracje cmentarzy itd.

ławka na cmentarz

STOLARNIA GRODZKA

Producent Ławek Cmentarnych

Nowe Grodziczno 22B

13- 324 Grodziczno

tel. 503 021 771

nr rachunku bankowego: 55 1020 3583 0000 3402 0092 9638

Rekomendacje

  • cudzyslow Przesyłka dotarła bezpiecznie a ławka cmentarna nie była zniszczona w transporcie i wyglądała tak jak na zdjęciach. Firmę więc polecam.
    starstarstarstarstar
    Jan
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Stolarnia Grodzka - Ławki Cmentarne - Producent - Grodziczno

Ogłoszenia firmy

Ławki cmentarne ze skrzynką...

Ławki cmentarne składane